1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 24 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 24 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 24 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bugünlerde, problemli işlerin, ilişkilerin veya durumların kendi kendine düzelmesinin zor olduğunu fark edebilirsiniz. İşlerinize karışan kişiler sıkıntı yaratabilir. Açık fikirli olup hem istediğinizi yapmaya hem de karşı tarafa kendi istediği oluyor izlenimi vermeye çalışmanızda fayda var. Ne de olsa Oscar törenleri de yaklaşıyor, gösterilen performans boşa gitmeyecektir! Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta bugünlerde bazı kişiler hakkındaki fikirlerimiz değişmiş, ön plana aldığımız iş ya da kişiler hakkında farklı düşüncelere sahip hale gelmiş olabiliriz. Ancak, o güne kadar stresli ve gergin ortamları yatıştırabilmek veya bu ortamlardan en az hasarla kurtulabilmek için esnek olmamız ve açık fikirli olmamız gerekiyor. Haftanın ilerleyen günlerinde, neden bu tür olayların yaşandığını, ortaya çıktığını veya büyüdüğünü daha iyi görebiliriz. O güne kadar mutlaka objektif ve uyumlu olunması gerekebilir.

  Boğa burcu, 24 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Belli ki, birlikte yaşadığınız ya da yakın çevrenizden bazı kişiler sarayın yönetimini ele geçirmeye çalışıyor. Dolayısıyla, bu gerçeklere dikkat çekmek için yaptığınız yorumlar veya eleştiriler karşı taraf ya da konunun muhatabı diğerleri tarafından takdir görmeyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta bugünlerde bazı kişiler hakkındaki fikirlerimiz değişmiş, ön plana aldığımız iş ya da kişiler hakkında farklı düşüncelere sahip hale gelmiş olabiliriz. Ancak, o güne kadar stresli ve gergin ortamları yatıştırabilmek veya bu ortamlardan en az hasarla kurtulabilmek için esnek olmamız ve açık fikirli olmamız gerekiyor. Haftanın ilerleyen günlerinde, neden bu tür olayların yaşandığını, ortaya çıktığını veya büyüdüğünü daha iyi görebiliriz. O güne kadar mutlaka objektif ve uyumlu olunması gerekebilir.

  İkizler burcu, 24 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Gürültü patırtının içinde asıl olan biteni anlamayı ya da planlarını gerçekleştirmeyi başarabilirseniz gerçekten önemli bir noktayı yakalama şansınız olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta bugünlerde bazı kişiler hakkındaki fikirlerimiz değişmiş, ön plana aldığımız iş ya da kişiler hakkında farklı düşüncelere sahip hale gelmiş olabiliriz. Ancak, o güne kadar stresli ve gergin ortamları yatıştırabilmek veya bu ortamlardan en az hasarla kurtulabilmek için esnek olmamız ve açık fikirli olmamız gerekiyor. Haftanın ilerleyen günlerinde, neden bu tür olayların yaşandığını, ortaya çıktığını veya büyüdüğünü daha iyi görebiliriz. O güne kadar mutlaka objektif ve uyumlu olunması gerekebilir.

  Yengeç burcu, 24 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Başkalarının yetersiz veya başarısız olma ihtimali yüksek planlarını engelleme eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, soru şu: Bu engel olmazsa ve gereken destek sağlanırsa bu planların hiç mi başarılı olma şansı yok? Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta bugünlerde bazı kişiler hakkındaki fikirlerimiz değişmiş, ön plana aldığımız iş ya da kişiler hakkında farklı düşüncelere sahip hale gelmiş olabiliriz. Ancak, o güne kadar stresli ve gergin ortamları yatıştırabilmek veya bu ortamlardan en az hasarla kurtulabilmek için esnek olmamız ve açık fikirli olmamız gerekiyor. Haftanın ilerleyen günlerinde, neden bu tür olayların yaşandığını, ortaya çıktığını veya büyüdüğünü daha iyi görebiliriz. O güne kadar mutlaka objektif ve uyumlu olunması gerekebilir.

  Aslan burcu, 24 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Bir ilişki ya da iş birliğiniz normal akışının dışına çıkabilir veya olaylar karşısında farklı tepkiler verebilirsiniz. Ancak, siz çıkarlarınızı ne olursa olsun korumakta zorlanmayacağa benziyorsunuz neyse ki! Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta bugünlerde bazı kişiler hakkındaki fikirlerimiz değişmiş, ön plana aldığımız iş ya da kişiler hakkında farklı düşüncelere sahip hale gelmiş olabiliriz. Ancak, o güne kadar stresli ve gergin ortamları yatıştırabilmek veya bu ortamlardan en az hasarla kurtulabilmek için esnek olmamız ve açık fikirli olmamız gerekiyor. Haftanın ilerleyen günlerinde, neden bu tür olayların yaşandığını, ortaya çıktığını veya büyüdüğünü daha iyi görebiliriz. O güne kadar mutlaka objektif ve uyumlu olunması gerekebilir.

  Başak burcu, 24 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Karşı tarafın ısrarcı fikirleri, aşırı talepleri ya da yerine getirilmesi zor istekler kolay kolay değişmeyeceğe benziyor. Zarif ve uyumlu hareket etme çabasında olmalısınız. Zira, duvara boynuz atarak duvarı önünden kaldırabilen tarihte çok değildir. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta bugünlerde bazı kişiler hakkındaki fikirlerimiz değişmiş, ön plana aldığımız iş ya da kişiler hakkında farklı düşüncelere sahip hale gelmiş olabiliriz. Ancak, o güne kadar stresli ve gergin ortamları yatıştırabilmek veya bu ortamlardan en az hasarla kurtulabilmek için esnek olmamız ve açık fikirli olmamız gerekiyor. Haftanın ilerleyen günlerinde, neden bu tür olayların yaşandığını, ortaya çıktığını veya büyüdüğünü daha iyi görebiliriz. O güne kadar mutlaka objektif ve uyumlu olunması gerekebilir.

  Terazi burcu, 24 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  İnatçılıktan ve ısrardan kaçınılmasında fayda var. Esnek olmayı başarmanız gerekiyor. Belli planlarınızın yürümesi ve verilen sözlerin yerine getirilmesi için kızak, teleferik, uzay mekiği dahil her tür yolu denemeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta bugünlerde bazı kişiler hakkındaki fikirlerimiz değişmiş, ön plana aldığımız iş ya da kişiler hakkında farklı düşüncelere sahip hale gelmiş olabiliriz. Ancak, o güne kadar stresli ve gergin ortamları yatıştırabilmek veya bu ortamlardan en az hasarla kurtulabilmek için esnek olmamız ve açık fikirli olmamız gerekiyor. Haftanın ilerleyen günlerinde, neden bu tür olayların yaşandığını, ortaya çıktığını veya büyüdüğünü daha iyi görebiliriz. O güne kadar mutlaka objektif ve uyumlu olunması gerekebilir.

  Akrep burcu, 24 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Diğerlerinin yolundan ilerlemek daha cazip veya faydalı görünse de, en sonunda kendiniz gibi olmanız ve kendi yöntemlerinizle ilerlemeniz gerekeceğe benziyor. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta bugünlerde bazı kişiler hakkındaki fikirlerimiz değişmiş, ön plana aldığımız iş ya da kişiler hakkında farklı düşüncelere sahip hale gelmiş olabiliriz. Ancak, o güne kadar stresli ve gergin ortamları yatıştırabilmek veya bu ortamlardan en az hasarla kurtulabilmek için esnek olmamız ve açık fikirli olmamız gerekiyor. Haftanın ilerleyen günlerinde, neden bu tür olayların yaşandığını, ortaya çıktığını veya büyüdüğünü daha iyi görebiliriz. O güne kadar mutlaka objektif ve uyumlu olunması gerekebilir.

  Yay burcu, 24 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı kişileri aldıkları kararlardan ya da çok önemli fikirlerinden vazgeçirmek çok zor olabilir. Ancak, bu denenmemesi gerektiği anlamına gelmediği gibi, yüzlerce alternatif yolun da yok sayılmaması gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta bugünlerde bazı kişiler hakkındaki fikirlerimiz değişmiş, ön plana aldığımız iş ya da kişiler hakkında farklı düşüncelere sahip hale gelmiş olabiliriz. Ancak, o güne kadar stresli ve gergin ortamları yatıştırabilmek veya bu ortamlardan en az hasarla kurtulabilmek için esnek olmamız ve açık fikirli olmamız gerekiyor. Haftanın ilerleyen günlerinde, neden bu tür olayların yaşandığını, ortaya çıktığını veya büyüdüğünü daha iyi görebiliriz. O güne kadar mutlaka objektif ve uyumlu olunması gerekebilir.

  Oğlak burcu, 24 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı konular sizi tatmin etmeyebilir. Çevrenizdeki bir kişi ya da kişiler sizin belli bir konudan mutlu olmanız ya da belli bir işin yeterliliğinden emin olmanız için ısrarcı tavırlar içinde olabilirler. Ancak, siz kendi görüşünüze göre karar vermelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta bugünlerde bazı kişiler hakkındaki fikirlerimiz değişmiş, ön plana aldığımız iş ya da kişiler hakkında farklı düşüncelere sahip hale gelmiş olabiliriz. Ancak, o güne kadar stresli ve gergin ortamları yatıştırabilmek veya bu ortamlardan en az hasarla kurtulabilmek için esnek olmamız ve açık fikirli olmamız gerekiyor. Haftanın ilerleyen günlerinde, neden bu tür olayların yaşandığını, ortaya çıktığını veya büyüdüğünü daha iyi görebiliriz. O güne kadar mutlaka objektif ve uyumlu olunması gerekebilir.

  Kova burcu, 24 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Bazı konularda fazla hevesli görünebilir, karşı tarafa gökyüzünü vaat edebilirsiniz. Ancak, diğerleri belli bir plan, iş, konuşma ya da anlaşma konusunda hazır olmayabilirler veya bu konularda isteksizlik duyabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta bugünlerde bazı kişiler hakkındaki fikirlerimiz değişmiş, ön plana aldığımız iş ya da kişiler hakkında farklı düşüncelere sahip hale gelmiş olabiliriz. Ancak, o güne kadar stresli ve gergin ortamları yatıştırabilmek veya bu ortamlardan en az hasarla kurtulabilmek için esnek olmamız ve açık fikirli olmamız gerekiyor. Haftanın ilerleyen günlerinde, neden bu tür olayların yaşandığını, ortaya çıktığını veya büyüdüğünü daha iyi görebiliriz. O güne kadar mutlaka objektif ve uyumlu olunması gerekebilir.

  Balık burcu, 24 Aralık 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Belli bir plan, düzenleme, çalışma ya da iş diğerlerini rahatsız etmemiş gibi görünse de, rahatsız etme olasılığının da yüksek olduğunu unutmamanız gerekiyor! Plan yaparken diğerlerine ve size aynı an da uygun olanları bulmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Önümüzdeki hafta bugünlerde bazı kişiler hakkındaki fikirlerimiz değişmiş, ön plana aldığımız iş ya da kişiler hakkında farklı düşüncelere sahip hale gelmiş olabiliriz. Ancak, o güne kadar stresli ve gergin ortamları yatıştırabilmek veya bu ortamlardan en az hasarla kurtulabilmek için esnek olmamız ve açık fikirli olmamız gerekiyor. Haftanın ilerleyen günlerinde, neden bu tür olayların yaşandığını, ortaya çıktığını veya büyüdüğünü daha iyi görebiliriz. O güne kadar mutlaka objektif ve uyumlu olunması gerekebilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  24 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •