1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 21 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 21 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 21 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Abartılı tavırlar içine girmeniz veya bazı konularda hassaslaşmanız evde problemlere neden olabilir. Ek olarak arkadaşlarınız ya da ailenizle de stres yaşayabilirsiniz. İşlerinizle ya da yapmaktan hoşlandığınız şeylerle meşgul olmanız olası stresi engelleyecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek ani değişiklikler ya da olası ani gelişmeler ilk bakışta sinirleri bozsa da, ilerleyen dönemde bu değişikliklerin yararımıza olduğunu fark edebileceğimiz için günü diş sıkmak yerine, değişikliklere uygun şekilde yeni planlar yapmamızda fayda var.

  Boğa burcu, 21 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Meslektaşlarınızla ya da müşterilerinizle bir araya gelmeniz olaylara farklı açıdan yaklaşmanızı ve yeni seçeneklerinizi fark etmenizi sağlayabilir. Özel bilgileri kendinize saklamanız da fayda var. Romantizm özel bir ilişkinizin gelişmesine yardım edecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek ani değişiklikler ya da olası ani gelişmeler ilk bakışta sinirleri bozsa da, ilerleyen dönemde bu değişikliklerin yararımıza olduğunu fark edebileceğimiz için günü diş sıkmak yerine, değişikliklere uygun şekilde yeni planlar yapmamızda fayda var.

  İkizler burcu, 21 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı konular hassasiyet gerektirebilir! Maddi konulardaki endişelerinize veya genel anlamda parasal durumunuza yaratıcı yaklaşmanız istediğiniz sonuçları almanızı sağlayabilir. Üstlendiğiniz yeni işlerde öğrenecekleriniz maddi gelirlerinizin artışında etkili olabilir. Neyi iyi yaptığınızın farkına varmanız yeni fırsatların önünü açabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek ani değişiklikler ya da olası ani gelişmeler ilk bakışta sinirleri bozsa da, ilerleyen dönemde bu değişikliklerin yararımıza olduğunu fark edebileceğimiz için günü diş sıkmak yerine, değişikliklere uygun şekilde yeni planlar yapmamızda fayda var.

  Yengeç burcu, 21 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Tartışmalı ortamlar büyüyebilir, özenle uzak durulmasında fayda var. Sevdiğiniz kişileri ihmal ya da refuse etmemenizde fayda var. İlgi bekliyorlar. Size yardım etmeye çalışan ya da size bir şeyler sunan ya da teklif eden kişiler olabilir. Objektif olmanız olumlu sonuçlar doğurabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek ani değişiklikler ya da olası ani gelişmeler ilk bakışta sinirleri bozsa da, ilerleyen dönemde bu değişikliklerin yararımıza olduğunu fark edebileceğimiz için günü diş sıkmak yerine, değişikliklere uygun şekilde yeni planlar yapmamızda fayda var.

  Aslan burcu, 21 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Bazı planlarınızdaki eksikleri ya da yapılması gereken değişiklikleri söyleyen tecrübeli kişilere kulak vermeniz gerekebilir. Yeteneklerinize güvenebilir ve ilginizi çeken alanları araştırmaya ya da o yönde ilerlemeye başlayabilirsiniz. Öfkeli hareketlerden kaçınmalısınız, ama tabii ki uygun bir dille haklarınızı korumak veya bazı şeyleri sorgulamak isteyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek ani değişiklikler ya da olası ani gelişmeler ilk bakışta sinirleri bozsa da, ilerleyen dönemde bu değişikliklerin yararımıza olduğunu fark edebileceğimiz için günü diş sıkmak yerine, değişikliklere uygun şekilde yeni planlar yapmamızda fayda var.

  Başak burcu, 21 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Sabırsızlanıyorsunuz, ama her şey yerli yerine oturduktan sonra harekete geçmenizde fayda var.Diğerlerine yardım etmenizi sağlayacak organizasyonlarda veya sosyal sorumluluk projelerinde yer alabilirsiniz. Sizden ilgi bekleyen kişiler zamanınızı ya da paranızı paylaşma konusundaki cömertliğinizden rahatsız olabilir. Bazı konularda baskı altında hissedebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek ani değişiklikler ya da olası ani gelişmeler ilk bakışta sinirleri bozsa da, ilerleyen dönemde bu değişikliklerin yararımıza olduğunu fark edebileceğimiz için günü diş sıkmak yerine, değişikliklere uygun şekilde yeni planlar yapmamızda fayda var.

  Terazi burcu, 21 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Ortaya çıkan bilgileri dikkatle ele alıp, bu bilgiler ışığında ilerlemenizde fayda var. Eğitim, öğretim aktiviteleri, felsefik konular ya da kültürel aktivitelere ağırlık vermeniz gerekiyor olabilir. Sizden çok fazla şey bekleyen kişiler stres yaratabilirler. Yapabileceklerinizi, beklentilerinizi veya nelere müsade edip nelere edemeyeceğinizi açıkça göstermek durumunda kalabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek ani değişiklikler ya da olası ani gelişmeler ilk bakışta sinirleri bozsa da, ilerleyen dönemde bu değişikliklerin yararımıza olduğunu fark edebileceğimiz için günü diş sıkmak yerine, değişikliklere uygun şekilde yeni planlar yapmamızda fayda var.

  Akrep burcu, 21 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Yaptığınızın dışındaki planlar ufak tefek rahatsızlıklarına rağmen sizin için çok daha fazla şey vaat ediyor! Aşk hayatınız ya da sevgi temalı ilişkileriniz ön planda. Sevdiğiniz kişilerle yapacağınız planlar ya da geçireceğiniz zaman ilişkilerinizin güçlenmesini sağlayabilir. Sıra dışı bir gelişme ya da farklı bir teklif sizi baskın karakter şekline dönüştürebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek ani değişiklikler ya da olası ani gelişmeler ilk bakışta sinirleri bozsa da, ilerleyen dönemde bu değişikliklerin yararımıza olduğunu fark edebileceğimiz için günü diş sıkmak yerine, değişikliklere uygun şekilde yeni planlar yapmamızda fayda var.

  Yay burcu, 21 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  İstediğiniz durağa gidebildiğiniz sürece, çok da kendi isteğinize uygun hareket etmeniz gerekmez öyle değil mi? Evinizde değişiklikler yapabilir, dekorasyona ağırlık verebilir, ev değiştirebilir ya da yeni bir ev arkadaşı bulabilirsiniz. Yapacağınız değişiklikler sizin de daha iyi görünmenizi sağlayabilir. Özel evraklarınıza sahip çıkmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek ani değişiklikler ya da olası ani gelişmeler ilk bakışta sinirleri bozsa da, ilerleyen dönemde bu değişikliklerin yararımıza olduğunu fark edebileceğimiz için günü diş sıkmak yerine, değişikliklere uygun şekilde yeni planlar yapmamızda fayda var.

  Oğlak burcu, 21 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Sizden tamamen farklı fikirlere sahip kişilere tahammül etmeniz gerekebilir. Beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Sevdiğiniz kişiler için daha fazla zaman harcamalısınız. Evinizde değişiklikler yapabilir, bu amaçlı alışverişler yapabilirsiniz. Verdiğiniz sözleri tutmanız sözleri ilgilendiren kişilerle ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek ani değişiklikler ya da olası ani gelişmeler ilk bakışta sinirleri bozsa da, ilerleyen dönemde bu değişikliklerin yararımıza olduğunu fark edebileceğimiz için günü diş sıkmak yerine, değişikliklere uygun şekilde yeni planlar yapmamızda fayda var.

  Kova burcu, 21 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Haklı olarak bazı konularda isteksiz olabilirsiniz. Ancak, aniden ortaya çıkan konular ilgi bekliyor olabilir. Mantıksız talepleri olan kişiler sorumluluklarınızın ya da iş yükünüzün artmasına neden olabilir. Sizden daha tecrübeli ya da yaşça büyük kişilerden öğreneceğiniz şeyler olabilir. Aklınızı kullanmanız veya anlamadığınız yerlerde anlamadığınızı söylemeniz size verilen değeri arttırabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek ani değişiklikler ya da olası ani gelişmeler ilk bakışta sinirleri bozsa da, ilerleyen dönemde bu değişikliklerin yararımıza olduğunu fark edebileceğimiz için günü diş sıkmak yerine, değişikliklere uygun şekilde yeni planlar yapmamızda fayda var.

  Balık burcu, 21 Aralık 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Düştüğünüz tuhaf durumdan kurtulmanın yolunu bulabilirsiniz. Ancak, bu konuyu hafife almamanız kaydıyla! Dikkat! Sosyal aktivitelere katılabilir ya da sosyal yardım organizasyonlarında yer alabilirsiniz. İlgi alanlarınızı genişletebileceğiniz ya da yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz günlerdesiniz. Önemli alışverişler söz konusu olabilir. Romantik planlar yapabilirsiniz. Aşk hayatınız ya da sevgi temalı ilişkileriniz açısından güzel bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek ani değişiklikler ya da olası ani gelişmeler ilk bakışta sinirleri bozsa da, ilerleyen dönemde bu değişikliklerin yararımıza olduğunu fark edebileceğimiz için günü diş sıkmak yerine, değişikliklere uygun şekilde yeni planlar yapmamızda fayda var.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  21 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •