1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 27 ŞUBAT 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 27 ŞUBAT 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 27 Şubat 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Belli konularda yapacağınız girişimler için daha etkin yollar veya yöntemler olduğunun farkına varabilirsiniz. Aksi takdirde aceleci davranabilir ve üstesinden gelebileceğinizden fazla iş yükü altına girebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Peşinden gittiğimiz fikirlerin, planların, anlaşmaların ya da ilişkilerin gerçekten işe yarar veya doğru olup olmadığını test etmemiz gereken bir gündeyiz. Gerekli ölçümleri yapmadan, sadece göze doğru göründüğü veya kendi fikrimiz öyle olduğu için arkasına takıldığımız her tür fikri ve konuyu gözden geçirmemiz gerektiğinin farkına varabiliriz.

  Boğa burcu, 27 Şubat 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Belli konularda uzlaşmaya vardığınızdan ya da anlaştığınızdan bugüne çok şey değişti. Bu durumu lehinize kullanabilirseniz kendiniz için daha faydalı koşullar oluşturabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Peşinden gittiğimiz fikirlerin, planların, anlaşmaların ya da ilişkilerin gerçekten işe yarar veya doğru olup olmadığını test etmemiz gereken bir gündeyiz. Gerekli ölçümleri yapmadan, sadece göze doğru göründüğü veya kendi fikrimiz öyle olduğu için arkasına takıldığımız her tür fikri ve konuyu gözden geçirmemiz gerektiğinin farkına varabiliriz.

  İkizler burcu, 27 Şubat 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı konularda pazarlık yapma isteğiniz yüksek. Ancak, bu alanda ısrarcı olmak istediğiniz sonuçları elde etmeniz anlamına gelmeyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Peşinden gittiğimiz fikirlerin, planların, anlaşmaların ya da ilişkilerin gerçekten işe yarar veya doğru olup olmadığını test etmemiz gereken bir gündeyiz. Gerekli ölçümleri yapmadan, sadece göze doğru göründüğü veya kendi fikrimiz öyle olduğu için arkasına takıldığımız her tür fikri ve konuyu gözden geçirmemiz gerektiğinin farkına varabiliriz.

  Yengeç burcu, 27 Şubat 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Her şeyi yapabilecek güce ve olanağa sahipsiniz. Eğer olumsuz koşullar söz konusuysa veya ters giden şeyler varsa, kendiliğinden düzelmesini beklemek yerine gereken müdahaleyi yapmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Peşinden gittiğimiz fikirlerin, planların, anlaşmaların ya da ilişkilerin gerçekten işe yarar veya doğru olup olmadığını test etmemiz gereken bir gündeyiz. Gerekli ölçümleri yapmadan, sadece göze doğru göründüğü veya kendi fikrimiz öyle olduğu için arkasına takıldığımız her tür fikri ve konuyu gözden geçirmemiz gerektiğinin farkına varabiliriz.

  Aslan burcu, 27 Şubat 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Bazı kişilerin isteklerinizi ya da koşullarınızı yerine getirmeleri konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Ancak, tepkiler beklediğiniz şekilde olmayabilir. Dolayısıyla, biraz sakin kalıp beklemekte fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Peşinden gittiğimiz fikirlerin, planların, anlaşmaların ya da ilişkilerin gerçekten işe yarar veya doğru olup olmadığını test etmemiz gereken bir gündeyiz. Gerekli ölçümleri yapmadan, sadece göze doğru göründüğü veya kendi fikrimiz öyle olduğu için arkasına takıldığımız her tür fikri ve konuyu gözden geçirmemiz gerektiğinin farkına varabiliriz.

  Başak burcu, 27 Şubat 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Kendi isteklerinizin yerine gelmesini veya kendi fikirlerinizin ön plana çıkmasını istiyorsanız nazik ve anlayışlı olmaya özen göstermelisiniz. Ne kadar çok şey elde edebileceğiniz göstereceğiniz gayrete bağlı bugünlerde. Tüm burçlar için gün geneli: Peşinden gittiğimiz fikirlerin, planların, anlaşmaların ya da ilişkilerin gerçekten işe yarar veya doğru olup olmadığını test etmemiz gereken bir gündeyiz. Gerekli ölçümleri yapmadan, sadece göze doğru göründüğü veya kendi fikrimiz öyle olduğu için arkasına takıldığımız her tür fikri ve konuyu gözden geçirmemiz gerektiğinin farkına varabiliriz.

  Terazi burcu, 27 Şubat 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Belli anlaşmalar, alışverişler veya planlar esnasında ve belli tuzaklara karşı korunmanızı gerektiren durumlar olabilir. Sezgilerinize kulak vermeniz ve pratik olmanız bu tür durumlarda sigorta görevi görebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Peşinden gittiğimiz fikirlerin, planların, anlaşmaların ya da ilişkilerin gerçekten işe yarar veya doğru olup olmadığını test etmemiz gereken bir gündeyiz. Gerekli ölçümleri yapmadan, sadece göze doğru göründüğü veya kendi fikrimiz öyle olduğu için arkasına takıldığımız her tür fikri ve konuyu gözden geçirmemiz gerektiğinin farkına varabiliriz.

  Akrep burcu, 27 Şubat 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Bazı konuların üzerinde fazla durabilir ve zaman kaybedebilirsiniz. Otsa, yönetici pozisyonunda olmayı tercih etmeli ve girişimlerde bulunmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Peşinden gittiğimiz fikirlerin, planların, anlaşmaların ya da ilişkilerin gerçekten işe yarar veya doğru olup olmadığını test etmemiz gereken bir gündeyiz. Gerekli ölçümleri yapmadan, sadece göze doğru göründüğü veya kendi fikrimiz öyle olduğu için arkasına takıldığımız her tür fikri ve konuyu gözden geçirmemiz gerektiğinin farkına varabiliriz.

  Yay burcu, 27 Şubat 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Duygusal tepkiler veren veya tepkilerini kontrol edemeyen kişiler söz konusu olabilir. Dolayısıyla, karşı tarafın olumsuz tepkilerini hesaplayarak hareket etmenizde ve olayları zorlamamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Peşinden gittiğimiz fikirlerin, planların, anlaşmaların ya da ilişkilerin gerçekten işe yarar veya doğru olup olmadığını test etmemiz gereken bir gündeyiz. Gerekli ölçümleri yapmadan, sadece göze doğru göründüğü veya kendi fikrimiz öyle olduğu için arkasına takıldığımız her tür fikri ve konuyu gözden geçirmemiz gerektiğinin farkına varabiliriz.

  Oğlak burcu, 27 Şubat 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bilinçsiz davranan veya yaptıklarının farkında olmayan insanları uyarmaya çalışmanız durumunda beklenmedik veya mantıksız tepkilerle karşılaşabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Peşinden gittiğimiz fikirlerin, planların, anlaşmaların ya da ilişkilerin gerçekten işe yarar veya doğru olup olmadığını test etmemiz gereken bir gündeyiz. Gerekli ölçümleri yapmadan, sadece göze doğru göründüğü veya kendi fikrimiz öyle olduğu için arkasına takıldığımız her tür fikri ve konuyu gözden geçirmemiz gerektiğinin farkına varabiliriz.

  Kova burcu, 27 Şubat 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Aslında çok da yararınıza olmayan, sizi çok da ilgilendirmeyen veya keyif almayacağınız planlar, işlere ya da anlaşmalara dahil olabilirsiniz. Dolayısıyla aceleci davranmamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Peşinden gittiğimiz fikirlerin, planların, anlaşmaların ya da ilişkilerin gerçekten işe yarar veya doğru olup olmadığını test etmemiz gereken bir gündeyiz. Gerekli ölçümleri yapmadan, sadece göze doğru göründüğü veya kendi fikrimiz öyle olduğu için arkasına takıldığımız her tür fikri ve konuyu gözden geçirmemiz gerektiğinin farkına varabiliriz.

  Balık burcu, 27 Şubat 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Öğrenmek istediğiniz şeyler veya acilen edinmek istediğiniz bilgiler var. Ancak, gerekli bilgilere ulaşmak elbette biraz zaman alacaktır. Sabırlı olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Peşinden gittiğimiz fikirlerin, planların, anlaşmaların ya da ilişkilerin gerçekten işe yarar veya doğru olup olmadığını test etmemiz gereken bir gündeyiz. Gerekli ölçümleri yapmadan, sadece göze doğru göründüğü veya kendi fikrimiz öyle olduğu için arkasına takıldığımız her tür fikri ve konuyu gözden geçirmemiz gerektiğinin farkına varabiliriz.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  27 ŞUBAT 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •