1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 06 OCAK 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 06 OCAK 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 6 Ocak 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Evinizi, ailenizi, ticari konuları veya gayrimenkul başlıklarını ilgilendiren düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu karar, anlaşma ya da düzenlemeler bir dönüm noktasına işaret ediyor. Yüksek moralle hareket edebilirsiniz Sevgili Koç’lar. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı planlarınızdaki aksaklıkları ya da endişelenilmesi gereken durumları fark etmenizi sağlayacak olaylar yaşayabilir ya da bu tür bilgilere ulaşabilirsiniz. Olumsuz haberler alırsanız ya da endişelenmenizi gerektiren durumlar yaşanırsa bunun sizin iyiliğiniz ve güvenli hareket edebilmeniz için olduğunu hatırlamanız gerekiyor. Kredinizi çıkartmış dahi olsanız, kamulaştırılma kararı çıkmak üzere olan bir inşaat projesine yatırım yapmadan önce bu bilgiyi almak hoşunuza gitmez mi? Benim gider. Bugün yaşanacaklar bunun gibi şeyler olabilir.

  Boğa burcu, 6 Ocak 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Kendinizi, rahatınızı, sağlığınızı veya konforunuzu ihmal ediyor olduğunuzun farkına varabileceğiniz bir gün. Ters giden olaylar varsa, bu olayların ters gitmesine neden olan şeyleri yapmaya veya düzeltmeye çalışmanın asıl tersliğe bir faydası olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı planlarınızdaki aksaklıkları ya da endişelenilmesi gereken durumları fark etmenizi sağlayacak olaylar yaşayabilir ya da bu tür bilgilere ulaşabilirsiniz. Olumsuz haberler alırsanız ya da endişelenmenizi gerektiren durumlar yaşanırsa bunun sizin iyiliğiniz ve güvenli hareket edebilmeniz için olduğunu hatırlamanız gerekiyor. Kredinizi çıkartmış dahi olsanız, kamulaştırılma kararı çıkmak üzere olan bir inşaat projesine yatırım yapmadan önce bu bilgiyi almak hoşunuza gitmez mi? Benim gider. Bugün yaşanacaklar bunun gibi şeyler olabilir.

  İkizler burcu, 6 Ocak 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı kişilerin alması gereken dersler olabilir. Şikayet veya eleştiri çok fazla yapınıza uymadığı için. Politik kalmalı ve kendinizi tutarak sinirlerinizi bozmamaya çalışmalısınız. Unutmayın! Sessizlik sizin gibi açık sözlü birinin en büyük silahıdır! Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı planlarınızdaki aksaklıkları ya da endişelenilmesi gereken durumları fark etmenizi sağlayacak olaylar yaşayabilir ya da bu tür bilgilere ulaşabilirsiniz. Olumsuz haberler alırsanız ya da endişelenmenizi gerektiren durumlar yaşanırsa bunun sizin iyiliğiniz ve güvenli hareket edebilmeniz için olduğunu hatırlamanız gerekiyor. Kredinizi çıkartmış dahi olsanız, kamulaştırılma kararı çıkmak üzere olan bir inşaat projesine yatırım yapmadan önce bu bilgiyi almak hoşunuza gitmez mi? Benim gider. Bugün yaşanacaklar bunun gibi şeyler olabilir.

  Yengeç burcu, 6 Ocak 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Sabır önemli! Bazı konularda fikirleriniz net olabilir veya bazı alanlarda pozisyonunuzu belirlemiş olabilirsiniz. Ancak, söyleyecek sözleri olan bazı kişiler siz onları dinleyene kadar başınızdan ayrılmaya bilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı planlarınızdaki aksaklıkları ya da endişelenilmesi gereken durumları fark etmenizi sağlayacak olaylar yaşayabilir ya da bu tür bilgilere ulaşabilirsiniz. Olumsuz haberler alırsanız ya da endişelenmenizi gerektiren durumlar yaşanırsa bunun sizin iyiliğiniz ve güvenli hareket edebilmeniz için olduğunu hatırlamanız gerekiyor. Kredinizi çıkartmış dahi olsanız, kamulaştırılma kararı çıkmak üzere olan bir inşaat projesine yatırım yapmadan önce bu bilgiyi almak hoşunuza gitmez mi? Benim gider. Bugün yaşanacaklar bunun gibi şeyler olabilir.

  Aslan burcu, 6 Ocak 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Yeni çözüm yolları göstermeye veya yeni yöntemlerle işlerin daha çabuk hallolabileceğini anlatmaya çalıştığınız inatçı, tutucu veya sabit fikirli kişiler sabrınızı zorlayabilirler. Bol şans Sevgili Aslan’lar! Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı planlarınızdaki aksaklıkları ya da endişelenilmesi gereken durumları fark etmenizi sağlayacak olaylar yaşayabilir ya da bu tür bilgilere ulaşabilirsiniz. Olumsuz haberler alırsanız ya da endişelenmenizi gerektiren durumlar yaşanırsa bunun sizin iyiliğiniz ve güvenli hareket edebilmeniz için olduğunu hatırlamanız gerekiyor. Kredinizi çıkartmış dahi olsanız, kamulaştırılma kararı çıkmak üzere olan bir inşaat projesine yatırım yapmadan önce bu bilgiyi almak hoşunuza gitmez mi? Benim gider. Bugün yaşanacaklar bunun gibi şeyler olabilir.

  Başak burcu, 6 Ocak 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı kişileri bazı şeyler yapmaya ikna ederken veya performanslarını arttırmak için kendinizden çok şey verebilirsiniz. Kaynak kullanımınızı çoğaltarak kaynakları tüketmeye başlayan veya sizi yavaşlatan ya da engelleyen bu kişilere karşı tedbir almanız ge Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı planlarınızdaki aksaklıkları ya da endişelenilmesi gereken durumları fark etmenizi sağlayacak olaylar yaşayabilir ya da bu tür bilgilere ulaşabilirsiniz. Olumsuz haberler alırsanız ya da endişelenmenizi gerektiren durumlar yaşanırsa bunun sizin iyiliğiniz ve güvenli hareket edebilmeniz için olduğunu hatırlamanız gerekiyor. Kredinizi çıkartmış dahi olsanız, kamulaştırılma kararı çıkmak üzere olan bir inşaat projesine yatırım yapmadan önce bu bilgiyi almak hoşunuza gitmez mi? Benim gider. Bugün yaşanacaklar bunun gibi şeyler olabilir.

  Terazi burcu, 6 Ocak 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Nasıl davranacağınızı bulmak veya plan yapmak konusunda başkalarından destek ya da cevap bekliyor olabilirsiniz. Ancak, hangi yöne gideceğinizin veya bir sonraki adımınızın ne olacağının kararını sizden başka hiç kimse veremez. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı planlarınızdaki aksaklıkları ya da endişelenilmesi gereken durumları fark etmenizi sağlayacak olaylar yaşayabilir ya da bu tür bilgilere ulaşabilirsiniz. Olumsuz haberler alırsanız ya da endişelenmenizi gerektiren durumlar yaşanırsa bunun sizin iyiliğiniz ve güvenli hareket edebilmeniz için olduğunu hatırlamanız gerekiyor. Kredinizi çıkartmış dahi olsanız, kamulaştırılma kararı çıkmak üzere olan bir inşaat projesine yatırım yapmadan önce bu bilgiyi almak hoşunuza gitmez mi? Benim gider. Bugün yaşanacaklar bunun gibi şeyler olabilir.

  Akrep burcu, 6 Ocak 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Bazı kişiler bazı konularda aldığınız kararlar, verdiğiniz sözler ya da işle ilgili bir olaydaki gidişatınız veya yaptığınız anlaşmalar konusunda üzerinize gelebilirler ve bazı haklı fikirlerini dile getirebilirler. Ancak, siz de haklı olarak kural ya da ilkelerinizden vazgeçmeyeceğe benziyorsunuz. Herkesin kendince haklı olması olayları iyice zorlaştırabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı planlarınızdaki aksaklıkları ya da endişelenilmesi gereken durumları fark etmenizi sağlayacak olaylar yaşayabilir ya da bu tür bilgilere ulaşabilirsiniz. Olumsuz haberler alırsanız ya da endişelenmenizi gerektiren durumlar yaşanırsa bunun sizin iyiliğiniz ve güvenli hareket edebilmeniz için olduğunu hatırlamanız gerekiyor. Kredinizi çıkartmış dahi olsanız, kamulaştırılma kararı çıkmak üzere olan bir inşaat projesine yatırım yapmadan önce bu bilgiyi almak hoşunuza gitmez mi? Benim gider. Bugün yaşanacaklar bunun gibi şeyler olabilir.

  Yay burcu, 6 Ocak 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Yaptığınız işleri, bazı plan, seçim veya kararlarınızı savunmak zorunda kalabilirsiniz. Neyse ki, çok yakında sizden farklı düşünen bu kişilerle rekabet etmeniz ya da bu kişileri ikna etmeniz gerekmeyecek. Dolayısıyla, şimdilik gerekli açıklamaları kibarca yapıp ortamı yumuşatmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı planlarınızdaki aksaklıkları ya da endişelenilmesi gereken durumları fark etmenizi sağlayacak olaylar yaşayabilir ya da bu tür bilgilere ulaşabilirsiniz. Olumsuz haberler alırsanız ya da endişelenmenizi gerektiren durumlar yaşanırsa bunun sizin iyiliğiniz ve güvenli hareket edebilmeniz için olduğunu hatırlamanız gerekiyor. Kredinizi çıkartmış dahi olsanız, kamulaştırılma kararı çıkmak üzere olan bir inşaat projesine yatırım yapmadan önce bu bilgiyi almak hoşunuza gitmez mi? Benim gider. Bugün yaşanacaklar bunun gibi şeyler olabilir.

  Oğlak burcu, 6 Ocak 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı kişilerin bazı özelliklerini yanlış değerlendiriyor ve bu yönlü kararlar alıyor olabilirsiniz. Olayların iç yüzünü görmeye ya da karşınızdaki kişileri doğru değerlendirmeye çalışmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı planlarınızdaki aksaklıkları ya da endişelenilmesi gereken durumları fark etmenizi sağlayacak olaylar yaşayabilir ya da bu tür bilgilere ulaşabilirsiniz. Olumsuz haberler alırsanız ya da endişelenmenizi gerektiren durumlar yaşanırsa bunun sizin iyiliğiniz ve güvenli hareket edebilmeniz için olduğunu hatırlamanız gerekiyor. Kredinizi çıkartmış dahi olsanız, kamulaştırılma kararı çıkmak üzere olan bir inşaat projesine yatırım yapmadan önce bu bilgiyi almak hoşunuza gitmez mi? Benim gider. Bugün yaşanacaklar bunun gibi şeyler olabilir.

  Kova burcu, 6 Ocak 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Karışık konular gündemde ve ilgi bekliyor olabilir. Çözüm üretirken ya da olayları uygulanabilir veya açıklanabilir şekle dönüştürürken kendinize zarar verme riskiniz var. Stratejinizi doğru belirlemeniz gereken bir gün Sevgili Kova’lar. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı planlarınızdaki aksaklıkları ya da endişelenilmesi gereken durumları fark etmenizi sağlayacak olaylar yaşayabilir ya da bu tür bilgilere ulaşabilirsiniz. Olumsuz haberler alırsanız ya da endişelenmenizi gerektiren durumlar yaşanırsa bunun sizin iyiliğiniz ve güvenli hareket edebilmeniz için olduğunu hatırlamanız gerekiyor. Kredinizi çıkartmış dahi olsanız, kamulaştırılma kararı çıkmak üzere olan bir inşaat projesine yatırım yapmadan önce bu bilgiyi almak hoşunuza gitmez mi? Benim gider. Bugün yaşanacaklar bunun gibi şeyler olabilir.

  Balık burcu, 6 Ocak 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Sizi tartışmalı ortamların içine çekmek isteyen kişiler olabilir veya kendinizi tartışırken bulabilirsiniz. Mesafeli olmanızda, tartışmaktan kaçınmanızda veya tarafsızlığınızı korumanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde bazı planlarınızdaki aksaklıkları ya da endişelenilmesi gereken durumları fark etmenizi sağlayacak olaylar yaşayabilir ya da bu tür bilgilere ulaşabilirsiniz. Olumsuz haberler alırsanız ya da endişelenmenizi gerektiren durumlar yaşanırsa bunun sizin iyiliğiniz ve güvenli hareket edebilmeniz için olduğunu hatırlamanız gerekiyor. Kredinizi çıkartmış dahi olsanız, kamulaştırılma kararı çıkmak üzere olan bir inşaat projesine yatırım yapmadan önce bu bilgiyi almak hoşunuza gitmez mi? Benim gider. Bugün yaşanacaklar bunun gibi şeyler olabilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  06 OCAK 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •