1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 14 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 14 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 14 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Tüm paranızı harcamanız sıkıntı yaratabilir. Sevdiğiniz kişilere sevginizi gösterebilir ve ihmal edilmiş hissetmelerini engelleyebilirsiniz, ancak bu uğurda çok fazla para harcamak zorunda hissetmeniz için bir neden olmayabilir. Bazı konularda tecrübeler size çok şey öğretmiş olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli hedeflerimizi kısa süre için bir kenara bırakarak yeni bir plan yapabilir ve zamanımızı ve enerjimizi bu iş ya da plana harcayabiliriz. Fikirlerimizi kontrolde zorlanmamız ortaya harika sonuçlar çıkartabilir ve vizyonumuzla ve yaratıcılığımızla gurur duyabiliriz. Her ne kadar normal akışımızın ve prensiplerimizin dışında hareket ediyor olsak da, tüm dahilerin bu yoldan geçtiğini hatırlamak yüzümüzü güldürebilir.

  Boğa burcu, 14 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Yapılacak çok sayıda iş olabilir, bir iş planına ihtiyacınız olacak. Tanıdığınız bir kişiyle ilgili edineceğiniz bilgi bu kişi hakkında karar vermenize yardım edebilir. Farklı görüş ve fikirlere açık olmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli hedeflerimizi kısa süre için bir kenara bırakarak yeni bir plan yapabilir ve zamanımızı ve enerjimizi bu iş ya da plana harcayabiliriz. Fikirlerimizi kontrolde zorlanmamız ortaya harika sonuçlar çıkartabilir ve vizyonumuzla ve yaratıcılığımızla gurur duyabiliriz. Her ne kadar normal akışımızın ve prensiplerimizin dışında hareket ediyor olsak da, tüm dahilerin bu yoldan geçtiğini hatırlamak yüzümüzü güldürebilir.

  İkizler burcu, 14 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı konulardaki şüpheleriniz yersiz olmayabilir. Konuları araştırmanızda fayda var. Yılbaşı programlarına yer açabilmek için planlarınızda yeni düzenlemeler yapmanız gerekebilir. İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı açık şekilde dile getirmezseniz anlaşılması zor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli hedeflerimizi kısa süre için bir kenara bırakarak yeni bir plan yapabilir ve zamanımızı ve enerjimizi bu iş ya da plana harcayabiliriz. Fikirlerimizi kontrolde zorlanmamız ortaya harika sonuçlar çıkartabilir ve vizyonumuzla ve yaratıcılığımızla gurur duyabiliriz. Her ne kadar normal akışımızın ve prensiplerimizin dışında hareket ediyor olsak da, tüm dahilerin bu yoldan geçtiğini hatırlamak yüzümüzü güldürebilir.

  Yengeç burcu, 14 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Tatmin edici görünmeyen ilişki veya anlaşmaları gözden geçirmeniz gerekebilir. Değişime uyum sağlayabilme ve zamana uygun davranabilme yeteneğinizi herkese göstermeniz gerekiyor. Bu sayede ekibin değerli bir parçası olduğunuzu görebilirler. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz için güzel bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli hedeflerimizi kısa süre için bir kenara bırakarak yeni bir plan yapabilir ve zamanımızı ve enerjimizi bu iş ya da plana harcayabiliriz. Fikirlerimizi kontrolde zorlanmamız ortaya harika sonuçlar çıkartabilir ve vizyonumuzla ve yaratıcılığımızla gurur duyabiliriz. Her ne kadar normal akışımızın ve prensiplerimizin dışında hareket ediyor olsak da, tüm dahilerin bu yoldan geçtiğini hatırlamak yüzümüzü güldürebilir.

  Aslan burcu, 14 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Bazı mesajları almakta geç kalmanız söylediklerinizin ciddiye alınmaması anlamına gelebilir. Sinyalleri doğru okursanız dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Sosyal açıdan hareketli bir gün olabilir. Dominant kişiler veya eğilimler kısa bir süre için huzuru kaçırsa da, arkadaş veya akrabalarınızla bir araya gelerek fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli hedeflerimizi kısa süre için bir kenara bırakarak yeni bir plan yapabilir ve zamanımızı ve enerjimizi bu iş ya da plana harcayabiliriz. Fikirlerimizi kontrolde zorlanmamız ortaya harika sonuçlar çıkartabilir ve vizyonumuzla ve yaratıcılığımızla gurur duyabiliriz. Her ne kadar normal akışımızın ve prensiplerimizin dışında hareket ediyor olsak da, tüm dahilerin bu yoldan geçtiğini hatırlamak yüzümüzü güldürebilir.

  Başak burcu, 14 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı sırların saklanması gerekiyor olabilir, dikkat! Bazı harcamalarınız ya da yatırımlarınız sevdiğiniz kişiler tarafından tasvip edilmeyebilir. Biraz evin dışında vakit geçirmek size iyi gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli hedeflerimizi kısa süre için bir kenara bırakarak yeni bir plan yapabilir ve zamanımızı ve enerjimizi bu iş ya da plana harcayabiliriz. Fikirlerimizi kontrolde zorlanmamız ortaya harika sonuçlar çıkartabilir ve vizyonumuzla ve yaratıcılığımızla gurur duyabiliriz. Her ne kadar normal akışımızın ve prensiplerimizin dışında hareket ediyor olsak da, tüm dahilerin bu yoldan geçtiğini hatırlamak yüzümüzü güldürebilir.

  Terazi burcu, 14 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Planlarda bazı düzenlemeler yapılması gerekiyor olabilir. Seçtiğiniz yöntemler veya kurallara uymamanız sıkıntı yaratabilir. Tercihlerinizi ya da seçimlerinizi savunmak için geçerli nedenlerinizi açıklamanız gerekebilir. Duygusal anlamda sizi savunmasız yakalayan kişiler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli hedeflerimizi kısa süre için bir kenara bırakarak yeni bir plan yapabilir ve zamanımızı ve enerjimizi bu iş ya da plana harcayabiliriz. Fikirlerimizi kontrolde zorlanmamız ortaya harika sonuçlar çıkartabilir ve vizyonumuzla ve yaratıcılığımızla gurur duyabiliriz. Her ne kadar normal akışımızın ve prensiplerimizin dışında hareket ediyor olsak da, tüm dahilerin bu yoldan geçtiğini hatırlamak yüzümüzü güldürebilir.

  Akrep burcu, 14 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Ortaya çıkma olasılığı olan bilgiler tam da ihtiyaç duyduğunuz türden olabilir. Yaptıklarınızı ve yapmak istediklerinizi gözden geçirebilirsiniz. 2014’ün ikinci yarısında kariyeriniz göz kamaştırabilir. O nedenle yapacağınız planlar önem taşıyor. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli hedeflerimizi kısa süre için bir kenara bırakarak yeni bir plan yapabilir ve zamanımızı ve enerjimizi bu iş ya da plana harcayabiliriz. Fikirlerimizi kontrolde zorlanmamız ortaya harika sonuçlar çıkartabilir ve vizyonumuzla ve yaratıcılığımızla gurur duyabiliriz. Her ne kadar normal akışımızın ve prensiplerimizin dışında hareket ediyor olsak da, tüm dahilerin bu yoldan geçtiğini hatırlamak yüzümüzü güldürebilir.

  Yay burcu, 14 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Önemli amaçlarınız var, bu durumu tartışmaya açmaya gerek olmayabilir. İşlerinize karışan kişiler söz konusu olabilir. Tüm gerçekleri öğrenmeden tepki vermemelisiniz. Kulaktan dolma bilgilerle hareket etmek sorun yaratabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli hedeflerimizi kısa süre için bir kenara bırakarak yeni bir plan yapabilir ve zamanımızı ve enerjimizi bu iş ya da plana harcayabiliriz. Fikirlerimizi kontrolde zorlanmamız ortaya harika sonuçlar çıkartabilir ve vizyonumuzla ve yaratıcılığımızla gurur duyabiliriz. Her ne kadar normal akışımızın ve prensiplerimizin dışında hareket ediyor olsak da, tüm dahilerin bu yoldan geçtiğini hatırlamak yüzümüzü güldürebilir.

  Oğlak burcu, 14 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Esnek ve açık fikirli olmanız gereken bir gün. Bazı konularda bazı kişilere güvenmeniz durumunda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz ya da işler istediğiniz şekilde halledilmeyebilir. Kendi işinizi kendiniz yapmalısınız. Bugün biraz romantizm bazı ilişkilere iyi gelecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli hedeflerimizi kısa süre için bir kenara bırakarak yeni bir plan yapabilir ve zamanımızı ve enerjimizi bu iş ya da plana harcayabiliriz. Fikirlerimizi kontrolde zorlanmamız ortaya harika sonuçlar çıkartabilir ve vizyonumuzla ve yaratıcılığımızla gurur duyabiliriz. Her ne kadar normal akışımızın ve prensiplerimizin dışında hareket ediyor olsak da, tüm dahilerin bu yoldan geçtiğini hatırlamak yüzümüzü güldürebilir.

  Kova burcu, 14 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Belli projelerde yer almadan önce, detayların üzerinden geçmeniz size bir hamle fırsatı verebilir. Sizden yaşça büyük ya da daha tecrübeli kişilerin gelecek planlarınız üzerinde etkileri olabilir. Günlük hayatınızı ilgilendiren konularda daha disiplinli olmalı ve planlar yapmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli hedeflerimizi kısa süre için bir kenara bırakarak yeni bir plan yapabilir ve zamanımızı ve enerjimizi bu iş ya da plana harcayabiliriz. Fikirlerimizi kontrolde zorlanmamız ortaya harika sonuçlar çıkartabilir ve vizyonumuzla ve yaratıcılığımızla gurur duyabiliriz. Her ne kadar normal akışımızın ve prensiplerimizin dışında hareket ediyor olsak da, tüm dahilerin bu yoldan geçtiğini hatırlamak yüzümüzü güldürebilir.

  Balık burcu, 14 Aralık 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bazı bilgileri es geçmeyi uygun bulabileceğiniz bir gün. Ancak, elinize geçen bazı bilgiler maddi durumunuzu da ilgilendiriyor olabilir. Bazı ilişkilerinizde dürüstlük önem taşıyor. Bağlayıcı sözler verilebilecek bir gün. Arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli hedeflerimizi kısa süre için bir kenara bırakarak yeni bir plan yapabilir ve zamanımızı ve enerjimizi bu iş ya da plana harcayabiliriz. Fikirlerimizi kontrolde zorlanmamız ortaya harika sonuçlar çıkartabilir ve vizyonumuzla ve yaratıcılığımızla gurur duyabiliriz. Her ne kadar normal akışımızın ve prensiplerimizin dışında hareket ediyor olsak da, tüm dahilerin bu yoldan geçtiğini hatırlamak yüzümüzü güldürebilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  14 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •