1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 09 OCAK 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 09 OCAK 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 9 Ocak 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı konularda sağa sola emir veriyor izlenimi yaratabilir veya gün içinde kuralları siz belirlemek isteyebilirsiniz. Ancak, bugünlerde bu tür iddialı çıkışlarda bulunmak ya da sert oynamak doğru bir karar olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde hepimiz duygularımızı kontrolde zorlanabiliriz veya kelimeler ağzımızdan uçup gidebilir. Dolayısıyla, belli ilişkilerimize, projelerimize veya işlerimize zarar vermemek için, karşımızdaki kişiler veya anlamsız fikirleri hakkındaki düşüncelerimizi kendimize saklamamızda, sakinliğimizi korumamızda ve tartışma ortamlarından uzak durmamızda fayda var.

  Boğa burcu, 9 Ocak 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  İş hayatınızı, sağlığınızı veya duygusal ilişkilerinizi ilgilendiren konularda bazı söylemlerinizde veya hareketlerinizde tutarsızlık söz konusu olabilir ya da dışarıdan bakıldığında durum bu şekilde görülebilir. Dikkatli olmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde hepimiz duygularımızı kontrolde zorlanabiliriz veya kelimeler ağzımızdan uçup gidebilir. Dolayısıyla, belli ilişkilerimize, projelerimize veya işlerimize zarar vermemek için, karşımızdaki kişiler veya anlamsız fikirleri hakkındaki düşüncelerimizi kendimize saklamamızda, sakinliğimizi korumamızda ve tartışma ortamlarından uzak durmamızda fayda var.

  İkizler burcu, 9 Ocak 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı seçimler yapmanız gerekiyorsa en az karşı çıkışla karşı karşıya kalacağınız yolu seçmelisiniz. İtirazlar olacağını veya zorlu bir yol olduğunu düşünüyorsanız farklı yöne dönmenizde fayda var. Size çok fazla hitap etmese de kolay taraftan ilerlemekte yarar olan günlerdeyiz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde hepimiz duygularımızı kontrolde zorlanabiliriz veya kelimeler ağzımızdan uçup gidebilir. Dolayısıyla, belli ilişkilerimize, projelerimize veya işlerimize zarar vermemek için, karşımızdaki kişiler veya anlamsız fikirleri hakkındaki düşüncelerimizi kendimize saklamamızda, sakinliğimizi korumamızda ve tartışma ortamlarından uzak durmamızda fayda var.

  Yengeç burcu, 9 Ocak 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Sinirlerinize hakim olmanız ve istek, talep ve fikirlerinizi uygun bir dille anlatmanız gereken günlerdesiniz. Bunu yapmakta zorlanacağınızı düşünüyorsanız hatırlatmak isterim ki, bugünlerde hiç kimse iş birliği yapma havasında değil ve ekip ruhundan çok uzaklarda bir yerlerde duruyorlar! Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde hepimiz duygularımızı kontrolde zorlanabiliriz veya kelimeler ağzımızdan uçup gidebilir. Dolayısıyla, belli ilişkilerimize, projelerimize veya işlerimize zarar vermemek için, karşımızdaki kişiler veya anlamsız fikirleri hakkındaki düşüncelerimizi kendimize saklamamızda, sakinliğimizi korumamızda ve tartışma ortamlarından uzak durmamızda fayda var.

  Aslan burcu, 9 Ocak 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Günü bazı kişileri kendileri için en doğru şeyleri anlatmakla geçirebilirsiniz. Ancak bir su kuşundan uçmasını beklemek çok akıllıca olmayacağı için bugünlerde herkesi kendi bildiğiyle baş başa bırakmak çok daha iyi olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde hepimiz duygularımızı kontrolde zorlanabiliriz veya kelimeler ağzımızdan uçup gidebilir. Dolayısıyla, belli ilişkilerimize, projelerimize veya işlerimize zarar vermemek için, karşımızdaki kişiler veya anlamsız fikirleri hakkındaki düşüncelerimizi kendimize saklamamızda, sakinliğimizi korumamızda ve tartışma ortamlarından uzak durmamızda fayda var.

  Başak burcu, 9 Ocak 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Duygusal veya ekonomik konularda sınırlarınızı zorlayabilir ve çok fazla şeye talip olabilirsiniz. Ancak, son tablo ortaya çıktığında, kaldırabileceklerinizden çok daha fazlasına talip olduğunuzun farkına varabilirsiniz. Dolayısıyla daha ölçülü hareket etmekte fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde hepimiz duygularımızı kontrolde zorlanabiliriz veya kelimeler ağzımızdan uçup gidebilir. Dolayısıyla, belli ilişkilerimize, projelerimize veya işlerimize zarar vermemek için, karşımızdaki kişiler veya anlamsız fikirleri hakkındaki düşüncelerimizi kendimize saklamamızda, sakinliğimizi korumamızda ve tartışma ortamlarından uzak durmamızda fayda var.

  Terazi burcu, 9 Ocak 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bazı konuların, belli anlaşmaların, ilişkilerin veya düzenlemelerin size hiç uygun olmadığı konusunda netsiniz veya etrafınızdakileri bu konuda net şekilde aydınlattınız. Tek sıkıntı, bu alanlarda hala harekete geçmemiş olmanız! Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde hepimiz duygularımızı kontrolde zorlanabiliriz veya kelimeler ağzımızdan uçup gidebilir. Dolayısıyla, belli ilişkilerimize, projelerimize veya işlerimize zarar vermemek için, karşımızdaki kişiler veya anlamsız fikirleri hakkındaki düşüncelerimizi kendimize saklamamızda, sakinliğimizi korumamızda ve tartışma ortamlarından uzak durmamızda fayda var.

  Akrep burcu, 9 Ocak 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Önceleri çok cazip bulduğunuz bazı girişimlerinizin veya ilerlediğiniz bazı yolların sizin istediğiniz sonuçları vermeyeceğini fark etmeye başlayabilirsiniz. Şayet durum buysa, yavaş yavaş alternatif araştırmalar içine girmenizde veya daha dikkatli hareket etmeye başlamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde hepimiz duygularımızı kontrolde zorlanabiliriz veya kelimeler ağzımızdan uçup gidebilir. Dolayısıyla, belli ilişkilerimize, projelerimize veya işlerimize zarar vermemek için, karşımızdaki kişiler veya anlamsız fikirleri hakkındaki düşüncelerimizi kendimize saklamamızda, sakinliğimizi korumamızda ve tartışma ortamlarından uzak durmamızda fayda var.

  Yay burcu, 9 Ocak 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı alanlarda veya konularda kendinizi sınırlamamalısınız. Farklı seçeneklere sahipsiniz. Belli bir yoldan ilerlemeyi seçmektense, diğer alternatifleri gözden geçirmeniz ve olası eğilimlerinizi yeniden değerlendirmeniz sizin için daha yararlı sonuçlar doğurabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde hepimiz duygularımızı kontrolde zorlanabiliriz veya kelimeler ağzımızdan uçup gidebilir. Dolayısıyla, belli ilişkilerimize, projelerimize veya işlerimize zarar vermemek için, karşımızdaki kişiler veya anlamsız fikirleri hakkındaki düşüncelerimizi kendimize saklamamızda, sakinliğimizi korumamızda ve tartışma ortamlarından uzak durmamızda fayda var.

  Oğlak burcu, 9 Ocak 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Sizi yıpratmış veya yormuş olan bir iş, ortaklık, anlaşma veya konularda politik olmakta zorlanabilir ve yapacağınız seçimler ya da alacağınız kararlarla köprüleri atma sinyali verebilirsiniz. Fakat bugünlerde uzlaşmacı olmak yerine tartışmacı olmak hiçbir burca iyi gelmediği sizin için de zarar verici sonuçlar doğurabilir. Haklı olmak değil, pazarlığa ve uzlaşmaya açık olmak daha fazla iş görebilir bu dönemde, benden söylemesi Niobe’ce. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde hepimiz duygularımızı kontrolde zorlanabiliriz veya kelimeler ağzımızdan uçup gidebilir. Dolayısıyla, belli ilişkilerimize, projelerimize veya işlerimize zarar vermemek için, karşımızdaki kişiler veya anlamsız fikirleri hakkındaki düşüncelerimizi kendimize saklamamızda, sakinliğimizi korumamızda ve tartışma ortamlarından uzak durmamızda fayda var.

  Kova burcu, 9 Ocak 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Çelişkili veya karışıklık içeren durumlar kontrolden çıkabilir. Bu durumlarda, ortamı sakinleştirmeye çalışmanızda fayda var. Zira, aksi bir durumda nihai bir sonuç elde etmek zor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde hepimiz duygularımızı kontrolde zorlanabiliriz veya kelimeler ağzımızdan uçup gidebilir. Dolayısıyla, belli ilişkilerimize, projelerimize veya işlerimize zarar vermemek için, karşımızdaki kişiler veya anlamsız fikirleri hakkındaki düşüncelerimizi kendimize saklamamızda, sakinliğimizi korumamızda ve tartışma ortamlarından uzak durmamızda fayda var.

  Balık burcu, 9 Ocak 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bugünlerde bulunduğunuz pozisyonu daha fazla güçlendirebilecek veya kendinizi daha rahat ortaya koymanızı ya da savunmanızı sağlayacak verilere veya dayanaklara sahip olmak isteyebilirsiniz. Mutlaka mevcut düzenlemeler üzerinden harekete devam etmek istiyorsanız, biraz sakinleşmeniz ve daha sabırlı olmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde hepimiz duygularımızı kontrolde zorlanabiliriz veya kelimeler ağzımızdan uçup gidebilir. Dolayısıyla, belli ilişkilerimize, projelerimize veya işlerimize zarar vermemek için, karşımızdaki kişiler veya anlamsız fikirleri hakkındaki düşüncelerimizi kendimize saklamamızda, sakinliğimizi korumamızda ve tartışma ortamlarından uzak durmamızda fayda var.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  09 OCAK 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •