1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 30 OCAK 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 30 OCAK 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 30 Ocak 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Kaçınılmaz olaylar veya beklenmedik gelişmeler bazı konuların tekrar ele alınmasını gerektirebilir. Nasılsa uyum sağlamak, hızlı adapte olabilen bir burç olan siz Koç’lar için çok zor olmayacaktır. Gelişmelere uygun şekilde davranmakta zorlanmayacaksınız. Ancak, gün içinde verilen sözleri yazılı hale dönüştürmekte veya tutulamayacak sözler vermemekte fayda var. Aşk hayatınızda veya sevgi içerikli ilişkilerinizde ikilemler ya da çelişkiler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün işiteceğiniz beklenmedik yorumları, önerileri, davetleri, görevleri, ek işleri, ek ödemeleri veya alacağınız teklifleri üzerinde düşünülmemiş, yeterince hazırlanılmadan dile getirilmiş olarak değerlendirebiliriz. Ancak, müşkülpesent tavırlar içine girmek yerine karşı karşıya olduğumuz bu fırsatların içindeki önemli şansları fark etmeye çalışmalı ve bizi götürebilecekleri yerin farkına varmalıyız.

  Boğa burcu, 30 Ocak 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Yeni kurallara veya gelişmelere uygun davranmanız gerekebilir. Bu esnada elinizden geldiğince kibar ve açık fikirli olmanızda fayda var. Zira, hayranlarınız veya size bağlı kişiler size gerçekten ihtiyaç duyuyor veya sizden çok şey bekliyor olabilirler. Başkalarına yardım etmekten keyif alan bir kişisiniz ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca daha da sevgi dolu ve şefkatli bir profil çizmeye başlayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün işiteceğiniz beklenmedik yorumları, önerileri, davetleri, görevleri, ek işleri, ek ödemeleri veya alacağınız teklifleri üzerinde düşünülmemiş, yeterince hazırlanılmadan dile getirilmiş olarak değerlendirebiliriz. Ancak, müşkülpesent tavırlar içine girmek yerine karşı karşıya olduğumuz bu fırsatların içindeki önemli şansları fark etmeye çalışmalı ve bizi götürebilecekleri yerin farkına varmalıyız.

  İkizler burcu, 30 Ocak 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Beklenmedik veya ani gelişmeler hayatın tuzu biberi. Bugünlerde aklınızdan geçenler başınıza gelebilir veya istekleriniz gerçek olabilir. Ancak, işin garip tarafı şu: Bu tür gelişmelere hazır olmamanız, bu noktadan itibaren ne yapacağınızı bilememeniz anlamına gelebilir! Birkaç gündür bahsettiğim gibi yeni veya beklenmedik kişilerle tanışabileceğiniz günlerdesiniz. İş hayatınızda da yeni teklifler veya işinizde yenilenme söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün işiteceğiniz beklenmedik yorumları, önerileri, davetleri, görevleri, ek işleri, ek ödemeleri veya alacağınız teklifleri üzerinde düşünülmemiş, yeterince hazırlanılmadan dile getirilmiş olarak değerlendirebiliriz. Ancak, müşkülpesent tavırlar içine girmek yerine karşı karşıya olduğumuz bu fırsatların içindeki önemli şansları fark etmeye çalışmalı ve bizi götürebilecekleri yerin farkına varmalıyız.

  Yengeç burcu, 30 Ocak 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Başkalarına ait bazı fikir veya öneriler belli konularda fikirlerinizin değişmesine neden olabilir. Dolayısıyla, esnek olmanız ve gelişmelere göre hareket etmeniz sizin adınıza daha yararlı sonuçlar doğurabilir. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, çevrenizdeki kişilere şefkatle yaklaşabilir, düşünceli tavırlarınızla ilgi çekebilir veya hayal kırıklıklarınızı kompanse edebileceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün işiteceğiniz beklenmedik yorumları, önerileri, davetleri, görevleri, ek işleri, ek ödemeleri veya alacağınız teklifleri üzerinde düşünülmemiş, yeterince hazırlanılmadan dile getirilmiş olarak değerlendirebiliriz. Ancak, müşkülpesent tavırlar içine girmek yerine karşı karşıya olduğumuz bu fırsatların içindeki önemli şansları fark etmeye çalışmalı ve bizi götürebilecekleri yerin farkına varmalıyız.

  Aslan burcu, 30 Ocak 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Kıskanç kişilere dikkat! Rutinin dışına çıkmanızı gerektiren gelişmeler yaşanabilir. Ani olaylar her ne kadar rahat ettiğiniz yoldan çıkmanıza neden olsa da, sizin için önemli veya önemli olabilecek konularda hız kazanmanızı sağlayacağı için şikayetçi olmamanızda fayda var. Alışılmadık çevreler, farklı kültürlerden kişiler farklı bakış açıları kazanmanızı sağlayabilir. Maddi konularda fazla iyimser olmak veya güvenilmez kişilerle hareket etmekse, sıkıntı yaratabilir. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca bu alanlarda dikkatli olmak gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün işiteceğiniz beklenmedik yorumları, önerileri, davetleri, görevleri, ek işleri, ek ödemeleri veya alacağınız teklifleri üzerinde düşünülmemiş, yeterince hazırlanılmadan dile getirilmiş olarak değerlendirebiliriz. Ancak, müşkülpesent tavırlar içine girmek yerine karşı karşıya olduğumuz bu fırsatların içindeki önemli şansları fark etmeye çalışmalı ve bizi götürebilecekleri yerin farkına varmalıyız.

  Başak burcu, 30 Ocak 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı kişiler size, beklenmedik şekilde, uzun zamandır istediğiniz bazı konularda beklediğiniz tekliflerle gelebilirler. Böyle bir durumda, düşünmek veya öneri ya da teklifleri detaylandırmak için zaman istemek fırsatları kaçırmanız anlamına gelebilir. Sevdiğiniz kişilerle yapacağınız planlar özel yaşamınızı renklendirebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün işiteceğiniz beklenmedik yorumları, önerileri, davetleri, görevleri, ek işleri, ek ödemeleri veya alacağınız teklifleri üzerinde düşünülmemiş, yeterince hazırlanılmadan dile getirilmiş olarak değerlendirebiliriz. Ancak, müşkülpesent tavırlar içine girmek yerine karşı karşıya olduğumuz bu fırsatların içindeki önemli şansları fark etmeye çalışmalı ve bizi götürebilecekleri yerin farkına varmalıyız.

  Terazi burcu, 30 Ocak 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Duygusal şantaj yapan veya profesyonellikten uzak kişiler söz konusu olabilir. Bazı kişiler bazı konuların kendi istedikleri şekilde veya kendi yöntemleriyle halledilmesi konusunda ısrarcı olabilirler. Sıkıntı yaşamak istemiyorsanız, uzlaşmacı olmanın veya olayları espriyle karışık yönlendirmeye çalışmanın faydasını görebilirsiniz. İlişkilerinizi yenilemek isteyeceğiniz veya yeni kişilerle tanışabileceğiniz günlerdesiniz. Sosyal açıdan hareketlilik söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün işiteceğiniz beklenmedik yorumları, önerileri, davetleri, görevleri, ek işleri, ek ödemeleri veya alacağınız teklifleri üzerinde düşünülmemiş, yeterince hazırlanılmadan dile getirilmiş olarak değerlendirebiliriz. Ancak, müşkülpesent tavırlar içine girmek yerine karşı karşıya olduğumuz bu fırsatların içindeki önemli şansları fark etmeye çalışmalı ve bizi götürebilecekleri yerin farkına varmalıyız.

  Akrep burcu, 30 Ocak 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Bazı kişilerin teklif, yorum veya önerileri sizi tatmin etmeyebilir ya da mantıklı bulmayabilirsiniz. Bu durumda kendinizi olumlu cevap verme zorunda hissetmeniz sıkıntı yaratabilir. Basit şekilde araya mesafe koymak daha politik bir tavır olabilir. Seyahatler veya kısa yolculuklar rahatlatıcı bir gün geçirmenizde etkili olacaktır. İkili ilişkilerinizde kuracağınız ya da duyacağınız romantik veya sevgi içerikli cümlelerin sizi şaşırtabileceği günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün işiteceğiniz beklenmedik yorumları, önerileri, davetleri, görevleri, ek işleri, ek ödemeleri veya alacağınız teklifleri üzerinde düşünülmemiş, yeterince hazırlanılmadan dile getirilmiş olarak değerlendirebiliriz. Ancak, müşkülpesent tavırlar içine girmek yerine karşı karşıya olduğumuz bu fırsatların içindeki önemli şansları fark etmeye çalışmalı ve bizi götürebilecekleri yerin farkına varmalıyız.

  Yay burcu, 30 Ocak 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  İmajınızı ve paranızı korumalısınız. Ani değişikliklere hazır olun. Dikkatle değişiklikleri takip etmeniz, önünüzde sizin için tamamen farklı bir yol açılmasını sağlayabilir. Değişime uygun davranmak keyifli gelişmeleri beraberinde getirebilir. Aile içinde veya evinizle bağlantılı kişilerle ilişkilerinizde içten ve samimi ifadeler , destekçi kişiler ve sevgi gösterileri kendinizi iyi hissetmenize yardım edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün işiteceğiniz beklenmedik yorumları, önerileri, davetleri, görevleri, ek işleri, ek ödemeleri veya alacağınız teklifleri üzerinde düşünülmemiş, yeterince hazırlanılmadan dile getirilmiş olarak değerlendirebiliriz. Ancak, müşkülpesent tavırlar içine girmek yerine karşı karşıya olduğumuz bu fırsatların içindeki önemli şansları fark etmeye çalışmalı ve bizi götürebilecekleri yerin farkına varmalıyız.

  Oğlak burcu, 30 Ocak 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı konularda elinize geçen bilgiler veya sizi bilgilendiren kişiler endişelenmenize neden olabilir. Olaylara olumsuz yaklaşmak ve işlerin eskisinden de zor ya da kötü olacağını düşünmek yerine, uyum sağlayarak hareket etmeniz kendiniz için daha yararlı sonuçlar doğurabilir. Sevdiğiniz kişilere getireceğiniz öneriler nerede durduğunuzu anlamanıza yardım edebilir. Ayrıca, aileniz, iş çevreniz veya farklı çevrelerden otorite konumundaki kişilerin desteklerini görebileceğiniz günlerdesiniz. Olumlu düşünmeye çalışmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün işiteceğiniz beklenmedik yorumları, önerileri, davetleri, görevleri, ek işleri, ek ödemeleri veya alacağınız teklifleri üzerinde düşünülmemiş, yeterince hazırlanılmadan dile getirilmiş olarak değerlendirebiliriz. Ancak, müşkülpesent tavırlar içine girmek yerine karşı karşıya olduğumuz bu fırsatların içindeki önemli şansları fark etmeye çalışmalı ve bizi götürebilecekleri yerin farkına varmalıyız.

  Kova burcu, 30 Ocak 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Beklenmedik şekilde lehinize gelişen olaylar, elinize koz veren, sizi ödüllendiren veya takdir eden kişiler nedeniyle oldukça şaşırabilirsiniz. Tüm bunların neden olup bittiğini düşünmek yerine olan bitenin keyfini çıkartmanızda fayda var. Ancak, aklınızdaki her şeyi diğerleriyle paylaşmamalısınız, fikirlerinizi çalan veya fayda sağlamaya çalışan kişiler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün işiteceğiniz beklenmedik yorumları, önerileri, davetleri, görevleri, ek işleri, ek ödemeleri veya alacağınız teklifleri üzerinde düşünülmemiş, yeterince hazırlanılmadan dile getirilmiş olarak değerlendirebiliriz. Ancak, müşkülpesent tavırlar içine girmek yerine karşı karşıya olduğumuz bu fırsatların içindeki önemli şansları fark etmeye çalışmalı ve bizi götürebilecekleri yerin farkına varmalıyız.

  Balık burcu, 30 Ocak 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Olması imkansız beklentiler ya da eğilimler içine girebilir, altından kalkılamayacak iş yükleri nedeniyle veya çevrenizdeki kişilere yapılması imkansız işler delege ederek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Maalesef imkansız beklentiler içindesiniz, bunun bilincinde tavır almanızda ve mantık çerçevesinde planlar yapmanızda fayda var. En azından bugünlük! Zira yarından itibaren, 40 gündür mevcut olan ilişkilerinizdeki sıkıntılı durumlar veya istikrarsız konular rayına oturmaya başlıyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün işiteceğiniz beklenmedik yorumları, önerileri, davetleri, görevleri, ek işleri, ek ödemeleri veya alacağınız teklifleri üzerinde düşünülmemiş, yeterince hazırlanılmadan dile getirilmiş olarak değerlendirebiliriz. Ancak, müşkülpesent tavırlar içine girmek yerine karşı karşıya olduğumuz bu fırsatların içindeki önemli şansları fark etmeye çalışmalı ve bizi götürebilecekleri yerin farkına varmalıyız.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  30 OCAK 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •