1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 27 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 27 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 27 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Zor bir hafta malum. Bugünlerde duygularınızı kontrol etmekte zorlanabileceğiniz için, endişe, öfke, gerginlik hali ve kaygı gibi durumlarla başa çıkabilmek için keyif aldığınız kişilerle bir arada olmaya çalışmanızda fayda var. Ufak tefek kazalara karşı da tedbirli olması gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Provokatif olaylar, provakatif kişiler, gerginlikler, kontrolümüz dışında gelişen olaylar, rutin akışı bozan gelişmeler söz konusu olabilir. Riskli olaylardan, yerlerden, hareketlerden kaçınmak ve kelimeleri dikkatli kullanmak gerekiyor. Patlamalar, yangınlar, kazalar, skandallar ve doğal afetlerde artış gibi başlıklarda bu Ocak sonuna kadar ve önümüzdeki 5 ay boyunca bizim ve dünyanın gündeminde sıklıkla yer alabilir. Çok farklı bilgiler veren veya bazı konularda sizinle paylaştıkları önemli bilgiler doğrultusunda harekete geçmenizi, tepki vermenizi, girişimlerde bulunmanızı ya da yatırımlar yapmanızı bekleyen kişiler olabilir. Ancak, yılın iş adamı ödülüne adaylığınızı garantilediğinizi düşünmeden önce, darbe almamak için, gerekli araştırmaları mutlaka yapmanızda olayların doğruluğunu veya cazipliğini iyice sorgulamanızda fayda var. Dün yazdığımız etkiler de bugün ve önümüzdeki hafta boyunca etkisini koruyor, hatırlamak lazım.

  Boğa burcu, 27 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Eski arkadaşlarınıza bir araya gelebilir, programlar yapabilir veya eski tanıdıklarla karşılaşabilirsiniz. Tazelenen anılar psikolojinizi olumlu etkileyebilir ve ilham verici olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Provokatif olaylar, provakatif kişiler, gerginlikler, kontrolümüz dışında gelişen olaylar, rutin akışı bozan gelişmeler söz konusu olabilir. Riskli olaylardan, yerlerden, hareketlerden kaçınmak ve kelimeleri dikkatli kullanmak gerekiyor. Patlamalar, yangınlar, kazalar, skandallar ve doğal afetlerde artış gibi başlıklarda bu Ocak sonuna kadar ve önümüzdeki 5 ay boyunca bizim ve dünyanın gündeminde sıklıkla yer alabilir. Çok farklı bilgiler veren veya bazı konularda sizinle paylaştıkları önemli bilgiler doğrultusunda harekete geçmenizi, tepki vermenizi, girişimlerde bulunmanızı ya da yatırımlar yapmanızı bekleyen kişiler olabilir. Ancak, yılın iş adamı ödülüne adaylığınızı garantilediğinizi düşünmeden önce, darbe almamak için, gerekli araştırmaları mutlaka yapmanızda olayların doğruluğunu veya cazipliğini iyice sorgulamanızda fayda var. Dün yazdığımız etkiler de bugün ve önümüzdeki hafta boyunca etkisini koruyor, hatırlamak lazım.

  İkizler burcu, 27 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Artan talepler ve üzerinizde kurulan baskı strese neden olabilir. Kendi istek ve ihtiyaçlarınızı ihmal etmemeniz gereken günlerdesiniz. Mevcut pozisyonunuzu günün gereklerine göre yeniden yapılandırmanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Provokatif olaylar, provakatif kişiler, gerginlikler, kontrolümüz dışında gelişen olaylar, rutin akışı bozan gelişmeler söz konusu olabilir. Riskli olaylardan, yerlerden, hareketlerden kaçınmak ve kelimeleri dikkatli kullanmak gerekiyor. Patlamalar, yangınlar, kazalar, skandallar ve doğal afetlerde artış gibi başlıklarda bu Ocak sonuna kadar ve önümüzdeki 5 ay boyunca bizim ve dünyanın gündeminde sıklıkla yer alabilir. Çok farklı bilgiler veren veya bazı konularda sizinle paylaştıkları önemli bilgiler doğrultusunda harekete geçmenizi, tepki vermenizi, girişimlerde bulunmanızı ya da yatırımlar yapmanızı bekleyen kişiler olabilir. Ancak, yılın iş adamı ödülüne adaylığınızı garantilediğinizi düşünmeden önce, darbe almamak için, gerekli araştırmaları mutlaka yapmanızda olayların doğruluğunu veya cazipliğini iyice sorgulamanızda fayda var. Dün yazdığımız etkiler de bugün ve önümüzdeki hafta boyunca etkisini koruyor, hatırlamak lazım.

  Yengeç burcu, 27 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bugünlerde, işinizi, aşk hayatınızı, fikirlerinizi veya fiziğinizi ilgilendiren konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir veya bu alanlarda yeni bir boyuta geçebilir ya da yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Provokatif olaylar, provakatif kişiler, gerginlikler, kontrolümüz dışında gelişen olaylar, rutin akışı bozan gelişmeler söz konusu olabilir. Riskli olaylardan, yerlerden, hareketlerden kaçınmak ve kelimeleri dikkatli kullanmak gerekiyor. Patlamalar, yangınlar, kazalar, skandallar ve doğal afetlerde artış gibi başlıklarda bu Ocak sonuna kadar ve önümüzdeki 5 ay boyunca bizim ve dünyanın gündeminde sıklıkla yer alabilir. Çok farklı bilgiler veren veya bazı konularda sizinle paylaştıkları önemli bilgiler doğrultusunda harekete geçmenizi, tepki vermenizi, girişimlerde bulunmanızı ya da yatırımlar yapmanızı bekleyen kişiler olabilir. Ancak, yılın iş adamı ödülüne adaylığınızı garantilediğinizi düşünmeden önce, darbe almamak için, gerekli araştırmaları mutlaka yapmanızda olayların doğruluğunu veya cazipliğini iyice sorgulamanızda fayda var. Dün yazdığımız etkiler de bugün ve önümüzdeki hafta boyunca etkisini koruyor, hatırlamak lazım.

  Aslan burcu, 27 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Artan yolculuklar, yapılan seyahat planları veya arkadaşlara yapılacak ziyaretler söz konusu olabilir. Ancak, ufak tefek kazalara veya türlü evrak ya da aparat eksikliklerine karşı tedbir almak gerekiyor. İnternet üzerinden haberleşmeyi tercih edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Provokatif olaylar, provakatif kişiler, gerginlikler, kontrolümüz dışında gelişen olaylar, rutin akışı bozan gelişmeler söz konusu olabilir. Riskli olaylardan, yerlerden, hareketlerden kaçınmak ve kelimeleri dikkatli kullanmak gerekiyor. Patlamalar, yangınlar, kazalar, skandallar ve doğal afetlerde artış gibi başlıklarda bu Ocak sonuna kadar ve önümüzdeki 5 ay boyunca bizim ve dünyanın gündeminde sıklıkla yer alabilir. Çok farklı bilgiler veren veya bazı konularda sizinle paylaştıkları önemli bilgiler doğrultusunda harekete geçmenizi, tepki vermenizi, girişimlerde bulunmanızı ya da yatırımlar yapmanızı bekleyen kişiler olabilir. Ancak, yılın iş adamı ödülüne adaylığınızı garantilediğinizi düşünmeden önce, darbe almamak için, gerekli araştırmaları mutlaka yapmanızda olayların doğruluğunu veya cazipliğini iyice sorgulamanızda fayda var. Dün yazdığımız etkiler de bugün ve önümüzdeki hafta boyunca etkisini koruyor, hatırlamak lazım.

  Başak burcu, 27 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Keyif aldığınız şeylere vakit ayırabilir, istek ve ihtiyaçlarınızı ön plana alabilirsiniz. İyi vakit geçirmek için çok fazla para harcama eğiliminde de olabilirsiniz veya bazı kişileri etkilemek için para harcamak isteyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Provokatif olaylar, provakatif kişiler, gerginlikler, kontrolümüz dışında gelişen olaylar, rutin akışı bozan gelişmeler söz konusu olabilir. Riskli olaylardan, yerlerden, hareketlerden kaçınmak ve kelimeleri dikkatli kullanmak gerekiyor. Patlamalar, yangınlar, kazalar, skandallar ve doğal afetlerde artış gibi başlıklarda bu Ocak sonuna kadar ve önümüzdeki 5 ay boyunca bizim ve dünyanın gündeminde sıklıkla yer alabilir. Çok farklı bilgiler veren veya bazı konularda sizinle paylaştıkları önemli bilgiler doğrultusunda harekete geçmenizi, tepki vermenizi, girişimlerde bulunmanızı ya da yatırımlar yapmanızı bekleyen kişiler olabilir. Ancak, yılın iş adamı ödülüne adaylığınızı garantilediğinizi düşünmeden önce, darbe almamak için, gerekli araştırmaları mutlaka yapmanızda olayların doğruluğunu veya cazipliğini iyice sorgulamanızda fayda var. Dün yazdığımız etkiler de bugün ve önümüzdeki hafta boyunca etkisini koruyor, hatırlamak lazım.

  Terazi burcu, 27 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Kaçınılmaz olanı kabul etmek gerekebilir. Ani gelişmeler değişimi tetikliyor. Size zevk veren şeylerle vakit geçirmeli ve sadece keyif aldığınız arkadaşlarınızla bir araya gelerek stresten uzak durmaya çalışmalısınız. Kaldırabileceğinizden fazla yük yüklenmemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Provokatif olaylar, provakatif kişiler, gerginlikler, kontrolümüz dışında gelişen olaylar, rutin akışı bozan gelişmeler söz konusu olabilir. Riskli olaylardan, yerlerden, hareketlerden kaçınmak ve kelimeleri dikkatli kullanmak gerekiyor. Patlamalar, yangınlar, kazalar, skandallar ve doğal afetlerde artış gibi başlıklarda bu Ocak sonuna kadar ve önümüzdeki 5 ay boyunca bizim ve dünyanın gündeminde sıklıkla yer alabilir. Çok farklı bilgiler veren veya bazı konularda sizinle paylaştıkları önemli bilgiler doğrultusunda harekete geçmenizi, tepki vermenizi, girişimlerde bulunmanızı ya da yatırımlar yapmanızı bekleyen kişiler olabilir. Ancak, yılın iş adamı ödülüne adaylığınızı garantilediğinizi düşünmeden önce, darbe almamak için, gerekli araştırmaları mutlaka yapmanızda olayların doğruluğunu veya cazipliğini iyice sorgulamanızda fayda var. Dün yazdığımız etkiler de bugün ve önümüzdeki hafta boyunca etkisini koruyor, hatırlamak lazım.

  Akrep burcu, 27 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Çevrenizdeki kişilere yardım etmek isteyebilir ya da keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Sosyalleşme çabası içindeyken, size ait olmayan işlere talip olmanız sıkıntı yaratabilir. Yardım veya önerinin dozunu kaçırmanız sizi zor durumda bırakabilir. Aşk hayatınızı ihmal etmeyin. Tüm burçlar için gün geneli: Provokatif olaylar, provakatif kişiler, gerginlikler, kontrolümüz dışında gelişen olaylar, rutin akışı bozan gelişmeler söz konusu olabilir. Riskli olaylardan, yerlerden, hareketlerden kaçınmak ve kelimeleri dikkatli kullanmak gerekiyor. Patlamalar, yangınlar, kazalar, skandallar ve doğal afetlerde artış gibi başlıklarda bu Ocak sonuna kadar ve önümüzdeki 5 ay boyunca bizim ve dünyanın gündeminde sıklıkla yer alabilir. Çok farklı bilgiler veren veya bazı konularda sizinle paylaştıkları önemli bilgiler doğrultusunda harekete geçmenizi, tepki vermenizi, girişimlerde bulunmanızı ya da yatırımlar yapmanızı bekleyen kişiler olabilir. Ancak, yılın iş adamı ödülüne adaylığınızı garantilediğinizi düşünmeden önce, darbe almamak için, gerekli araştırmaları mutlaka yapmanızda olayların doğruluğunu veya cazipliğini iyice sorgulamanızda fayda var. Dün yazdığımız etkiler de bugün ve önümüzdeki hafta boyunca etkisini koruyor, hatırlamak lazım.

  Yay burcu, 27 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Evinizde yeni yıla uygun değişiklikler veya yeni yıl alışverişleri yapabilirsiniz. Günün gergin etkileri sizi diğer burçlar kadar etkilemese de etraftaki kişilerin stresi size de geçebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Provokatif olaylar, provakatif kişiler, gerginlikler, kontrolümüz dışında gelişen olaylar, rutin akışı bozan gelişmeler söz konusu olabilir. Riskli olaylardan, yerlerden, hareketlerden kaçınmak ve kelimeleri dikkatli kullanmak gerekiyor. Patlamalar, yangınlar, kazalar, skandallar ve doğal afetlerde artış gibi başlıklarda bu Ocak sonuna kadar ve önümüzdeki 5 ay boyunca bizim ve dünyanın gündeminde sıklıkla yer alabilir. Çok farklı bilgiler veren veya bazı konularda sizinle paylaştıkları önemli bilgiler doğrultusunda harekete geçmenizi, tepki vermenizi, girişimlerde bulunmanızı ya da yatırımlar yapmanızı bekleyen kişiler olabilir. Ancak, yılın iş adamı ödülüne adaylığınızı garantilediğinizi düşünmeden önce, darbe almamak için, gerekli araştırmaları mutlaka yapmanızda olayların doğruluğunu veya cazipliğini iyice sorgulamanızda fayda var. Dün yazdığımız etkiler de bugün ve önümüzdeki hafta boyunca etkisini koruyor, hatırlamak lazım.

  Oğlak burcu, 27 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Otorite pozisyonundaki kişilerle önemli konuşmalar yapmak için uygun bir gün olmayabilir ya da yanlış anlaşılmalar diyaloglarda seslerin yükselmesine neden olabilir. Ani gelişmeler veya değişikliklere göre plan yapılması gerekebilir. Yolculuklar sırasındaki aksiliklere veya ufak tefek sakarlık ve kazalara karşı tedbirli olunması gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Provokatif olaylar, provakatif kişiler, gerginlikler, kontrolümüz dışında gelişen olaylar, rutin akışı bozan gelişmeler söz konusu olabilir. Riskli olaylardan, yerlerden, hareketlerden kaçınmak ve kelimeleri dikkatli kullanmak gerekiyor. Patlamalar, yangınlar, kazalar, skandallar ve doğal afetlerde artış gibi başlıklarda bu Ocak sonuna kadar ve önümüzdeki 5 ay boyunca bizim ve dünyanın gündeminde sıklıkla yer alabilir. Çok farklı bilgiler veren veya bazı konularda sizinle paylaştıkları önemli bilgiler doğrultusunda harekete geçmenizi, tepki vermenizi, girişimlerde bulunmanızı ya da yatırımlar yapmanızı bekleyen kişiler olabilir. Ancak, yılın iş adamı ödülüne adaylığınızı garantilediğinizi düşünmeden önce, darbe almamak için, gerekli araştırmaları mutlaka yapmanızda olayların doğruluğunu veya cazipliğini iyice sorgulamanızda fayda var. Dün yazdığımız etkiler de bugün ve önümüzdeki hafta boyunca etkisini koruyor, hatırlamak lazım.

  Kova burcu, 27 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Maddi durumunuzu ilgilendiren gelişmeler ön planda. Borç alacak meselelerinin veya rutin ödemelerin yeni yıldan önce düzene sokulması gerekebilir. Gelir gider dengesini iyi ayarlamakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Provokatif olaylar, provakatif kişiler, gerginlikler, kontrolümüz dışında gelişen olaylar, rutin akışı bozan gelişmeler söz konusu olabilir. Riskli olaylardan, yerlerden, hareketlerden kaçınmak ve kelimeleri dikkatli kullanmak gerekiyor. Patlamalar, yangınlar, kazalar, skandallar ve doğal afetlerde artış gibi başlıklarda bu Ocak sonuna kadar ve önümüzdeki 5 ay boyunca bizim ve dünyanın gündeminde sıklıkla yer alabilir. Çok farklı bilgiler veren veya bazı konularda sizinle paylaştıkları önemli bilgiler doğrultusunda harekete geçmenizi, tepki vermenizi, girişimlerde bulunmanızı ya da yatırımlar yapmanızı bekleyen kişiler olabilir. Ancak, yılın iş adamı ödülüne adaylığınızı garantilediğinizi düşünmeden önce, darbe almamak için, gerekli araştırmaları mutlaka yapmanızda olayların doğruluğunu veya cazipliğini iyice sorgulamanızda fayda var. Dün yazdığımız etkiler de bugün ve önümüzdeki hafta boyunca etkisini koruyor, hatırlamak lazım.

  Balık burcu, 27 Aralık 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bir ilişkinizde ya da iş birliğinizde ani değişiklikler veya ani gelişmeler söz konusu olabilir. Eleştiri ya da şikayetleri ciddiye almanız gelecek planlarınızı olumlu etkileyecektir. İleri görüşlü olmanın faydasını görebileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Provokatif olaylar, provakatif kişiler, gerginlikler, kontrolümüz dışında gelişen olaylar, rutin akışı bozan gelişmeler söz konusu olabilir. Riskli olaylardan, yerlerden, hareketlerden kaçınmak ve kelimeleri dikkatli kullanmak gerekiyor. Patlamalar, yangınlar, kazalar, skandallar ve doğal afetlerde artış gibi başlıklarda bu Ocak sonuna kadar ve önümüzdeki 5 ay boyunca bizim ve dünyanın gündeminde sıklıkla yer alabilir. Çok farklı bilgiler veren veya bazı konularda sizinle paylaştıkları önemli bilgiler doğrultusunda harekete geçmenizi, tepki vermenizi, girişimlerde bulunmanızı ya da yatırımlar yapmanızı bekleyen kişiler olabilir. Ancak, yılın iş adamı ödülüne adaylığınızı garantilediğinizi düşünmeden önce, darbe almamak için, gerekli araştırmaları mutlaka yapmanızda olayların doğruluğunu veya cazipliğini iyice sorgulamanızda fayda var. Dün yazdığımız etkiler de bugün ve önümüzdeki hafta boyunca etkisini koruyor, hatırlamak lazım.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  27 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •