1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 06 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 06 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 6 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Daha az zaman alan işlere odaklanabilir ve bu sayede sizin için asıl önemli olan şeylere zaman ayırabilirsiniz. Size maddi ya da manevi zararı olan ilişkilerinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz veya bir süreliğine askıya alabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Empati, sevgi ve şefkat arayışının arttığı bir gün. Ancak, ilerlemek istediğimiz konularda yaptığımız planlar değişebilir veya bu alanlarda önümüze farklı seçenekler çıkabilir ya da konusunda uzman kişiler bize yeni şeyler önerebilir. Bir ev kiralamak üzereyken, uygun fiyatlı bir ev satın alma fırsatı sunan emlakçı, spor salonuna yazılmak isterken en gelişmiş fitness düzenekleri ve ekipmanları satın alıp eve gelen eş v.b olaylar sıklıkla planlarda değişikliğe neden olabilir.

  Boğa burcu, 6 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bugün kelimelerinizi doğru kullanmalı ve tartışmamak için sakinliğinizi korumalısınız! Seyahatler ya da ziyaret içerikli yolculuklar söz konusu olabilir. Aşk hayatınız, eviniz veya ailenizle ilgili konular ya da arkadaşlarınızla bir araya gelmek size kendinizi iyi hissettirebilir. Bonkörlüğünüz veya yardımseverliğiniz aileniz veya yakınlarınız tarafından takdir görmenizi sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Empati, sevgi ve şefkat arayışının arttığı bir gün. Ancak, ilerlemek istediğimiz konularda yaptığımız planlar değişebilir veya bu alanlarda önümüze farklı seçenekler çıkabilir ya da konusunda uzman kişiler bize yeni şeyler önerebilir. Bir ev kiralamak üzereyken, uygun fiyatlı bir ev satın alma fırsatı sunan emlakçı, spor salonuna yazılmak isterken en gelişmiş fitness düzenekleri ve ekipmanları satın alıp eve gelen eş v.b olaylar sıklıkla planlarda değişikliğe neden olabilir.

  İkizler burcu, 6 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Yapacağınız değişiklikler veya belli bir organizasyon, düzenleme veya plana vereceğiniz destek yakınlarınızdaki kişilerin yararına olabilir. Başkalarına güvenerek hareket etmemelisiniz. Verilen sözler tutulamayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Empati, sevgi ve şefkat arayışının arttığı bir gün. Ancak, ilerlemek istediğimiz konularda yaptığımız planlar değişebilir veya bu alanlarda önümüze farklı seçenekler çıkabilir ya da konusunda uzman kişiler bize yeni şeyler önerebilir. Bir ev kiralamak üzereyken, uygun fiyatlı bir ev satın alma fırsatı sunan emlakçı, spor salonuna yazılmak isterken en gelişmiş fitness düzenekleri ve ekipmanları satın alıp eve gelen eş v.b olaylar sıklıkla planlarda değişikliğe neden olabilir.

  Yengeç burcu, 6 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Aşk hayatınız, maddi durumunuz veya yapılacak anlaşmalar açısından gerçekten önemli zamanlardasınız. Hedef belirlemeli ve ulaşmak için tüm gücünüzle ilerlemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Empati, sevgi ve şefkat arayışının arttığı bir gün. Ancak, ilerlemek istediğimiz konularda yaptığımız planlar değişebilir veya bu alanlarda önümüze farklı seçenekler çıkabilir ya da konusunda uzman kişiler bize yeni şeyler önerebilir. Bir ev kiralamak üzereyken, uygun fiyatlı bir ev satın alma fırsatı sunan emlakçı, spor salonuna yazılmak isterken en gelişmiş fitness düzenekleri ve ekipmanları satın alıp eve gelen eş v.b olaylar sıklıkla planlarda değişikliğe neden olabilir.

  Aslan burcu, 6 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Özel hayatınıza ilişkin konular iş hayatınızı aksatmanıza neden olabilir veya sizi bu alanda yavaşlatabilir. Rekabetçi ortamlar söz konusu olabilir. Hayatınızda fark yaratabilecek teklifleri dikkatli şekilde ele almalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Empati, sevgi ve şefkat arayışının arttığı bir gün. Ancak, ilerlemek istediğimiz konularda yaptığımız planlar değişebilir veya bu alanlarda önümüze farklı seçenekler çıkabilir ya da konusunda uzman kişiler bize yeni şeyler önerebilir. Bir ev kiralamak üzereyken, uygun fiyatlı bir ev satın alma fırsatı sunan emlakçı, spor salonuna yazılmak isterken en gelişmiş fitness düzenekleri ve ekipmanları satın alıp eve gelen eş v.b olaylar sıklıkla planlarda değişikliğe neden olabilir.

  Başak burcu, 6 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  İstediğiniz şeyleri yapma veya elde etme konusunda size yardımcı olabilecek aktivitelerle vakit geçirmelisiniz. Seçimlerinizi değerlendirirken yeterince araştırma yaptığınızdan emin olmalı ve gerçeklere dayalı şekilde ilerlemelisiniz. Doğru bilgilendirilmeniz durumunda kazanan taraf olabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Empati, sevgi ve şefkat arayışının arttığı bir gün. Ancak, ilerlemek istediğimiz konularda yaptığımız planlar değişebilir veya bu alanlarda önümüze farklı seçenekler çıkabilir ya da konusunda uzman kişiler bize yeni şeyler önerebilir. Bir ev kiralamak üzereyken, uygun fiyatlı bir ev satın alma fırsatı sunan emlakçı, spor salonuna yazılmak isterken en gelişmiş fitness düzenekleri ve ekipmanları satın alıp eve gelen eş v.b olaylar sıklıkla planlarda değişikliğe neden olabilir.

  Terazi burcu, 6 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Hedeflerinize ulaşmak için tüm gücünüzle çalışmalısınız ve hiçbirşey sizi durdurmamalı. İçerisinde yer almak istemediğiniz durum ve konuların içine çekilmek istenebilirsiniz. Değişiklik yapılması gerekiyorsa diğerlerinin istekleri doğrultusunda değil, sizin istekleriniz doğrultusunda olmalı. Tüm burçlar için gün geneli: Empati, sevgi ve şefkat arayışının arttığı bir gün. Ancak, ilerlemek istediğimiz konularda yaptığımız planlar değişebilir veya bu alanlarda önümüze farklı seçenekler çıkabilir ya da konusunda uzman kişiler bize yeni şeyler önerebilir. Bir ev kiralamak üzereyken, uygun fiyatlı bir ev satın alma fırsatı sunan emlakçı, spor salonuna yazılmak isterken en gelişmiş fitness düzenekleri ve ekipmanları satın alıp eve gelen eş v.b olaylar sıklıkla planlarda değişikliğe neden olabilir.

  Akrep burcu, 6 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Savunmaya geçmek yerine, pratik uygulamalarda kendinizi ispat etmeniz gerekiyor. Belli organizasyonlar ve düzenlemeler başarıya giden yolda mihenk taşları pozisyonunda olabilir. Hayranlık duyduğunuz bir kişiyle çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Seyahatler, ziyaretler ve aşk hayatınız ön planda. Tüm burçlar için gün geneli: Empati, sevgi ve şefkat arayışının arttığı bir gün. Ancak, ilerlemek istediğimiz konularda yaptığımız planlar değişebilir veya bu alanlarda önümüze farklı seçenekler çıkabilir ya da konusunda uzman kişiler bize yeni şeyler önerebilir. Bir ev kiralamak üzereyken, uygun fiyatlı bir ev satın alma fırsatı sunan emlakçı, spor salonuna yazılmak isterken en gelişmiş fitness düzenekleri ve ekipmanları satın alıp eve gelen eş v.b olaylar sıklıkla planlarda değişikliğe neden olabilir.

  Yay burcu, 6 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Seçeneklerinizi gözden geçirmeli ve başkalarına rahatsızlık vermeden ilerlemenin planlarını yapmalısınız. Başkalarını önemsemeden yapılacak konuşmalar tartışma yaratabilir. Uyumsuzluk arz edebilecek ortamlar oluşturmaktan kaçınmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Empati, sevgi ve şefkat arayışının arttığı bir gün. Ancak, ilerlemek istediğimiz konularda yaptığımız planlar değişebilir veya bu alanlarda önümüze farklı seçenekler çıkabilir ya da konusunda uzman kişiler bize yeni şeyler önerebilir. Bir ev kiralamak üzereyken, uygun fiyatlı bir ev satın alma fırsatı sunan emlakçı, spor salonuna yazılmak isterken en gelişmiş fitness düzenekleri ve ekipmanları satın alıp eve gelen eş v.b olaylar sıklıkla planlarda değişikliğe neden olabilir.

  Oğlak burcu, 6 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  İş bitirme yeteneğiniz diğerlerinin sizin geminizde yer almak istemesini ve size destek olmasını sağlayabilir. Kimi aramak istiyorsanız arayın ve yardım alın. Maddi konuları içeren anlaşmalar size daha iyi bir geleceğin ya da fırsatların kapılarını aralayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Empati, sevgi ve şefkat arayışının arttığı bir gün. Ancak, ilerlemek istediğimiz konularda yaptığımız planlar değişebilir veya bu alanlarda önümüze farklı seçenekler çıkabilir ya da konusunda uzman kişiler bize yeni şeyler önerebilir. Bir ev kiralamak üzereyken, uygun fiyatlı bir ev satın alma fırsatı sunan emlakçı, spor salonuna yazılmak isterken en gelişmiş fitness düzenekleri ve ekipmanları satın alıp eve gelen eş v.b olaylar sıklıkla planlarda değişikliğe neden olabilir.

  Kova burcu, 6 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  İstekleriniz en kısa sürede yerine gelebilir, istekleriniz konusunda net olmalısınız. Sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir. Yanlış bilgilendirme ya da yanlış yönlendirilme riski söz konusu. Evde istikrar sağlamak için daha fazla kazanmaya ve iş hayatınıza odaklanmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Empati, sevgi ve şefkat arayışının arttığı bir gün. Ancak, ilerlemek istediğimiz konularda yaptığımız planlar değişebilir veya bu alanlarda önümüze farklı seçenekler çıkabilir ya da konusunda uzman kişiler bize yeni şeyler önerebilir. Bir ev kiralamak üzereyken, uygun fiyatlı bir ev satın alma fırsatı sunan emlakçı, spor salonuna yazılmak isterken en gelişmiş fitness düzenekleri ve ekipmanları satın alıp eve gelen eş v.b olaylar sıklıkla planlarda değişikliğe neden olabilir.

  Balık burcu, 6 Aralık 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Maddi kazanç içeren anlaşmalar söz konusu olabilir. Sezgileriniz, tecrübeniz ve bilginiz yeni ve heyecan verici maceralara girerken size destek olacaktır. Belli bir planınızı yenilemeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Empati, sevgi ve şefkat arayışının arttığı bir gün. Ancak, ilerlemek istediğimiz konularda yaptığımız planlar değişebilir veya bu alanlarda önümüze farklı seçenekler çıkabilir ya da konusunda uzman kişiler bize yeni şeyler önerebilir. Bir ev kiralamak üzereyken, uygun fiyatlı bir ev satın alma fırsatı sunan emlakçı, spor salonuna yazılmak isterken en gelişmiş fitness düzenekleri ve ekipmanları satın alıp eve gelen eş v.b olaylar sıklıkla planlarda değişikliğe neden olabilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  06 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •