1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 22 ŞUBAT 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 22 ŞUBAT 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 22 Şubat 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı konulara bazı kişilerin vereceği yanıtı beklemek ya da tepkilerini ölçmek zaman alabilir veya yavaş hareket etmeleri nedeniyle rahatsız olabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İnsanların kendi sorunları dışında şeylere ilgi göstermedikleri bir dönemde olmamıza rağmen, günün gelişmeleri biraz girişimde bulunulması ve duyulma gayreti içerisine girilmesi durumunda sürpriz sonuçlar elde edebileceğimiz bir günde olduğumuza işaret ediyor.

  Boğa burcu, 22 Şubat 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Değişken olaylar veya durumlar nedeniyle kafanız karışabilir. Biraz önce olumlu görünen bir durum birkaç saat içinde olumsuz bir hal alabilir. Plan yapmakta zorlanabileceğiniz bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: İnsanların kendi sorunları dışında şeylere ilgi göstermedikleri bir dönemde olmamıza rağmen, günün gelişmeleri biraz girişimde bulunulması ve duyulma gayreti içerisine girilmesi durumunda sürpriz sonuçlar elde edebileceğimiz bir günde olduğumuza işaret ediyor.

  İkizler burcu, 22 Şubat 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Her ne kadar koşullar öyle gerektiriyor gibi görünse de, prensiplerinizden vazgeçmeniz veya olmadığınız birisi gibi davranmaya çalışmanız gerekmiyor. Tüm burçlar için gün geneli: İnsanların kendi sorunları dışında şeylere ilgi göstermedikleri bir dönemde olmamıza rağmen, günün gelişmeleri biraz girişimde bulunulması ve duyulma gayreti içerisine girilmesi durumunda sürpriz sonuçlar elde edebileceğimiz bir günde olduğumuza işaret ediyor.

  Yengeç burcu, 22 Şubat 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Belli işaretleri doğru okuyabilirseniz olaylara farklı gözle veya yeni bir bakış açısıyla yaklaşabilir ve şu ana kadar doğru gibi görünen olayların, fikirlerin veya tezlerin uygulanabilir olmadığını fark edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İnsanların kendi sorunları dışında şeylere ilgi göstermedikleri bir dönemde olmamıza rağmen, günün gelişmeleri biraz girişimde bulunulması ve duyulma gayreti içerisine girilmesi durumunda sürpriz sonuçlar elde edebileceğimiz bir günde olduğumuza işaret ediyor.

  Aslan burcu, 22 Şubat 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Bazı konulara müdahale etmek veya bazı yerlerin altını çizmek isteyebilirsiniz. Ancak, belli konuları akışına bırakmanızda ve kendi kendine gelişmesini beklemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: İnsanların kendi sorunları dışında şeylere ilgi göstermedikleri bir dönemde olmamıza rağmen, günün gelişmeleri biraz girişimde bulunulması ve duyulma gayreti içerisine girilmesi durumunda sürpriz sonuçlar elde edebileceğimiz bir günde olduğumuza işaret ediyor.

  Başak burcu, 22 Şubat 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı kişiler size ilişkileriniz konusunda eskisi kadar yardımcı olmuyor olabilir. Bu durumda huzurun sağlanması ve sessizliğin korunması görevi size düşebilir. Tüm burçlar için gün geneli: İnsanların kendi sorunları dışında şeylere ilgi göstermedikleri bir dönemde olmamıza rağmen, günün gelişmeleri biraz girişimde bulunulması ve duyulma gayreti içerisine girilmesi durumunda sürpriz sonuçlar elde edebileceğimiz bir günde olduğumuza işaret ediyor.

  Terazi burcu, 22 Şubat 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Belli problemlerin çözülebilmesinin ilk koşulu, öncelikle problemlerin adlandırılmasıdır. Dolayısıyla bugün, yaklaşımlarınızı ve kullandığınız yöntemlerini gözden geçirmeniz ve yenilemeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İnsanların kendi sorunları dışında şeylere ilgi göstermedikleri bir dönemde olmamıza rağmen, günün gelişmeleri biraz girişimde bulunulması ve duyulma gayreti içerisine girilmesi durumunda sürpriz sonuçlar elde edebileceğimiz bir günde olduğumuza işaret ediyor.

  Akrep burcu, 22 Şubat 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Eski yöntemlerin yerine yenisinin konmasını istediğiniz bir gündeyseniz, daha önce bu tür bir eğilimde bulunduğunuzda size karşı gelen kişiler olup olmadığını hatırlamanız ve eğilimlerinizi buna göre tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: İnsanların kendi sorunları dışında şeylere ilgi göstermedikleri bir dönemde olmamıza rağmen, günün gelişmeleri biraz girişimde bulunulması ve duyulma gayreti içerisine girilmesi durumunda sürpriz sonuçlar elde edebileceğimiz bir günde olduğumuza işaret ediyor.

  Yay burcu, 22 Şubat 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı kişilere bazı şeyleri yanlış yaptığını veya yanlış yolda olduklarını söylemeyi planlıyorsanız, başka şeylerin peşinde olabileceklerini veya alternatif planları olduğunu da aklınızda bulundurmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: İnsanların kendi sorunları dışında şeylere ilgi göstermedikleri bir dönemde olmamıza rağmen, günün gelişmeleri biraz girişimde bulunulması ve duyulma gayreti içerisine girilmesi durumunda sürpriz sonuçlar elde edebileceğimiz bir günde olduğumuza işaret ediyor.

  Oğlak burcu, 22 Şubat 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı konuların gerçekleşmesini istiyorsanız, ani hareketlerinizi ve tepkilerinizi kontrol altında tutmanız gerekiyor. Bazı konuları ne kadar yeniden düzenlemeye çalışır, müdahalede bulunur veya ne kadar uyarlarsanız istediğiniz karşılığı almanız o kadar zor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: İnsanların kendi sorunları dışında şeylere ilgi göstermedikleri bir dönemde olmamıza rağmen, günün gelişmeleri biraz girişimde bulunulması ve duyulma gayreti içerisine girilmesi durumunda sürpriz sonuçlar elde edebileceğimiz bir günde olduğumuza işaret ediyor.

  Kova burcu, 22 Şubat 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Belli bir hedefe ulaşmak veya belirlediğiniz konularda harekete geçmek ya da hizmet vermek eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, beklenilen sonuçları elde etmek mümkün olmayabilir. Detaylı planlama yapmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: İnsanların kendi sorunları dışında şeylere ilgi göstermedikleri bir dönemde olmamıza rağmen, günün gelişmeleri biraz girişimde bulunulması ve duyulma gayreti içerisine girilmesi durumunda sürpriz sonuçlar elde edebileceğimiz bir günde olduğumuza işaret ediyor.

  Balık burcu, 22 Şubat 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Belli planlarınıza, projelerinize veya ilişkilerinizde derinleşen yaralara karışan kişiler olabilir. Yöntemlerinizi ve kullandığınız taktikleri gözden geçirmeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: İnsanların kendi sorunları dışında şeylere ilgi göstermedikleri bir dönemde olmamıza rağmen, günün gelişmeleri biraz girişimde bulunulması ve duyulma gayreti içerisine girilmesi durumunda sürpriz sonuçlar elde edebileceğimiz bir günde olduğumuza işaret ediyor.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  22 ŞUBAT 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •