1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 28 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 28 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 28 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Alışıldık yollar ve yöntemler tansiyonu düşürmeyebilir, dolayısıyla özgün yollardan gitmek çözümü beraberinde getirecektir. Eviniz, aileniz, iş birlikleriniz veya ikili ilişkilerinizde artan talepler ve istekler stres nedeni olabilir. Aşırı sorumluluk almaktan kaçınmalısınız. Günlük ilişkilerimiz, günlük akışımız, günlük işlerimiz yenilenmek ve değişime uğramak durumunda kalabilir veya gelişmeler bizi buna zorlayabilir. Ani gelişmeler bazı konuların ertelenmesini imkansız hale getirebilir. İkili ilişkilerimizde düzgün diyaloglar kurmakta zorlanabileceğimiz bir gündeyiz(özellikle günün ilk yarısında). Aşırı hassaslaşabilir, yoğun bir duygusallık içine girebilir veya empati yapmamız gereken olaylarda artış yaşayabiliriz. Spritüel veya mistik konulara ağırlık verilmesi durumunda başarı sağlanılabilecek bir gün.

  Boğa burcu, 28 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Sevdiğiniz kişiler veya eski arkadaş ve tanıdıklarla yapacağınız planlar diğer burçların stresli tavırları nedeniyle biraz bozulsa da, yine de keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tartışmalı ortamlardan ve tartışmacı kişilerden uzak durun. Günlük ilişkilerimiz, günlük akışımız, günlük işlerimiz yenilenmek ve değişime uğramak durumunda kalabilir veya gelişmeler bizi buna zorlayabilir. Ani gelişmeler bazı konuların ertelenmesini imkansız hale getirebilir. İkili ilişkilerimizde düzgün diyaloglar kurmakta zorlanabileceğimiz bir gündeyiz(özellikle günün ilk yarısında). Aşırı hassaslaşabilir, yoğun bir duygusallık içine girebilir veya empati yapmamız gereken olaylarda artış yaşayabiliriz. Spritüel veya mistik konulara ağırlık verilmesi durumunda başarı sağlanılabilecek bir gün.

  İkizler burcu, 28 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Size farklı tekliflerle gelen kişileri ciddiye almanız keyifli planları gündeme taşıyabilir. Tartışmalı ortamlar, beklenmedik hareketleri olan kişiler, ani gelişmeler ve zıt fikirler, eleştiriler ya da aşırı yoğun çalışma temposu v.b her şey sabır zorlamaya bugün de devam edebilir, ama biraz daha az hissedeceksiniz. Günlük ilişkilerimiz, günlük akışımız, günlük işlerimiz yenilenmek ve değişime uğramak durumunda kalabilir veya gelişmeler bizi buna zorlayabilir. Ani gelişmeler bazı konuların ertelenmesini imkansız hale getirebilir. İkili ilişkilerimizde düzgün diyaloglar kurmakta zorlanabileceğimiz bir gündeyiz(özellikle günün ilk yarısında). Aşırı hassaslaşabilir, yoğun bir duygusallık içine girebilir veya empati yapmamız gereken olaylarda artış yaşayabiliriz. Spritüel veya mistik konulara ağırlık verilmesi durumunda başarı sağlanılabilecek bir gün.

  Yengeç burcu, 28 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Hallolduğunu sandığınız konular tekrar gündeme gelebilir(birkaç hafta içinde), dikkat! Sürekli değişen haberler, iş yerindeki ani değişiklikler, özel yaşama ait artan talepler, sürpriz gelişmeler ve yoğun çalışma temposu tartışmaya eğilimli kişilerle birl Neyse ki, bugün ve yarın birkaç güne kıyasla birazcık daha sakin. Günlük ilişkilerimiz, günlük akışımız, günlük işlerimiz yenilenmek ve değişime uğramak durumunda kalabilir veya gelişmeler bizi buna zorlayabilir. Ani gelişmeler bazı konuların ertelenmesini imkansız hale getirebilir. İkili ilişkilerimizde düzgün diyaloglar kurmakta zorlanabileceğimiz bir gündeyiz(özellikle günün ilk yarısında). Aşırı hassaslaşabilir, yoğun bir duygusallık içine girebilir veya empati yapmamız gereken olaylarda artış yaşayabiliriz. Spritüel veya mistik konulara ağırlık verilmesi durumunda başarı sağlanılabilecek bir gün.

  Aslan burcu, 28 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Aniden ortaya çıkan bilgileri gerçekliğini kontrol etmeden dikkate almamalısınız. Yolculuklar, ziyaretler veya seyahat planları yaparken olası aksiliklere ve eksikliklere karşı tedbirli olunmasında fayda var. Su, yağ, lastik kontrolü, bilet alınan firmaların güvenilirliği, unutulan evraklar v.b konularda dikkatli olunması gerekebilir. Günlük ilişkilerimiz, günlük akışımız, günlük işlerimiz yenilenmek ve değişime uğramak durumunda kalabilir veya gelişmeler bizi buna zorlayabilir. Ani gelişmeler bazı konuların ertelenmesini imkansız hale getirebilir. İkili ilişkilerimizde düzgün diyaloglar kurmakta zorlanabileceğimiz bir gündeyiz(özellikle günün ilk yarısında). Aşırı hassaslaşabilir, yoğun bir duygusallık içine girebilir veya empati yapmamız gereken olaylarda artış yaşayabiliriz. Spritüel veya mistik konulara ağırlık verilmesi durumunda başarı sağlanılabilecek bir gün.

  Başak burcu, 28 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  İstekleriyle bunaltan kişilere rağmen anlayışlı olmayı başarabileceğe benziyorsunuz Sevgili Başak’lar. Yaratıcılığınız yüksek. Keyifli yeni yıl planları yapabilir ve yenilikçi alışverişlerle vakit geçirebilirsiniz. Harcamalarınız artabilir veya maddi konularda ani gelişmeler söz konusu olabilir(birkaç gündür olmadıysa!). Günlük ilişkilerimiz, günlük akışımız, günlük işlerimiz yenilenmek ve değişime uğramak durumunda kalabilir veya gelişmeler bizi buna zorlayabilir. Ani gelişmeler bazı konuların ertelenmesini imkansız hale getirebilir. İkili ilişkilerimizde düzgün diyaloglar kurmakta zorlanabileceğimiz bir gündeyiz(özellikle günün ilk yarısında). Aşırı hassaslaşabilir, yoğun bir duygusallık içine girebilir veya empati yapmamız gereken olaylarda artış yaşayabiliriz. Spritüel veya mistik konulara ağırlık verilmesi durumunda başarı sağlanılabilecek bir gün.

  Terazi burcu, 28 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bazı anlaşmaların veya maddi konuların çerçevesinin yenilenmesi ve değişiklikler yapılması gerekebilir. İkili ilişkileriniz, partneriniz, arkadaşlarınız veya iş birliği içinde olduğunuz kişiler sinirlerinizin dayanıklılığını zorlamayı başarıyor. Neyse ki, diplomatik ve kendi kendini eğlendirmeyi bilen bir burçsunuz. Artan istek ve talepler önümüzdeki hafta içinde de gündemde! Günlük ilişkilerimiz, günlük akışımız, günlük işlerimiz yenilenmek ve değişime uğramak durumunda kalabilir veya gelişmeler bizi buna zorlayabilir. Ani gelişmeler bazı konuların ertelenmesini imkansız hale getirebilir. İkili ilişkilerimizde düzgün diyaloglar kurmakta zorlanabileceğimiz bir gündeyiz(özellikle günün ilk yarısında). Aşırı hassaslaşabilir, yoğun bir duygusallık içine girebilir veya empati yapmamız gereken olaylarda artış yaşayabiliriz. Spritüel veya mistik konulara ağırlık verilmesi durumunda başarı sağlanılabilecek bir gün.

  Akrep burcu, 28 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Asıl başarınız ekip çalışmalarınızda sergilediğiniz performansa bağlı. Bunu aklınızda tutmanız gereken bir gün. İlişkilerde yaşanan gerginlikler arkadaşlarınızla yaptığınız sosyal programlar sayesinde azalabilir. Eski arkadaşlarınız, eski tanıdıklar veya geçmişte iş yapmış olduğunuz kişilerle karşılaşabilir ya da iletişime geçebilirsiniz. Günlük ilişkilerimiz, günlük akışımız, günlük işlerimiz yenilenmek ve değişime uğramak durumunda kalabilir veya gelişmeler bizi buna zorlayabilir. Ani gelişmeler bazı konuların ertelenmesini imkansız hale getirebilir. İkili ilişkilerimizde düzgün diyaloglar kurmakta zorlanabileceğimiz bir gündeyiz(özellikle günün ilk yarısında). Aşırı hassaslaşabilir, yoğun bir duygusallık içine girebilir veya empati yapmamız gereken olaylarda artış yaşayabiliriz. Spritüel veya mistik konulara ağırlık verilmesi durumunda başarı sağlanılabilecek bir gün.

  Yay burcu, 28 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  İşiniz veya sağlığınızla ilgili konuları dikkatle ele almanız gerekiyor! Bu alanlarda soruşturmacı olmanız şart! Harcamalarınızı kontrol altında tutmanız gerekiyor. İkili ilişkilerde maddi konulara ilişkin gerilimler ve ani gelişmeler dozunu azaltmaya başlıyor (bugün ve yarın için sadece). Ancak, yine de, politik olmakta ve düşünerek konuşmakta fayda var. Günlük ilişkilerimiz, günlük akışımız, günlük işlerimiz yenilenmek ve değişime uğramak durumunda kalabilir veya gelişmeler bizi buna zorlayabilir. Ani gelişmeler bazı konuların ertelenmesini imkansız hale getirebilir. İkili ilişkilerimizde düzgün diyaloglar kurmakta zorlanabileceğimiz bir gündeyiz(özellikle günün ilk yarısında). Aşırı hassaslaşabilir, yoğun bir duygusallık içine girebilir veya empati yapmamız gereken olaylarda artış yaşayabiliriz. Spritüel veya mistik konulara ağırlık verilmesi durumunda başarı sağlanılabilecek bir gün.

  Oğlak burcu, 28 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı kişilerin güvenilmez olduğunun farkına varabilirsiniz. Artan iş yükünüz, evinizi, ailenizi veya iş hayatınızı ilgilendiren olaylar, ani gelişmeler, seyahatler esnasında aksilikler, yoğun çalışma temposu ve gergin ortamlar sizin gibi dayanıklı bir burGünün birkaç saatini mutlaka sizi rahatlatan şeylere ayırmanız ve riskli hareketlerden kaçınmanız gerekiyor! Günlük ilişkilerimiz, günlük akışımız, günlük işlerimiz yenilenmek ve değişime uğramak durumunda kalabilir veya gelişmeler bizi buna zorlayabilir. Ani gelişmeler bazı konuların ertelenmesini imkansız hale getirebilir. İkili ilişkilerimizde düzgün diyaloglar kurmakta zorlanabileceğimiz bir gündeyiz(özellikle günün ilk yarısında). Aşırı hassaslaşabilir, yoğun bir duygusallık içine girebilir veya empati yapmamız gereken olaylarda artış yaşayabiliriz. Spritüel veya mistik konulara ağırlık verilmesi durumunda başarı sağlanılabilecek bir gün.

  Kova burcu, 28 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Ters giden durumlara karşı B planlarına ihtiyaç var. Herkes yaşanan gergin ve ani olayları konuşurken, sizin de evde su doku çözerek vakit geçirme olasılığınız çok düşük. Elbette siz de bu tür gerilimler yaşıyor ya da ani olayların yaşamınıza etkilerini azaltmaya çalışıyor olabilirsiniz. Ancak, yine de biraz keyifli aktivitelere zaman ayırmanız gerekiyor benden söylemesi Niobe’ce. Günlük ilişkilerimiz, günlük akışımız, günlük işlerimiz yenilenmek ve değişime uğramak durumunda kalabilir veya gelişmeler bizi buna zorlayabilir. Ani gelişmeler bazı konuların ertelenmesini imkansız hale getirebilir. İkili ilişkilerimizde düzgün diyaloglar kurmakta zorlanabileceğimiz bir gündeyiz(özellikle günün ilk yarısında). Aşırı hassaslaşabilir, yoğun bir duygusallık içine girebilir veya empati yapmamız gereken olaylarda artış yaşayabiliriz. Spritüel veya mistik konulara ağırlık verilmesi durumunda başarı sağlanılabilecek bir gün.

  Balık burcu, 28 Aralık 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Ani harcamalar veya maddi konularda meydana gelen ani gelişmeler söz konusu olabilir. İkili ilişkilerinizi veya iş birliklerini ilgilendiren olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. Yanlış anlaşılmalara ve kullanılan kelimelere dikkat edilmesi gerekiyor. Günlük ilişkilerimiz, günlük akışımız, günlük işlerimiz yenilenmek ve değişime uğramak durumunda kalabilir veya gelişmeler bizi buna zorlayabilir. Ani gelişmeler bazı konuların ertelenmesini imkansız hale getirebilir. İkili ilişkilerimizde düzgün diyaloglar kurmakta zorlanabileceğimiz bir gündeyiz(özellikle günün ilk yarısında). Aşırı hassaslaşabilir, yoğun bir duygusallık içine girebilir veya empati yapmamız gereken olaylarda artış yaşayabiliriz. Spritüel veya mistik konulara ağırlık verilmesi durumunda başarı sağlanılabilecek bir gün.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  28 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •