1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 17 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 17 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 17 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Satış, pazarlama, medya, iletişim başlıklarındaki konularda veya yakın çevre ilişkilerinde sonlanma ve sonuçlanma şeklinde gelişmeler yaşanabilecek beş günlük süreçtesiniz.

  Boğa burcu, 17 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Etkisiz veya yetersiz plan, iş ya da programları bir kenara bırakmak isteyebilirsiniz. Yerine koyabileceğiniz işler ise, çok daha etkileyici olabilir. Önümüzdeki beş gün içinde, maddi konularda tamamlanma, sonuçlanma ya da sonlanma enerjileri hakim. Elinize para geçebilir veya yüklü miktarda bir ödeme yapabilirsiniz.

  İkizler burcu, 17 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Şüphelerinizde haklı olduğunuz taraflar olabilir. Önümüzdeki beş gün içinde, dış görünüşünüz, yaşam tarzınız veya kendinizle ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. Belli konular sonlanabilir ya da sonuçlanabilir.

  Yengeç burcu, 17 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Önümüzdeki beş gün içinde, bazı konularda farklı bilgiler ortaya çıkabilir ya da yüzleşilmesi gereken gerçeklerle karşılaşabilirsiniz. Kat edeceğiniz yol oldukça etkileyici görünüyor, çalışmalara devam!

  Aslan burcu, 17 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Disiplinli olmanız ve planlı hareket etmeniz gereken günler. Önümüzdeki beş gün içinde, arkadaşlık ilişkilerinizi veya grup aktivitelerinizi ya da soysa çevrenizi ilgilendiren başlıklarda bazı konular olgunlaşabilir.

  Başak burcu, 17 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Olumlu düşünmenizde ve olumlu tavırlar takınmanızda fayda var. Önümüzdeki beş gün içinde, iş hayatınızda ya da kariyerinizde bazı konular biçimlenmeye başlayabilir. Sonlanmalar veya sonuçlanmalar söz konusu olabilir.

  Terazi burcu, 17 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Tereddüt ettiğiniz konular varsa, harekete geçmeden önce açıkça dile getirmeniz gerekebilir. Bazı kişiler sizinle aynı tarafta yer alabilirler. Önümüzdeki beş gün içinde, seyahatler, yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla ilişkiler veya eğitim konularında önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz veya bazı konular sonuçlanabilir.

  Akrep burcu, 17 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Tembellik yapmak veya olayları yavaştan almak için doğru zaman değil. Çok çalışanın kazanacağı günler. Önümüzdeki beş gün içinde, yakın çevrenizden bazı kişilerin, ortağınızın veya partnerinizin maddi durumunu ilgilendiren konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

  Yay burcu, 17 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Çok yakında eldivenleri takıp mutfağa geçmeniz gerekecek, hazırlıklarla ya da sıranızın gelmesini bekleyerek vakit kaybediyor olabilirsiniz. Önümüzdeki beş gün içinde, ikili ilişkilerinizi ilgilendiren konularda bazı hassasiyetler oluşabilir. Sevdiğiniz kişileri ya da önemsediğiniz ilişkileri ihmal etmemenizde fayda var. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz!

  Oğlak burcu, 17 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Alacağınız davet veya tekliflere şüphe ya da endişeyle yaklaşırsanız, kaybeden ata oynamak için çağrılmadığınızı bilmenizi isterim Niobe’ce. Önümüzdeki beş gün içinde, iş hayatınızı, iş ilişkilerinizi, çalışma arkadaşlarınızı veya iş yerinizi ilgilendiren konular olgunlaşmaya başlıyor. Bazı konularda sonuç almaya başlayabilirsiniz.

  Kova burcu, 17 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Bazı konularda harekete geçmeniz her zamankinden kolay olabilir. O nedenle ekibinizi aramanın, ekipmanı toplamanın veya telefona sarılmanın tam zamanı! Önümüzdeki beş gün içinde, yaratıcılık gerektiren projeleriniz, aşk hayatınız veya çocuğunuz varsa onları ilgilendiren konularda olaylar şekillenmeye başlayabilir ya da belli hassasiyetler oluşabilir. Önemli sonuçlar elde edebileceğiniz günlerdesiniz.

  Balık burcu, 17 Aralık 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. Gereken bağlantıları kurmalı ya da resmileştirmeli, alım satımları gerçekleştirmeli, anlaşmaları imzalamalı ya da doğru kişiyi bulduysanız kaçırmamalısınız. Önümüzdeki beş gün içinde, evinizi veya ailenizi ilgilendiren konular hassasiyet gerektirebilir. Yoğunluktan bu alanlara zaman ayırmakta zorlanıyorsanız, gelişmeler bu konuları daha fazla ertelemenizi zorlaştırabilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  17 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •