1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 02 OCAK 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 02 OCAK 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 2 Ocak 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Akşam kendini zorlayanları zor bir gün bekliyor olabilir. Biraz dinlenmekte fayda var. Çevrenizdeki kişiler bazı yetersizlikleri ya da kendilerine belli konularda görev, önem ya da sorumluluk verilmemesi nedeniyle sıkıntı yaşıyor veya sorun çıkartıyor ola İş bölümü yaparak ya da kendilerini önemli hissetmelerini sağlayacak cümleler kurarak bu sıkıntılı durumun üstesinden gelmeye çalışabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Günün gezegen etkileri kimimizi etraftaki kişilere ne olursa olsun kendi amaç ve istekleri için her şeyi yapabilecek şekle dönüştürebilir. Ailemizi, sevdiğimiz kişileri veya mevcut işlerimizi ihmal etmek veya üzmek pahasına takıntılı şekilde bir hedefe kilitlenebiliriz. Filinize cam kova aramak için girdiğiniz züccaciye dükkanından hasar tespiti yapmadan çıkma olasılığınız yüksek. Daha duyarlı olunması ve empati yapılması gereken bir gün!

  Boğa burcu, 2 Ocak 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  İlerlemenizin veya hayatınızın belli konularında büyümenizin önünde durduğunu düşündüğünüz alışkanlıklarınızı, günlük işlerinizi veya yüklerinizi bırakmak için uygun bir gün. Hiçbirşeyin önünüzde durmasına izin vermemelisiniz. Bağlayıcı sözler verilebilir, çevrenizdeki kişiler üzerinde olumlu bir imaj oluşturabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Günün gezegen etkileri kimimizi etraftaki kişilere ne olursa olsun kendi amaç ve istekleri için her şeyi yapabilecek şekle dönüştürebilir. Ailemizi, sevdiğimiz kişileri veya mevcut işlerimizi ihmal etmek veya üzmek pahasına takıntılı şekilde bir hedefe kilitlenebiliriz. Filinize cam kova aramak için girdiğiniz züccaciye dükkanından hasar tespiti yapmadan çıkma olasılığınız yüksek. Daha duyarlı olunması ve empati yapılması gereken bir gün!

  İkizler burcu, 2 Ocak 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Yeni yılın ilk günlerinde kafanızda maddi konular veya sorumluluğunu taşıdığınız kişilerin geleceği daha fazla yer almaya başlayabilir. Yılın ilk yarısında maddi şansların çok fazla olduğunu hatırlayarak gereksiz konuları bir tarafa bırakıp fırsat ve şansları kalıcı şekilde değerlendirmenin yollarını bulmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Günün gezegen etkileri kimimizi etraftaki kişilere ne olursa olsun kendi amaç ve istekleri için her şeyi yapabilecek şekle dönüştürebilir. Ailemizi, sevdiğimiz kişileri veya mevcut işlerimizi ihmal etmek veya üzmek pahasına takıntılı şekilde bir hedefe kilitlenebiliriz. Filinize cam kova aramak için girdiğiniz züccaciye dükkanından hasar tespiti yapmadan çıkma olasılığınız yüksek. Daha duyarlı olunması ve empati yapılması gereken bir gün!

  Yengeç burcu, 2 Ocak 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Yeni yıla ikili ilişkiler veya ilişki yönetimlerinde yepyeni, ama maalesef zorlu bir sayfa açarak başlıyorsunuz. Size hitap etmeyen, sizi zorlayan veya verimli bulmadığınız ilişkileri önümüzdeki haftalarda tek tek hayatınızdan çıkartmak isteyebilirsiniz. Bu durumun güzel tarafı ise, bu sayede sizinle uyum sağlayan ve sizin için verimli olan ilişkileri hayatınıza alma fırsatı bulabileceksiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Günün gezegen etkileri kimimizi etraftaki kişilere ne olursa olsun kendi amaç ve istekleri için her şeyi yapabilecek şekle dönüştürebilir. Ailemizi, sevdiğimiz kişileri veya mevcut işlerimizi ihmal etmek veya üzmek pahasına takıntılı şekilde bir hedefe kilitlenebiliriz. Filinize cam kova aramak için girdiğiniz züccaciye dükkanından hasar tespiti yapmadan çıkma olasılığınız yüksek. Daha duyarlı olunması ve empati yapılması gereken bir gün!

  Aslan burcu, 2 Ocak 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Sevgili Aslan’lar, yeni bir yıla girerken yeteneklerinize, bilginize, tecrübenize veya yaratıcılığınıza güvenebilirsiniz. 2014, özellikle Temmuz’un son haftasından itibaren sizin yılınız olacak malum şimdiden harekete geçebilirsiniz. Yeni yılın ilk günlerinde başkalarının yük ve sorumluluklarını üstlenmemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Günün gezegen etkileri kimimizi etraftaki kişilere ne olursa olsun kendi amaç ve istekleri için her şeyi yapabilecek şekle dönüştürebilir. Ailemizi, sevdiğimiz kişileri veya mevcut işlerimizi ihmal etmek veya üzmek pahasına takıntılı şekilde bir hedefe kilitlenebiliriz. Filinize cam kova aramak için girdiğiniz züccaciye dükkanından hasar tespiti yapmadan çıkma olasılığınız yüksek. Daha duyarlı olunması ve empati yapılması gereken bir gün!

  Başak burcu, 2 Ocak 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Oğlak burcundaki yeni ay, sizi yerinizde oturmak yerine ilerlemek istediğiniz konularda yeni başlangıçlar yapmaya teşvik ediyor. Günlük işlerinizle uğraşmayı bırakmalı harekete geçmelisiniz. Tüm dünyaya neleri yapmaya muktedir olduğunuzu gösterebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Günün gezegen etkileri kimimizi etraftaki kişilere ne olursa olsun kendi amaç ve istekleri için her şeyi yapabilecek şekle dönüştürebilir. Ailemizi, sevdiğimiz kişileri veya mevcut işlerimizi ihmal etmek veya üzmek pahasına takıntılı şekilde bir hedefe kilitlenebiliriz. Filinize cam kova aramak için girdiğiniz züccaciye dükkanından hasar tespiti yapmadan çıkma olasılığınız yüksek. Daha duyarlı olunması ve empati yapılması gereken bir gün!

  Terazi burcu, 2 Ocak 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Evinizi, ailenizi, yerleşim yerinizi ve bu türlü ilişkilerinizi kendi lehinize kullanabilir bu alanlarda avantaj elde edebilirsiniz. Ancak, olaylar su gibi akmak yerine biraz fırtına ve mücadele gerektireceğe benziyor. Bazı köprüleri yıkmak durumunda kalabilirsiniz. Sahip olduğunuz veya elde etmek için çok uğraştığınız şeyleri korumak için çalışmalısınız. Hafife almaya bağlı ya da finansal sorunlar söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Günün gezegen etkileri kimimizi etraftaki kişilere ne olursa olsun kendi amaç ve istekleri için her şeyi yapabilecek şekle dönüştürebilir. Ailemizi, sevdiğimiz kişileri veya mevcut işlerimizi ihmal etmek veya üzmek pahasına takıntılı şekilde bir hedefe kilitlenebiliriz. Filinize cam kova aramak için girdiğiniz züccaciye dükkanından hasar tespiti yapmadan çıkma olasılığınız yüksek. Daha duyarlı olunması ve empati yapılması gereken bir gün!

  Akrep burcu, 2 Ocak 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  İletişim, yakın çevre ilişkileri, medya ya da çevre değişikliği gerektirebilecek konularda yeni başlangıçlar yapabileceğiniz 15 günlük süreçtesiniz. Potansiyelinizin farkına varabilir, yeni başlangıçlar yapma amacıyla gerekli kişilerle bağlantıya geçebilirsiniz. Sizin için özel kişilerle planlar yapabilir, keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Günün gezegen etkileri kimimizi etraftaki kişilere ne olursa olsun kendi amaç ve istekleri için her şeyi yapabilecek şekle dönüştürebilir. Ailemizi, sevdiğimiz kişileri veya mevcut işlerimizi ihmal etmek veya üzmek pahasına takıntılı şekilde bir hedefe kilitlenebiliriz. Filinize cam kova aramak için girdiğiniz züccaciye dükkanından hasar tespiti yapmadan çıkma olasılığınız yüksek. Daha duyarlı olunması ve empati yapılması gereken bir gün!

  Yay burcu, 2 Ocak 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Maddi konularda kendinizi güvenceye almak ya da mevcut yatırımları korumak veya geliştirmek için yeni yöntemler bulabilirsiniz. Bu alanda, hız ortalamanızın meteor yağmurlarına yakın olmasında fayda var. Yani: Haydi! Niye yerinizde duruyorsunuz hala? Belirsizliklerin sizi durdurmasına asla izin vermeyin. Disiplin kazandıracak! Tüm burçlar için gün geneli: Günün gezegen etkileri kimimizi etraftaki kişilere ne olursa olsun kendi amaç ve istekleri için her şeyi yapabilecek şekle dönüştürebilir. Ailemizi, sevdiğimiz kişileri veya mevcut işlerimizi ihmal etmek veya üzmek pahasına takıntılı şekilde bir hedefe kilitlenebiliriz. Filinize cam kova aramak için girdiğiniz züccaciye dükkanından hasar tespiti yapmadan çıkma olasılığınız yüksek. Daha duyarlı olunması ve empati yapılması gereken bir gün!

  Oğlak burcu, 2 Ocak 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  İş hayatınızda yenilik yapmak, kariyerinizi yeni bir boyuta taşımak, ev değiştirmek, yeni bir ilişkiye başlamak v.b benzeri başlangıçlar yapmak istiyor olabilirsiniz. Bu anlamda biraz sancılı olmakla birlikte, yeniliklerin hayatınızda yer almaya başladığı günlerdesiniz. Size sorun çıkartan, anlaşmakta zorlandığınız ya da sizi üzen kişilerle aranıza mesafe koymalısınız. Sahip olduğunuz şeyleri ve elde etmek istediklerinizi korumalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Günün gezegen etkileri kimimizi etraftaki kişilere ne olursa olsun kendi amaç ve istekleri için her şeyi yapabilecek şekle dönüştürebilir. Ailemizi, sevdiğimiz kişileri veya mevcut işlerimizi ihmal etmek veya üzmek pahasına takıntılı şekilde bir hedefe kilitlenebiliriz. Filinize cam kova aramak için girdiğiniz züccaciye dükkanından hasar tespiti yapmadan çıkma olasılığınız yüksek. Daha duyarlı olunması ve empati yapılması gereken bir gün!

  Kova burcu, 2 Ocak 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Önemli bir fırsat kapıda bekliyor olabilir. Gözünüzün kulağınızın açık olmasında fayda var. Ek gelirler, ek işler ya da belli özelliklerinizi geliştirmenizi sağlayacak fırsatlar söz konusu. Yaşam tarzınızda değişiklik yapabilirsiniz. Her zaman sıklıkla bu tür şanslar kapıyı çalmaz. Benden söylemesi Niobe’ce! Tüm burçlar için gün geneli: Günün gezegen etkileri kimimizi etraftaki kişilere ne olursa olsun kendi amaç ve istekleri için her şeyi yapabilecek şekle dönüştürebilir. Ailemizi, sevdiğimiz kişileri veya mevcut işlerimizi ihmal etmek veya üzmek pahasına takıntılı şekilde bir hedefe kilitlenebiliriz. Filinize cam kova aramak için girdiğiniz züccaciye dükkanından hasar tespiti yapmadan çıkma olasılığınız yüksek. Daha duyarlı olunması ve empati yapılması gereken bir gün!

  Balık burcu, 2 Ocak 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Aldığınız kadar vermeyi bilmeniz, yardım ve jestlerin ardı ardına gelmesine neden olabilir. Yaratıcılığı en yüksek burçlardan birisisiniz. Bugünlerde, içinden çıkılmaz bulduğunuz veya bir yere sabitlenip kalan konularda yaratıcılığınızı kullanarak ilerleme kaydedebilirsiniz. Yeni çevrelere girebileceğiniz günler. Büyük düşününün! Tüm burçlar için gün geneli: Günün gezegen etkileri kimimizi etraftaki kişilere ne olursa olsun kendi amaç ve istekleri için her şeyi yapabilecek şekle dönüştürebilir. Ailemizi, sevdiğimiz kişileri veya mevcut işlerimizi ihmal etmek veya üzmek pahasına takıntılı şekilde bir hedefe kilitlenebiliriz. Filinize cam kova aramak için girdiğiniz züccaciye dükkanından hasar tespiti yapmadan çıkma olasılığınız yüksek. Daha duyarlı olunması ve empati yapılması gereken bir gün!

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  02 OCAK 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •