1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 04 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 04 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 4 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Uzlaşılması gereken konular ve pazarlıklar ön planda. Belli hedeflerinize doğru ilerlemek veya başarılı olmak istediğiniz konuları başarmak için tüm özelliklerinizi kullanabilir, o alanda önemli olan kişileri etkileyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yay burcundaki yeniayın hayalperest veya yeni başlangıçlar yapmak için heveslendiren ve motive eden enerjisine rağmen, bardağın dolu tarafından çok boş tarafına odaklanabileceğimiz bir gün. Benzini biten bir arabanın yolda kalması üzerine sağı solu suçlamak ve yakında benzin istasyonu olmadığından yakınmak yerine, harita üzerinden en yakın benzin istasyonlarını aramaya başlamak daha doğru olacaktır. Olası aksilikler moralimizi bozmamalı, geçici aksaklıklar sonrası mevcut yolumuzda ilerlemeyi sürdürebilir veya yepyeni alanlarda yeni başlangıçlar yapabiliriz.

  Boğa burcu, 4 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  İşinizi, eğitiminizi veya iş birliklerinizi ya da ilişkilerinizi ilgilendiren konular ön planda ve hızlı gelişmeler söz konusu. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu günler. Çıkacağınız seyahatler veya yapacağınız ziyaretler size ilham verebilir ve eğitici olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yay burcundaki yeniayın hayalperest veya yeni başlangıçlar yapmak için heveslendiren ve motive eden enerjisine rağmen, bardağın dolu tarafından çok boş tarafına odaklanabileceğimiz bir gün. Benzini biten bir arabanın yolda kalması üzerine sağı solu suçlamak ve yakında benzin istasyonu olmadığından yakınmak yerine, harita üzerinden en yakın benzin istasyonlarını aramaya başlamak daha doğru olacaktır. Olası aksilikler moralimizi bozmamalı, geçici aksaklıklar sonrası mevcut yolumuzda ilerlemeyi sürdürebilir veya yepyeni alanlarda yeni başlangıçlar yapabiliriz.

  İkizler burcu, 4 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Beklediğiniz konularda ilerleme söz konusu olabilir. Duygusal konulara daha hassas yaklaşmanız veya duygularınızı açıkça ifade etmeniz beklenen çözümleri sağlayabilir veya düzeltilmesi gereken konuların rayına oturmasını hızlandırabilir. Sizden yardım isteyen veya ilgi bekleyen kişiler olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yay burcundaki yeniayın hayalperest veya yeni başlangıçlar yapmak için heveslendiren ve motive eden enerjisine rağmen, bardağın dolu tarafından çok boş tarafına odaklanabileceğimiz bir gün. Benzini biten bir arabanın yolda kalması üzerine sağı solu suçlamak ve yakında benzin istasyonu olmadığından yakınmak yerine, harita üzerinden en yakın benzin istasyonlarını aramaya başlamak daha doğru olacaktır. Olası aksilikler moralimizi bozmamalı, geçici aksaklıklar sonrası mevcut yolumuzda ilerlemeyi sürdürebilir veya yepyeni alanlarda yeni başlangıçlar yapabiliriz.

  Yengeç burcu, 4 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Romantizm veya eğlenceli aktiviteler keyifli bir gün geçirmenize yardım edebilir. Cesaretli davranmanız durumunda ödüller geliyor. Fikirlerinizi açıkça dile getirmeniz durumunda sizi destekleyen kişiler olduğunu fark edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yay burcundaki yeniayın hayalperest veya yeni başlangıçlar yapmak için heveslendiren ve motive eden enerjisine rağmen, bardağın dolu tarafından çok boş tarafına odaklanabileceğimiz bir gün. Benzini biten bir arabanın yolda kalması üzerine sağı solu suçlamak ve yakında benzin istasyonu olmadığından yakınmak yerine, harita üzerinden en yakın benzin istasyonlarını aramaya başlamak daha doğru olacaktır. Olası aksilikler moralimizi bozmamalı, geçici aksaklıklar sonrası mevcut yolumuzda ilerlemeyi sürdürebilir veya yepyeni alanlarda yeni başlangıçlar yapabiliriz.

  Aslan burcu, 4 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Talepkar veya fikirlerinde ısrarcı olan kişiler söz konusu olabilir. Rekabet ortamlarına girebilirsiniz. Olumsuz veya rekabetçi kişilerin günü bozmasına izin vermeyin. Sevdiğiniz kişilerle sevdiğiniz şeylere zaman ayırın. Tüm burçlar için gün geneli: Yay burcundaki yeniayın hayalperest veya yeni başlangıçlar yapmak için heveslendiren ve motive eden enerjisine rağmen, bardağın dolu tarafından çok boş tarafına odaklanabileceğimiz bir gün. Benzini biten bir arabanın yolda kalması üzerine sağı solu suçlamak ve yakında benzin istasyonu olmadığından yakınmak yerine, harita üzerinden en yakın benzin istasyonlarını aramaya başlamak daha doğru olacaktır. Olası aksilikler moralimizi bozmamalı, geçici aksaklıklar sonrası mevcut yolumuzda ilerlemeyi sürdürebilir veya yepyeni alanlarda yeni başlangıçlar yapabiliriz.

  Başak burcu, 4 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bugün çıkabilecek tartışmalarda sizin de karşı tarafın da yanılma riski yüksek. Özel hayatınıza çeki düzen vermek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz durumu ve ilişkilerinizi gözden geçirmeniz, aşkın veya sevginin hayatınızda neler yapabileceğinin farkına varmanızı sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yay burcundaki yeniayın hayalperest veya yeni başlangıçlar yapmak için heveslendiren ve motive eden enerjisine rağmen, bardağın dolu tarafından çok boş tarafına odaklanabileceğimiz bir gün. Benzini biten bir arabanın yolda kalması üzerine sağı solu suçlamak ve yakında benzin istasyonu olmadığından yakınmak yerine, harita üzerinden en yakın benzin istasyonlarını aramaya başlamak daha doğru olacaktır. Olası aksilikler moralimizi bozmamalı, geçici aksaklıklar sonrası mevcut yolumuzda ilerlemeyi sürdürebilir veya yepyeni alanlarda yeni başlangıçlar yapabiliriz.

  Terazi burcu, 4 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Mücadeleci ortamlara girebilirsiniz. Rekabet gücünüzü fark etmenizi sağlayabilir. Özel hayatınızı ilgilendiren sorunlar çözülmeyi bekliyor. Belli seçimler yapılması gerekiyor olabilir. Acele etmezseniz, size sunulanı yerine getirmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yay burcundaki yeniayın hayalperest veya yeni başlangıçlar yapmak için heveslendiren ve motive eden enerjisine rağmen, bardağın dolu tarafından çok boş tarafına odaklanabileceğimiz bir gün. Benzini biten bir arabanın yolda kalması üzerine sağı solu suçlamak ve yakında benzin istasyonu olmadığından yakınmak yerine, harita üzerinden en yakın benzin istasyonlarını aramaya başlamak daha doğru olacaktır. Olası aksilikler moralimizi bozmamalı, geçici aksaklıklar sonrası mevcut yolumuzda ilerlemeyi sürdürebilir veya yepyeni alanlarda yeni başlangıçlar yapabiliriz.

  Akrep burcu, 4 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Kurslar, seminerler, eğitim faaliyetleri, seyahatler ve arkadaş toplantıları söz konusu olabilir. Bilgi ve özelliklerinizi arttırdıkça daha fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yay burcundaki yeniayın hayalperest veya yeni başlangıçlar yapmak için heveslendiren ve motive eden enerjisine rağmen, bardağın dolu tarafından çok boş tarafına odaklanabileceğimiz bir gün. Benzini biten bir arabanın yolda kalması üzerine sağı solu suçlamak ve yakında benzin istasyonu olmadığından yakınmak yerine, harita üzerinden en yakın benzin istasyonlarını aramaya başlamak daha doğru olacaktır. Olası aksilikler moralimizi bozmamalı, geçici aksaklıklar sonrası mevcut yolumuzda ilerlemeyi sürdürebilir veya yepyeni alanlarda yeni başlangıçlar yapabiliriz.

  Yay burcu, 4 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı kişi veya durumlara bağlılığınız (size söylenmese de) takdir ediliyor. Öngörüde bulunmak doğru olmayabilir. Tam anlamıyla bilgi sahibi olmadan tartışmalı ortamlara girmek imajınıza zarar verebilir. Kendinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Sakinliğinizi korumalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Yay burcundaki yeniayın hayalperest veya yeni başlangıçlar yapmak için heveslendiren ve motive eden enerjisine rağmen, bardağın dolu tarafından çok boş tarafına odaklanabileceğimiz bir gün. Benzini biten bir arabanın yolda kalması üzerine sağı solu suçlamak ve yakında benzin istasyonu olmadığından yakınmak yerine, harita üzerinden en yakın benzin istasyonlarını aramaya başlamak daha doğru olacaktır. Olası aksilikler moralimizi bozmamalı, geçici aksaklıklar sonrası mevcut yolumuzda ilerlemeyi sürdürebilir veya yepyeni alanlarda yeni başlangıçlar yapabiliriz.

  Oğlak burcu, 4 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Değişiklik yapmaktan çekinmiyorsunuz, ancak hızlı harekete geçmenin zararları yararlarından fazla olabilir. Diğerlerinin söylediklerini dikkatle dinlemenizde ve araştırmalarınızı arttırmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yay burcundaki yeniayın hayalperest veya yeni başlangıçlar yapmak için heveslendiren ve motive eden enerjisine rağmen, bardağın dolu tarafından çok boş tarafına odaklanabileceğimiz bir gün. Benzini biten bir arabanın yolda kalması üzerine sağı solu suçlamak ve yakında benzin istasyonu olmadığından yakınmak yerine, harita üzerinden en yakın benzin istasyonlarını aramaya başlamak daha doğru olacaktır. Olası aksilikler moralimizi bozmamalı, geçici aksaklıklar sonrası mevcut yolumuzda ilerlemeyi sürdürebilir veya yepyeni alanlarda yeni başlangıçlar yapabiliriz.

  Kova burcu, 4 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Bazı konularda gereğinden fazla hızlı harekete geçebilirsiniz. Öncelikle, söylenenleri dikkatle dinlemenizde, araştırmalarınızı yapmanızda, diğerlerinin tepkilerini es geçmemenizde ve tüm gerçeklere hakim olduğunuzu anladıktan sonra harekete geçmenizde fayda var. Aksi halde, geri dönüşü zor adımlar atmış olabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yay burcundaki yeniayın hayalperest veya yeni başlangıçlar yapmak için heveslendiren ve motive eden enerjisine rağmen, bardağın dolu tarafından çok boş tarafına odaklanabileceğimiz bir gün. Benzini biten bir arabanın yolda kalması üzerine sağı solu suçlamak ve yakında benzin istasyonu olmadığından yakınmak yerine, harita üzerinden en yakın benzin istasyonlarını aramaya başlamak daha doğru olacaktır. Olası aksilikler moralimizi bozmamalı, geçici aksaklıklar sonrası mevcut yolumuzda ilerlemeyi sürdürebilir veya yepyeni alanlarda yeni başlangıçlar yapabiliriz.

  Balık burcu, 4 Aralık 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bazı kişileri memnun edebilmek için diğerlerini zor durumda bırakıyorsanız bu tür konular en baştan düzenlenmeyi gerektirebilir. Tartışmalı veya şaibeli bilgiler üzerinden hareket edilmemesi gereken günlerdeyiz. İstikrarlı olmakta fayda var. Konuşarak tepki vermek yerine, kendinizi hareketlerinizle ortaya koymalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Yay burcundaki yeniayın hayalperest veya yeni başlangıçlar yapmak için heveslendiren ve motive eden enerjisine rağmen, bardağın dolu tarafından çok boş tarafına odaklanabileceğimiz bir gün. Benzini biten bir arabanın yolda kalması üzerine sağı solu suçlamak ve yakında benzin istasyonu olmadığından yakınmak yerine, harita üzerinden en yakın benzin istasyonlarını aramaya başlamak daha doğru olacaktır. Olası aksilikler moralimizi bozmamalı, geçici aksaklıklar sonrası mevcut yolumuzda ilerlemeyi sürdürebilir veya yepyeni alanlarda yeni başlangıçlar yapabiliriz.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  04 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •