1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 29 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 29 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 29 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Yaratıcılığınız ve üretkenliğiniz üzerinde olumlu etkiler yapabilecek aktivitelere zaman ayırabilirsiniz. Yapılması gereken şeyleri hafife almamanız veya aşırı tepkiler vermemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İniş çıkışlı ve sürprizlerle dolu bir zor bir haftanın ardından bir oh çekebileceğimiz, rahatlatıcı etkilere açık bir gündeyiz. Sanatsal aktiviteler, yaratıcılık gerektiren işler ve aşk hayatımız ivme kazanabilir. Duygusal istikrar ve rahat duygu paylaşımı ilişkilere iyi gelebilir.

  Boğa burcu, 29 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Arkadaşlarınız veya ailenizle keyifli planlar yapabilir, birlikte zaman geçirebilir ve günlük sorumluluklarınızdan biraz olsun uzaklaşabilirsiniz. İlgi göstermeniz fazlasıyla karşılık almanıza neden olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: İniş çıkışlı ve sürprizlerle dolu bir zor bir haftanın ardından bir oh çekebileceğimiz, rahatlatıcı etkilere açık bir gündeyiz. Sanatsal aktiviteler, yaratıcılık gerektiren işler ve aşk hayatımız ivme kazanabilir. Duygusal istikrar ve rahat duygu paylaşımı ilişkilere iyi gelebilir.

  İkizler burcu, 29 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Gerçekçi olmanız ve somut plan ve hazırlıklar yapmanız durumunda önümüzdeki yıl her şey kontrolünüz altında olabilir. Hedeflerinizi belirlemeli ve bütçenizi şimdiden yapmaya başlamalısınız. Diğerlerinin istekleri doğrultusunda hareket etmeniz gerekmiyor. Tüm burçlar için gün geneli: İniş çıkışlı ve sürprizlerle dolu bir zor bir haftanın ardından bir oh çekebileceğimiz, rahatlatıcı etkilere açık bir gündeyiz. Sanatsal aktiviteler, yaratıcılık gerektiren işler ve aşk hayatımız ivme kazanabilir. Duygusal istikrar ve rahat duygu paylaşımı ilişkilere iyi gelebilir.

  Yengeç burcu, 29 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Başkalarına yapacağınız jestler veya yardımlar diğerlerinin gözünde değer kazanmanızı sağlayabilir. Sevdiğiniz kişilerle bir araya gelebilir ve ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Aşk hayatınızı ön planda tutmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: İniş çıkışlı ve sürprizlerle dolu bir zor bir haftanın ardından bir oh çekebileceğimiz, rahatlatıcı etkilere açık bir gündeyiz. Sanatsal aktiviteler, yaratıcılık gerektiren işler ve aşk hayatımız ivme kazanabilir. Duygusal istikrar ve rahat duygu paylaşımı ilişkilere iyi gelebilir.

  Aslan burcu, 29 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Kaldırabileceğinizden fazla iş veya sorumluluk almış olmanız verimi düşürebilir ya da hatalara neden olabilir. Sahip olduğunuz şeyleri ve evinizi korumanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: İniş çıkışlı ve sürprizlerle dolu bir zor bir haftanın ardından bir oh çekebileceğimiz, rahatlatıcı etkilere açık bir gündeyiz. Sanatsal aktiviteler, yaratıcılık gerektiren işler ve aşk hayatımız ivme kazanabilir. Duygusal istikrar ve rahat duygu paylaşımı ilişkilere iyi gelebilir.

  Başak burcu, 29 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Sevdiğiniz kişilerle keyifli planlar yapabileceğiniz, sözlerinizi yerine getirebileceğiniz bir gün. Eğlenceli planlar esnasında, teklifler alabilir, sizin için yararlı olabilecek kişilerle tanışabilir veya karşılaşabilirsiniz. Tekliflere dönmeden önce incelemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: İniş çıkışlı ve sürprizlerle dolu bir zor bir haftanın ardından bir oh çekebileceğimiz, rahatlatıcı etkilere açık bir gündeyiz. Sanatsal aktiviteler, yaratıcılık gerektiren işler ve aşk hayatımız ivme kazanabilir. Duygusal istikrar ve rahat duygu paylaşımı ilişkilere iyi gelebilir.

  Terazi burcu, 29 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Arkadaşlarınızı, ailenizi veya bulunduğunuz grupları ilgilendiren endişelere sahip olabilirsiniz ya da maddi konulara ait kaygılar veya zıt fikirlere sahip kişiler sıkıntı yaratabilir. Beklenmedik hareketlerden kaçınmanızda ve eleştirilerden kaçmak için objektif olmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: İniş çıkışlı ve sürprizlerle dolu bir zor bir haftanın ardından bir oh çekebileceğimiz, rahatlatıcı etkilere açık bir gündeyiz. Sanatsal aktiviteler, yaratıcılık gerektiren işler ve aşk hayatımız ivme kazanabilir. Duygusal istikrar ve rahat duygu paylaşımı ilişkilere iyi gelebilir.

  Akrep burcu, 29 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Uygulamaya koymayı düşündüğünüz planlara ve fikirlere diğer kişilerin ne tepkiler verdiğini görmeniz kendiniz yararına bilgi toplamanıza yardım edebilir. Yapacağınız ziyaretler veya seyahatler yaşam tarzınızda değişikliklere neden olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: İniş çıkışlı ve sürprizlerle dolu bir zor bir haftanın ardından bir oh çekebileceğimiz, rahatlatıcı etkilere açık bir gündeyiz. Sanatsal aktiviteler, yaratıcılık gerektiren işler ve aşk hayatımız ivme kazanabilir. Duygusal istikrar ve rahat duygu paylaşımı ilişkilere iyi gelebilir.

  Yay burcu, 29 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Eski tanıdıklarınızla tekrar iletişim kurmanız durumunda ilgi alanlarınıza giren veya girebilecek konularda lider pozisyonuna geçebilirsiniz. Planlarınızdaki değişiklikler sizi olumlu etkileyebilir. Yeni ve umut vaat eden maceralar gündemde olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: İniş çıkışlı ve sürprizlerle dolu bir zor bir haftanın ardından bir oh çekebileceğimiz, rahatlatıcı etkilere açık bir gündeyiz. Sanatsal aktiviteler, yaratıcılık gerektiren işler ve aşk hayatımız ivme kazanabilir. Duygusal istikrar ve rahat duygu paylaşımı ilişkilere iyi gelebilir.

  Oğlak burcu, 29 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Önemli konularda tartışma ortamlarına girmek ilişkilere zarar verebilir. Kendi inanç sistemlerinize ve fikirlerinize güvenmeniz ve savunmanız güzel, ama bu günlerde bu alanda iddialı konuşmalar yapmak yanlış etki bırakmanıza neden olabilir. Uzlaşmacı olmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: İniş çıkışlı ve sürprizlerle dolu bir zor bir haftanın ardından bir oh çekebileceğimiz, rahatlatıcı etkilere açık bir gündeyiz. Sanatsal aktiviteler, yaratıcılık gerektiren işler ve aşk hayatımız ivme kazanabilir. Duygusal istikrar ve rahat duygu paylaşımı ilişkilere iyi gelebilir.

  Kova burcu, 29 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Eleştiri ve şikayetlere maruz kalmamak için görev veya sorumluluklarınızı yerine getirdiğinizden emin olmalı ve sözlerinizin arkasında durmalısınız. Ani tepkiler, abartılı çıkışlar ya da dikkatleri üzerinize çekmek için uygun günler değil! Doğru tavır için gerçeklere hakim olmak gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: İniş çıkışlı ve sürprizlerle dolu bir zor bir haftanın ardından bir oh çekebileceğimiz, rahatlatıcı etkilere açık bir gündeyiz. Sanatsal aktiviteler, yaratıcılık gerektiren işler ve aşk hayatımız ivme kazanabilir. Duygusal istikrar ve rahat duygu paylaşımı ilişkilere iyi gelebilir.

  Balık burcu, 29 Aralık 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya bir süredir görmediğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkiler veya iş birlikleri açısından güzel bir gün. Aşk hayatınız açısından da olumlu etkilere veya romantik planlara açık bir Cumartesi. Tüm burçlar için gün geneli: İniş çıkışlı ve sürprizlerle dolu bir zor bir haftanın ardından bir oh çekebileceğimiz, rahatlatıcı etkilere açık bir gündeyiz. Sanatsal aktiviteler, yaratıcılık gerektiren işler ve aşk hayatımız ivme kazanabilir. Duygusal istikrar ve rahat duygu paylaşımı ilişkilere iyi gelebilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  29 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •