1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 22 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 22 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 22 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Yeni şeyler deneyebilir, yeni kişilerle tanışabilir ya da yeni yerlere gidebilirsiniz. Sevdiğiniz şeylere vakit ayırmanız ya da bazı hareketlerinizde yapacağınız değişiklikler sonuç almak istediğiniz konularda istediğiniz sonucu almanızı kolaylaştırabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gece saatlerinde kendimizi engellenmiş hissedebilir veya fikir çatışmaları yaşayabiliriz, ama gün genelinde sosyal açıdan keyifli aktivitelere açık bir gündeyiz. Bugün başlayacak olan Venüs gerilemesi ise, Oğlak burcunda ve Ocak sonuna kadar devam ediyor. Bu da, ikili ilişkilerimizde ve duygusal hayatımızda kendimizi daha zor ifade etmemiz ya da ilişkilerde ihmal edilmişlik hissine kapılmamız anlamına geliyor. İlişkilerde kopma türünde değil, ilişkileri gözden geçirme ve olumlu ve de olumsuz yönleriyle tekrar ele alma zamanında olacağız. Bu gezegen hareketinin bir diğer etkisi ise, estetik, artistik ya da yaratıcılık gerektiren konularda yeni girişimlerde bulunulmasının hatalı sonuçlar doğurma olasılığını yükseltmesi veya kişinin estetik kaygılarını arttırmasıdır.

  Boğa burcu, 22 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Evinizde ya da yaşadığınız yerde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanız ya da uzlaşmacı olmanız pek çok olayın su gibi ilerlemesini sağlayabilir. Bugünlerde attığınız adımlar geleceğe en olumlu şekilde yansıyabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gece saatlerinde kendimizi engellenmiş hissedebilir veya fikir çatışmaları yaşayabiliriz, ama gün genelinde sosyal açıdan keyifli aktivitelere açık bir gündeyiz. Bugün başlayacak olan Venüs gerilemesi ise, Oğlak burcunda ve Ocak sonuna kadar devam ediyor. Bu da, ikili ilişkilerimizde ve duygusal hayatımızda kendimizi daha zor ifade etmemiz ya da ilişkilerde ihmal edilmişlik hissine kapılmamız anlamına geliyor. İlişkilerde kopma türünde değil, ilişkileri gözden geçirme ve olumlu ve de olumsuz yönleriyle tekrar ele alma zamanında olacağız. Bu gezegen hareketinin bir diğer etkisi ise, estetik, artistik ya da yaratıcılık gerektiren konularda yeni girişimlerde bulunulmasının hatalı sonuçlar doğurma olasılığını yükseltmesi veya kişinin estetik kaygılarını arttırmasıdır.

  İkizler burcu, 22 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Maddi gelirlerinizi arttırmanın ya da maddi konularda yeni şeyler üretmenin yollarını arayabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanarak ya da yeni bilgiler öğrenip, yeni özellikler kazanarak bu alanda etkin sonuçlara varabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Gece saatlerinde kendimizi engellenmiş hissedebilir veya fikir çatışmaları yaşayabiliriz, ama gün genelinde sosyal açıdan keyifli aktivitelere açık bir gündeyiz. Bugün başlayacak olan Venüs gerilemesi ise, Oğlak burcunda ve Ocak sonuna kadar devam ediyor. Bu da, ikili ilişkilerimizde ve duygusal hayatımızda kendimizi daha zor ifade etmemiz ya da ilişkilerde ihmal edilmişlik hissine kapılmamız anlamına geliyor. İlişkilerde kopma türünde değil, ilişkileri gözden geçirme ve olumlu ve de olumsuz yönleriyle tekrar ele alma zamanında olacağız. Bu gezegen hareketinin bir diğer etkisi ise, estetik, artistik ya da yaratıcılık gerektiren konularda yeni girişimlerde bulunulmasının hatalı sonuçlar doğurma olasılığını yükseltmesi veya kişinin estetik kaygılarını arttırmasıdır.

  Yengeç burcu, 22 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Planlardaki değişiklikler ya da başkalarına bağlı olarak planlarınızı değiştirmek zorunda kalmanız moralinizi bozabilir. Evde ya da aile ilişkilerinizde ufak tefek stres içeren durumlar yaşanabilir. Yapacağınız alışverişler keyfinizi yerine getirecek. Tüm burçlar için gün geneli: Gece saatlerinde kendimizi engellenmiş hissedebilir veya fikir çatışmaları yaşayabiliriz, ama gün genelinde sosyal açıdan keyifli aktivitelere açık bir gündeyiz. Bugün başlayacak olan Venüs gerilemesi ise, Oğlak burcunda ve Ocak sonuna kadar devam ediyor. Bu da, ikili ilişkilerimizde ve duygusal hayatımızda kendimizi daha zor ifade etmemiz ya da ilişkilerde ihmal edilmişlik hissine kapılmamız anlamına geliyor. İlişkilerde kopma türünde değil, ilişkileri gözden geçirme ve olumlu ve de olumsuz yönleriyle tekrar ele alma zamanında olacağız. Bu gezegen hareketinin bir diğer etkisi ise, estetik, artistik ya da yaratıcılık gerektiren konularda yeni girişimlerde bulunulmasının hatalı sonuçlar doğurma olasılığını yükseltmesi veya kişinin estetik kaygılarını arttırmasıdır.

  Aslan burcu, 22 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Gününüzü planlarda her an bir değişiklik meydana gelebilecekmiş gibi organize etmeniz gerekebilir. Enerji gerektiren aktivitelerle zaman geçirebileceğiniz bir gün. Uzun alışverişler de söz konusu olabilir. Sosyal açıdan hareketli bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Gece saatlerinde kendimizi engellenmiş hissedebilir veya fikir çatışmaları yaşayabiliriz, ama gün genelinde sosyal açıdan keyifli aktivitelere açık bir gündeyiz. Bugün başlayacak olan Venüs gerilemesi ise, Oğlak burcunda ve Ocak sonuna kadar devam ediyor. Bu da, ikili ilişkilerimizde ve duygusal hayatımızda kendimizi daha zor ifade etmemiz ya da ilişkilerde ihmal edilmişlik hissine kapılmamız anlamına geliyor. İlişkilerde kopma türünde değil, ilişkileri gözden geçirme ve olumlu ve de olumsuz yönleriyle tekrar ele alma zamanında olacağız. Bu gezegen hareketinin bir diğer etkisi ise, estetik, artistik ya da yaratıcılık gerektiren konularda yeni girişimlerde bulunulmasının hatalı sonuçlar doğurma olasılığını yükseltmesi veya kişinin estetik kaygılarını arttırmasıdır.

  Başak burcu, 22 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Şikayet ya da eleştirilerin gündeme gelmeye başlayabileceği günler. Yük ve sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerekiyor. Diğerlerine yapacağınız yardımlar ya da kendinizle ilgili değişiklikler kısa vadede olumlu gelişmelerin önünü açabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gece saatlerinde kendimizi engellenmiş hissedebilir veya fikir çatışmaları yaşayabiliriz, ama gün genelinde sosyal açıdan keyifli aktivitelere açık bir gündeyiz. Bugün başlayacak olan Venüs gerilemesi ise, Oğlak burcunda ve Ocak sonuna kadar devam ediyor. Bu da, ikili ilişkilerimizde ve duygusal hayatımızda kendimizi daha zor ifade etmemiz ya da ilişkilerde ihmal edilmişlik hissine kapılmamız anlamına geliyor. İlişkilerde kopma türünde değil, ilişkileri gözden geçirme ve olumlu ve de olumsuz yönleriyle tekrar ele alma zamanında olacağız. Bu gezegen hareketinin bir diğer etkisi ise, estetik, artistik ya da yaratıcılık gerektiren konularda yeni girişimlerde bulunulmasının hatalı sonuçlar doğurma olasılığını yükseltmesi veya kişinin estetik kaygılarını arttırmasıdır.

  Terazi burcu, 22 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Seyahat planları yapabilir ya da eğlenceli aktiviteler planlayabilirsiniz. Sizi kötü duruma sokmak isteyen ya da seçimlerinizi eleştiren kişileri ciddiye almamalısınız. Siz verdiğiniz kararlardan memnunsanız, bu durum diğerlerini ilgilendirmeyecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Gece saatlerinde kendimizi engellenmiş hissedebilir veya fikir çatışmaları yaşayabiliriz, ama gün genelinde sosyal açıdan keyifli aktivitelere açık bir gündeyiz. Bugün başlayacak olan Venüs gerilemesi ise, Oğlak burcunda ve Ocak sonuna kadar devam ediyor. Bu da, ikili ilişkilerimizde ve duygusal hayatımızda kendimizi daha zor ifade etmemiz ya da ilişkilerde ihmal edilmişlik hissine kapılmamız anlamına geliyor. İlişkilerde kopma türünde değil, ilişkileri gözden geçirme ve olumlu ve de olumsuz yönleriyle tekrar ele alma zamanında olacağız. Bu gezegen hareketinin bir diğer etkisi ise, estetik, artistik ya da yaratıcılık gerektiren konularda yeni girişimlerde bulunulmasının hatalı sonuçlar doğurma olasılığını yükseltmesi veya kişinin estetik kaygılarını arttırmasıdır.

  Akrep burcu, 22 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Duygusal açıdan renkli ve duygusal alışverişlerin hızlandığı bir gündesiniz. Gelecek planları yapabilirsiniz. Aşk hayatınızı ya da sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren planlarınız ilişkilerinizin güçlenmesine yardım edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gece saatlerinde kendimizi engellenmiş hissedebilir veya fikir çatışmaları yaşayabiliriz, ama gün genelinde sosyal açıdan keyifli aktivitelere açık bir gündeyiz. Bugün başlayacak olan Venüs gerilemesi ise, Oğlak burcunda ve Ocak sonuna kadar devam ediyor. Bu da, ikili ilişkilerimizde ve duygusal hayatımızda kendimizi daha zor ifade etmemiz ya da ilişkilerde ihmal edilmişlik hissine kapılmamız anlamına geliyor. İlişkilerde kopma türünde değil, ilişkileri gözden geçirme ve olumlu ve de olumsuz yönleriyle tekrar ele alma zamanında olacağız. Bu gezegen hareketinin bir diğer etkisi ise, estetik, artistik ya da yaratıcılık gerektiren konularda yeni girişimlerde bulunulmasının hatalı sonuçlar doğurma olasılığını yükseltmesi veya kişinin estetik kaygılarını arttırmasıdır.

  Yay burcu, 22 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Kendinizi göstermek ve duyulmanızı sağlamak için ne gerekiyorsa yapmalısınız. Maddi konulara daha dikkatli yaklaşmanız ve yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler hayatınızı olumlu yönde etkileyebilir. Aşk hayatınız için fedakarlık yapmanız güzel, ama bu amaçla çok fazla para harcamak zorunda değilsiniz! Tüm burçlar için gün geneli: Gece saatlerinde kendimizi engellenmiş hissedebilir veya fikir çatışmaları yaşayabiliriz, ama gün genelinde sosyal açıdan keyifli aktivitelere açık bir gündeyiz. Bugün başlayacak olan Venüs gerilemesi ise, Oğlak burcunda ve Ocak sonuna kadar devam ediyor. Bu da, ikili ilişkilerimizde ve duygusal hayatımızda kendimizi daha zor ifade etmemiz ya da ilişkilerde ihmal edilmişlik hissine kapılmamız anlamına geliyor. İlişkilerde kopma türünde değil, ilişkileri gözden geçirme ve olumlu ve de olumsuz yönleriyle tekrar ele alma zamanında olacağız. Bu gezegen hareketinin bir diğer etkisi ise, estetik, artistik ya da yaratıcılık gerektiren konularda yeni girişimlerde bulunulmasının hatalı sonuçlar doğurma olasılığını yükseltmesi veya kişinin estetik kaygılarını arttırmasıdır.

  Oğlak burcu, 22 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Ufak tefek aksilikler yaşamamak için seyahatler esnasında ya da tıkanıklık gösteren olaylarda dikkatli olmanız gereken günlerdesiniz. Duygusal anlamda sizi endişelendiren şeyler olabilir. Sevdiğiniz kişileri memnun etmek sandığınız kadar zor olmayabilir. Biraz zaman ayırmak ve fikirlerini almak nelerin değişmesi gerektiğini anlamanızı sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gece saatlerinde kendimizi engellenmiş hissedebilir veya fikir çatışmaları yaşayabiliriz, ama gün genelinde sosyal açıdan keyifli aktivitelere açık bir gündeyiz. Bugün başlayacak olan Venüs gerilemesi ise, Oğlak burcunda ve Ocak sonuna kadar devam ediyor. Bu da, ikili ilişkilerimizde ve duygusal hayatımızda kendimizi daha zor ifade etmemiz ya da ilişkilerde ihmal edilmişlik hissine kapılmamız anlamına geliyor. İlişkilerde kopma türünde değil, ilişkileri gözden geçirme ve olumlu ve de olumsuz yönleriyle tekrar ele alma zamanında olacağız. Bu gezegen hareketinin bir diğer etkisi ise, estetik, artistik ya da yaratıcılık gerektiren konularda yeni girişimlerde bulunulmasının hatalı sonuçlar doğurma olasılığını yükseltmesi veya kişinin estetik kaygılarını arttırmasıdır.

  Kova burcu, 22 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Verdiğiniz sözleri tutmanız ve sorumluluklarınızı yerine getirmeniz gerekiyor. İş hayatınızda, kariyerinizde veya arkadaşlık ilişkilerinizde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Ortaya çıkmaya başlayan şeyleri çözebilmek için geçmiş tecrübelerinize ihtiyacınız olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gece saatlerinde kendimizi engellenmiş hissedebilir veya fikir çatışmaları yaşayabiliriz, ama gün genelinde sosyal açıdan keyifli aktivitelere açık bir gündeyiz. Bugün başlayacak olan Venüs gerilemesi ise, Oğlak burcunda ve Ocak sonuna kadar devam ediyor. Bu da, ikili ilişkilerimizde ve duygusal hayatımızda kendimizi daha zor ifade etmemiz ya da ilişkilerde ihmal edilmişlik hissine kapılmamız anlamına geliyor. İlişkilerde kopma türünde değil, ilişkileri gözden geçirme ve olumlu ve de olumsuz yönleriyle tekrar ele alma zamanında olacağız. Bu gezegen hareketinin bir diğer etkisi ise, estetik, artistik ya da yaratıcılık gerektiren konularda yeni girişimlerde bulunulmasının hatalı sonuçlar doğurma olasılığını yükseltmesi veya kişinin estetik kaygılarını arttırmasıdır.

  Balık burcu, 22 Aralık 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Sosyal açıdan renkli bir gün. Sevdiğiniz kişilerle keyifli planlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişileri memnun edecek ya da öz güveninizi arttıracak alışverişler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gece saatlerinde kendimizi engellenmiş hissedebilir veya fikir çatışmaları yaşayabiliriz, ama gün genelinde sosyal açıdan keyifli aktivitelere açık bir gündeyiz. Bugün başlayacak olan Venüs gerilemesi ise, Oğlak burcunda ve Ocak sonuna kadar devam ediyor. Bu da, ikili ilişkilerimizde ve duygusal hayatımızda kendimizi daha zor ifade etmemiz ya da ilişkilerde ihmal edilmişlik hissine kapılmamız anlamına geliyor. İlişkilerde kopma türünde değil, ilişkileri gözden geçirme ve olumlu ve de olumsuz yönleriyle tekrar ele alma zamanında olacağız. Bu gezegen hareketinin bir diğer etkisi ise, estetik, artistik ya da yaratıcılık gerektiren konularda yeni girişimlerde bulunulmasının hatalı sonuçlar doğurma olasılığını yükseltmesi veya kişinin estetik kaygılarını arttırmasıdır.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  22 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •