1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 23 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 23 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 23 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Zamanınızı sevdiğiniz kişilerle geçirebilir, fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Yapabileceğiniz şeylerin hesabını yaparken maddi barajlar koymanızda fayda var. İnsanları memnun etmek için para harcamanız gerekmiyor! Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız.

  Boğa burcu, 23 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Evinizde ailenizden kişileri ya da arkadaşlarınızı ağırlayabilirsiniz. Sahip olduğunuz şeyleri paylaşmanız durumunda ufak tefek jestlerle karşılaşabilirsiniz. Romantizm önemli bir ilişkinizi güçlendirebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız.

  İkizler burcu, 23 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  İçten konuşmalar yapmalı ve duygularınızı açıkça ifade etmelisiniz. Olumlu değişiklikler yapmak istiyorsanız dürüst ve samimi olmanız gerekebilir. Arkadaş veya akrabalarınızla bir araya gelebilir, birlikte program yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız.

  Yengeç burcu, 23 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Yeni şeyler öğrenmek için özgün fırsatlar peşinde koşabilirsiniz. Sosyal aktivitelere katılmanız ya da yapacağınız yolculuklar esnasında yeni şeyler keşfedebilir ya da yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu keşif ve kişilerin yeni yıl planlarınızda olumlu etkisi olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız.

  Aslan burcu, 23 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Şikayet ve eleştirileri ilerlemeniz için bir fırsat olarak görebilirsiniz. Ortam değişiklikleri size iyi gelebilir ve yeni fırsatları fark etmenizi sağlayabilir. Maddi, duygusal ya da fiziksel bazı konuları hafife almanız size zarar verebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız.

  Başak burcu, 23 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Finansal, hukuki, özel ya da sağlıkla ilgili sorumluluklarınızı ciddiye almalısınız. Bugünlerde, resmi kurum veya kuruluşlarla ilişkilerinizde gereken hazırlığı yapmamış olmanız ya da ihmalkar davranmanız problem yaratabilir. Romantik ilişkiler moral olarak olumlu etki yapabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız.

  Terazi burcu, 23 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Başkalarına yardım etmek veya belli bir amaç için çalışmak size iyi gelebilir. Sizi yavaşlatan, engelleyen veya suçlu hissettirmeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Siz kendi bildiklerinize güvenerek ilerlemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız.

  Akrep burcu, 23 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Duygusal konular günün akışını bozabilir. Diğerleri için neler yapabileceğinizi biliyorsunuz. Bu kadarına talip olmanız gerekeni yapmanız anlamına gelebilir. Evinizde yapacağınız değişiklikler sizi yeni yıla hazırlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız.

  Yay burcu, 23 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Evinizde ya da işinizde standartlarınızı geliştirmenizi ve amaçlarınıza ulaşmanızı sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. Bazı ortam veya konulara katılımlarda son dakika değişiklikleri söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız.

  Oğlak burcu, 23 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Tartışmaların ortasında kalırsanız, sessizliğinizi korumaya çalışmanızda fayda var. Aksi takdirde olaylar büyüyebilir. Sevginizi göstermeli, sorumluluk almaktan kaçınmamalısınız. Konuşarak değil, aktivitelerinizle duygu ve düşüncelerinizi göstermenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız.

  Kova burcu, 23 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Eski arkadaşlarınıza ulaşmaya çalışabilir veya karşılaşabilirsiniz. Bundan sonra nasıl ilerleyeceğinize dair yapacağınız planlar kafanızın rahatlamasını sağlayabilir. Yaşamınızı idame ettirme konusunda yapacağınız değişiklik gelecek vaat ediyor. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız.

  Balık burcu, 23 Aralık 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Verilen sözlerin arkasında durulması veya ciddiye alınması gerekebilir. Sevdiğiniz kişileri memnun etmeyi her şeyin önünde tutmalısınız. Önemli bir ilişkinizdeki değişiklik sizi maddi açıdan da olumlu ya da olumsuz etkileyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız. Tüm burçlar için gün geneli: Günün ilk yarısında sosyal hayatta hareketlilik ve yoğun fikir alışverişleri söz konusu. Akşam saatlerinde ise, ikili ilişkilerde kendimizi rahat ifade edebilir ya da ilişkilerimizden fayda sağlayabiliriz. Uzun veya kısa vadeli işlerimizi programlayabileceğimiz, çalışmalarımızdan verim alabileceğimiz bir süreçte olacağız.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  23 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •