1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 19 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 19 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 19 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Kendi düşüncelerinizi tutkulu şekilde dile getirmeniz güzel, ama diğerlerinin görüşlerine de kulak vermeniz gerekiyor. Dikkatli şekilde dinlemeden veya önyargıyla hareket etmek önemli bir noktayı kaçırmanıza neden olabilir.

  Boğa burcu, 19 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Maddi gelirlerinizi arttırmak için bu alanlarda bazı düzenlemeler yapabilirsiniz. Seçeneklerinizi değerlendirmeli ve yeni alanlara giriş yapmaya ondan sonra karar vermelisiniz. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz için güzel bir gün.

  İkizler burcu, 19 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Harcamalarınızı dikkatle ele almanız gerekiyor, yaklaşan yılbaşı harcamaları iyice arttırabilir. Çevrenizdeki kişilere kulak vermeniz ve dikkatle dinlemeniz durumunda ilişkileriniz açısından olumlu gelişmelere şahit olabilirsiniz.

  Yengeç burcu, 19 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Kendinizde yapacağınız değişiklikler iş arkadaşlarınızın veya meslektaşlarınızın saygısını kazanmanıza yardım edebilir. İçinde bulunduğunuz durumu yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Duygularınızı kontrol edememeniz durumunda kendinizi tartışmalı ortamlarda bulabilirsiniz.

  Aslan burcu, 19 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Tamamlanması gereken işleri tamamladıktan sonra yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Daha fazla sosyalleşmek veya iletişim ağını doğru kullanmak pek çok alanda bilgi sahibi olmanıza ve entelektüel açıdan gelişmenize yardım edebilir. Yeni alanlara ilgi duyabilirsiniz.

  Başak burcu, 19 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Dürüst olunmaması durumunda evde sorunlar yaşanabilir. Tartışmaların büyümeden ve kontrolsüz cümleler sarf edilmeden kapatılmaya çalışılmasında fayda var. Eğitiminizi veya sizin için öğretici olabilecek şeyleri ilgilendiren konulara eğilmenizde ve bilginizi arttırmanızda fayda var.

  Terazi burcu, 19 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bazı sorular sormanız durumunda istemediğiniz cevaplar alabilirsiniz. Eski arkadaşlarla bir araya gelebilir ya da ziyaretler, seyahatler veya yoğun iletişim başlıklarında hareketlenme yaşayabilirsiniz. Ortak ilgi alanlarına sahip olduğunuz kişilerle gelecek planlarınızı tartışabileceğiniz bir gün.

  Akrep burcu, 19 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Bazı özel evraklarınızın üzerinden geçmeniz ve bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir. Yaşadığınız yerde günün ihtiyaçlarına(misafirler, evde yapılacak çalışmalar v.b) uygun değişiklikler yapabilirsiniz.

  Yay burcu, 19 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Evinizi ilgilendiren alışverişler yapabilir ya da dekorasyon değiştirebilir, çevre değişikliğine gidebilir veya geleceğinizi ilgilendiren planlar yapabilirsiniz. İlerlemek istiyorsanız durmamalı ve planlı hareket etmelisiniz.

  Oğlak burcu, 19 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bir arkadaşınız ya da akrabanız sorun yaratabilir. Bu kişilerin ilişkilerinize veya işlerinize karışmasına izin vermek istemeyeceksiniz. Ancak, ani tepkiler imajınıza zarar verebilir ve tartışmaların önünü açabilir. Politik olmakta fayda var.

  Kova burcu, 19 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Yaratıcılık gerektiren işleriniz veya projeleriniz için alışveriş yapabilirsiniz. Daha fazla gelir elde etmenizi sağlayacak işler araştırabilir veya bu alanda girişimlerde bulunabilirsiniz. Aranızda yaş farkı olan kişiler veya yaşça küçük tanıdıklar alacağınız kararlarda etkili olabilir.

  Balık burcu, 19 Aralık 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Hedeflerinizi uygulamaktan vazgeçmemelisiniz. Duygusal tepkiler verebileceğiniz, tartışmalı ortamlara girebileceğiniz günlerdesiniz. Bitirilmemiş işler ya da planlar da gerginliğe neden olabilir veya üzerinizde baskı yaratabilir. Önceliği tamamlama faaliyetlerine vermekte fayda var.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  19 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •