1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 11 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 11 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 11 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Plan, proje veya fikirlerinizi ortaya koyma biçiminiz meteor yağmurlarını andırıyor olabilir. Biraz yavaşlamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün bazı konularda meydana gelen ani değişiklikler, aksilikler veya olayların tamamen aksi yönde ilerlemeye başlaması moralinizi bozmamalı, tam tersi büyük resme odaklanmalı ve kısa vadeli gelişmeleri değil uzun vadeli gelişmeleri düşünerek hareket etmelisiniz. Bu sayede olumsuzluklara rağmen seçimlerinizin doğru olduğunu görebilirsiniz.

  Boğa burcu, 11 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Ön plana çıkan bir konu ya da soruna daha fazla zaman ayırmanız gerekli. Bir ilişkinizi ya da iş birliğini farklılaştırma ya da bir anlaşmayı yeniden düzenleme niyetindeyseniz, diyalogları sizin başlatmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün bazı konularda meydana gelen ani değişiklikler, aksilikler veya olayların tamamen aksi yönde ilerlemeye başlaması moralinizi bozmamalı, tam tersi büyük resme odaklanmalı ve kısa vadeli gelişmeleri değil uzun vadeli gelişmeleri düşünerek hareket etmelisiniz. Bu sayede olumsuzluklara rağmen seçimlerinizin doğru olduğunu görebilirsiniz.

  İkizler burcu, 11 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Belli ihtiyaçlarınız karşılanmıyorsa dikkatli olunması gerekiyor. Son kullanma tarihi çoktan geçmiş kalıplar veya yöntemlerden kurtulmalı, işe yarayanlarıysa desteklemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün bazı konularda meydana gelen ani değişiklikler, aksilikler veya olayların tamamen aksi yönde ilerlemeye başlaması moralinizi bozmamalı, tam tersi büyük resme odaklanmalı ve kısa vadeli gelişmeleri değil uzun vadeli gelişmeleri düşünerek hareket etmelisiniz. Bu sayede olumsuzluklara rağmen seçimlerinizin doğru olduğunu görebilirsiniz.

  Yengeç burcu, 11 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Belli değerlerinizi veya mal varlıklarınızı en iyi şekilde nasıl kullanacağınızı en iyi siz biliyorsunuz. Kararsız kaldığınız projelere ya da anlaşmalara imza atmadan önce iki kere düşünmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün bazı konularda meydana gelen ani değişiklikler, aksilikler veya olayların tamamen aksi yönde ilerlemeye başlaması moralinizi bozmamalı, tam tersi büyük resme odaklanmalı ve kısa vadeli gelişmeleri değil uzun vadeli gelişmeleri düşünerek hareket etmelisiniz. Bu sayede olumsuzluklara rağmen seçimlerinizin doğru olduğunu görebilirsiniz.

  Aslan burcu, 11 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Değişimin faydasını görebilirsiniz. İlgi alanlarınızla bağlantılı aktivitelerle ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ya da meslektaşlarınızla biraya gelerek farklı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol altında tutmanız gerekiyor.

  Başak burcu, 11 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Zarafetiniz ve duygusallığınız ikili ilişkilerde olası problemlerin önünü açabilir. Eviniz ya da ailenizle ilgili konularda uzlaşmacı olmanızda fayda var. Evinizi, yaşadığınız yeri ya da yaşam tarzınızı ilgilendiren değişiklikler yapabilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol altında tutmakta zorlanabilirsiniz.

  Terazi burcu, 11 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Liderliği ele alabilir, yeni şeyler deneyebilir ve neler yapabileceğinizi herkese gösterebilirsiniz. Ani hareket kabiliyeti kazandırıyor. İlerlediğiniz alanda yeni şeyler öğrenme fırsatı da bulabilirsiniz.

  Akrep burcu, 11 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Duygularınızı ve yapmak istediğiniz şeyleri açıkça dile getirebilirsiniz. Bağlayıcı sözler verebilir, sadakatinizi gösterme şansı bulabilir veya belli konularda anlaşmalar yapabilirsiniz. Aşk hayatınız veya secgi temalı ilişkileriniz açısında da güzel bir gün.

  Yay burcu, 11 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Her şey yolunda gidiyor, ama dikkatli olunması gereken şeyler var. Elinize geçen her bilgiye inanmamalı, kendi test mekanizmalarınızı da kullanmalısınız. Evinizde veya kendinizde bazı değişiklikler yapabilir veya bu amaçlı alışverişler gerçekleştirebilirsiniz.

  Oğlak burcu, 11 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Maddi konularda kafanızı karıştıran ya da size yeni fikirler veren kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren konulara daha fazla zaman ayırmanız ekstra gelirler elde edilmesinde faydalı olabilir. Rekabet ortamı söz konusu.

  Kova burcu, 11 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Maddi durumunuzu geliştirmenize yardımı dokunabilecek değişiklikler yapabilirsiniz. Zekanızı verimli şekilde kullanabileceğiniz günler, ancak kimseyi yanlış yönlendirmemekte fayda var.

  Balık burcu, 11 Aralık 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Duygularınız değişime uğrayabilir ve geleceği daha az düşünmeye başlayabilirsiniz. Aşırı hırslı olmanız duygusal anlamda işlerin kontrolden çıkmasına neden olabilir. Gerçekler öncelikli hareket noktası olmalı.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  11 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •