1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 25 ŞUBAT 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 25 ŞUBAT 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 25 Şubat 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  İşe yarayacağını düşündüğünüz konulara yoğunlaştıysanız dikkatinizi dağıtmadan devam edebilirsiniz. Ancak, olaylar istediğiniz şekilde gelişmiyorsa da, sorun olmayacak. Zira, yeni projeler veya fırsatlar yolda! Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda karşınızdaki kişilerin dikkatini çekmek veya bazı alanlarda girişimlerde bulunmak istiyorsanız, diğerlerinin ilgi göstermesini veya fark etmesini beklemek ya da bahanelerini dinlemek yerine inisiyatif kullanmalı ve harekete geçmelisiniz. Girişimci olmanın faydasını görebileceğiniz gündesiniz.

  Boğa burcu, 25 Şubat 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Kendini tekrar etmeye başlayan iş ve çalışmaların canlanması için rutinin dışına çıkmanız ve şaşırtıcı hamleler yapmanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda karşınızdaki kişilerin dikkatini çekmek veya bazı alanlarda girişimlerde bulunmak istiyorsanız, diğerlerinin ilgi göstermesini veya fark etmesini beklemek ya da bahanelerini dinlemek yerine inisiyatif kullanmalı ve harekete geçmelisiniz. Girişimci olmanın faydasını görebileceğiniz gündesiniz.

  İkizler burcu, 25 Şubat 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Yeni projelere başlamak istemeniz veya daha fazla şey başarmak arzunuz anlaşılır bir durum. Ancak, öncelikle bitirilmesi gereken işlerin tamamlanması ve işlerin yarım bırakılmaması gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda karşınızdaki kişilerin dikkatini çekmek veya bazı alanlarda girişimlerde bulunmak istiyorsanız, diğerlerinin ilgi göstermesini veya fark etmesini beklemek ya da bahanelerini dinlemek yerine inisiyatif kullanmalı ve harekete geçmelisiniz. Girişimci olmanın faydasını görebileceğiniz gündesiniz.

  Yengeç burcu, 25 Şubat 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bazı çelişkili veya problemli durumlar kendini göstermeye başlayabilir. Olaylar kendiliğinden hallolana kadar beklemenizde ve eğer çözülmüyorsa müdahaleye girişmenizde(daha önce değil!) fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda karşınızdaki kişilerin dikkatini çekmek veya bazı alanlarda girişimlerde bulunmak istiyorsanız, diğerlerinin ilgi göstermesini veya fark etmesini beklemek ya da bahanelerini dinlemek yerine inisiyatif kullanmalı ve harekete geçmelisiniz. Girişimci olmanın faydasını görebileceğiniz gündesiniz.

  Aslan burcu, 25 Şubat 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Bugünlerde, şaşırtıcı hareketleri olan bir kişiyle karşılaşabilirsiniz. Neyse ki, bu kişi, daha önce de benzer hareketlerde bulunduğu için sizi eskisi kadar şaşırtmayacak, abandone olmanıza neden olmayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda karşınızdaki kişilerin dikkatini çekmek veya bazı alanlarda girişimlerde bulunmak istiyorsanız, diğerlerinin ilgi göstermesini veya fark etmesini beklemek ya da bahanelerini dinlemek yerine inisiyatif kullanmalı ve harekete geçmelisiniz. Girişimci olmanın faydasını görebileceğiniz gündesiniz.

  Başak burcu, 25 Şubat 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Olaylar istediğiniz şekle bürünmeye başlıyor. Çözümlenemeyen problemler yaşadığınız ilişkilerinizde taşlar yerine oturuyor ve olaylar lehinize gelişiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda karşınızdaki kişilerin dikkatini çekmek veya bazı alanlarda girişimlerde bulunmak istiyorsanız, diğerlerinin ilgi göstermesini veya fark etmesini beklemek ya da bahanelerini dinlemek yerine inisiyatif kullanmalı ve harekete geçmelisiniz. Girişimci olmanın faydasını görebileceğiniz gündesiniz.

  Terazi burcu, 25 Şubat 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Farkında olmasanız da bugünlerde size sunulan fırsatlar veya getirilen irili ufaklı teklifler ya da yapılan servisler tam da istediğiniz şey olabilir. Ancak, siz konuları farklı şekilde anlatacağınız için, anlatılanları anlamakta zorlanıyor olabilirsiniz, hepsi bu! Aslında her şey istediğiniz gibi! Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda karşınızdaki kişilerin dikkatini çekmek veya bazı alanlarda girişimlerde bulunmak istiyorsanız, diğerlerinin ilgi göstermesini veya fark etmesini beklemek ya da bahanelerini dinlemek yerine inisiyatif kullanmalı ve harekete geçmelisiniz. Girişimci olmanın faydasını görebileceğiniz gündesiniz.

  Akrep burcu, 25 Şubat 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Geçmişe bağlı anlaşmalar, planlar veya ortaya konan işler yeni bir bakış açısıyla yaklaşılmayı gerektirebilir. Diğerlerinin neler yaptıklarına veya önerilerine odaklanmak yerine, kendi yapmak ve başarmak istediğiniz şeylere odaklanmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda karşınızdaki kişilerin dikkatini çekmek veya bazı alanlarda girişimlerde bulunmak istiyorsanız, diğerlerinin ilgi göstermesini veya fark etmesini beklemek ya da bahanelerini dinlemek yerine inisiyatif kullanmalı ve harekete geçmelisiniz. Girişimci olmanın faydasını görebileceğiniz gündesiniz.

  Yay burcu, 25 Şubat 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Sempatikliğinizi daha fazla kullanmalı ve çalışmaktan vazgeçmemelisiniz. Ne kadar fazla çalışır ve ne kadar uyumlu görünürseniz o kadar fazlasını elde edebilirsiniz bugünlerde. Marşa basalım lütfen! Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda karşınızdaki kişilerin dikkatini çekmek veya bazı alanlarda girişimlerde bulunmak istiyorsanız, diğerlerinin ilgi göstermesini veya fark etmesini beklemek ya da bahanelerini dinlemek yerine inisiyatif kullanmalı ve harekete geçmelisiniz. Girişimci olmanın faydasını görebileceğiniz gündesiniz.

  Oğlak burcu, 25 Şubat 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı konularda sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Ancak malumdur ki, saate bakarak beklenildiği takdirde beklenilen şey her neyse daha da gecikecekmiş hissi oluşur. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda karşınızdaki kişilerin dikkatini çekmek veya bazı alanlarda girişimlerde bulunmak istiyorsanız, diğerlerinin ilgi göstermesini veya fark etmesini beklemek ya da bahanelerini dinlemek yerine inisiyatif kullanmalı ve harekete geçmelisiniz. Girişimci olmanın faydasını görebileceğiniz gündesiniz.

  Kova burcu, 25 Şubat 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Bazı fikir veya yöntemlerinizin sorgulanması veya eleştirilmesi hoşunuza gitmeyebilir. Ancak, diğerleri tarafından onaylanmak veya desteklerini almak istiyorsanız sorulara açık olmalı ve akla yatkın fikirlerle yola çıkmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda karşınızdaki kişilerin dikkatini çekmek veya bazı alanlarda girişimlerde bulunmak istiyorsanız, diğerlerinin ilgi göstermesini veya fark etmesini beklemek ya da bahanelerini dinlemek yerine inisiyatif kullanmalı ve harekete geçmelisiniz. Girişimci olmanın faydasını görebileceğiniz gündesiniz.

  Balık burcu, 25 Şubat 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Belli girişimlerinizde veya ilişkilerinizde çekiciliğinizi ve sempatikliğinizi kullanarak uzun mesafeli bir yol katedebilir, ilerleme sağlayarak sevinebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli konularda karşınızdaki kişilerin dikkatini çekmek veya bazı alanlarda girişimlerde bulunmak istiyorsanız, diğerlerinin ilgi göstermesini veya fark etmesini beklemek ya da bahanelerini dinlemek yerine inisiyatif kullanmalı ve harekete geçmelisiniz. Girişimci olmanın faydasını görebileceğiniz gündesiniz.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  25 ŞUBAT 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •