1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 03 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 03 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 3 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  İş birliği içinde olduğunuz kişileri veya meslektaşlarınızı önemsiyorsunuz kuşkusuz. Ancak, bu kişilerin ilerlemek istediğiniz konularda veya sizin için çok önemli olanlarda sizi engellemesine izin vermemelisiniz. Büyüme ve genişleme zamanı! Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya şanslar yüksek gibi görünmesine rağmen, hayal kırıklığı yaşamamak için daha az şey ummakta fayda var. Gerçekçi olmak ve hayalci değil, uygulanabilir pratikler üzerinden düşünmek ve hiçbirşeyi hafife almamak fırsatları daha doğru şekilde değerlendirmemizi ve faydaya çevirmemizi sağlayacaktır.

  Boğa burcu, 3 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Duygu dünyanızı başkalarının kararları veya yönlendirmeleri sonucu bir tarafa itmek zorunda değilsiniz. Duygusal ihtiyaçlarınızı diğerlerinin planlarından bağımsız bir şekilde önde tutmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya şanslar yüksek gibi görünmesine rağmen, hayal kırıklığı yaşamamak için daha az şey ummakta fayda var. Gerçekçi olmak ve hayalci değil, uygulanabilir pratikler üzerinden düşünmek ve hiçbirşeyi hafife almamak fırsatları daha doğru şekilde değerlendirmemizi ve faydaya çevirmemizi sağlayacaktır.

  İkizler burcu, 3 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı ilişkileriniz, bağlantılarınız veya iş birlikleriniz zayıflıyor olabilir. Daha iyisini yapabileceğini düşündüğünüz ortaklıkları ve ilişkileri beslemeye veya canlandırmaya çalışmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya şanslar yüksek gibi görünmesine rağmen, hayal kırıklığı yaşamamak için daha az şey ummakta fayda var. Gerçekçi olmak ve hayalci değil, uygulanabilir pratikler üzerinden düşünmek ve hiçbirşeyi hafife almamak fırsatları daha doğru şekilde değerlendirmemizi ve faydaya çevirmemizi sağlayacaktır.

  Yengeç burcu, 3 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Duygusal, ruhsal veya fiziksel açıdan kendinizi yenilemeye ve güçlendirmeye çalışmalısınız. Bugünlerde bu uğurda yapacağınız çalışmalar parlak, sağlıklı ve güvenli bir geleceğin temellerini oluşturabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya şanslar yüksek gibi görünmesine rağmen, hayal kırıklığı yaşamamak için daha az şey ummakta fayda var. Gerçekçi olmak ve hayalci değil, uygulanabilir pratikler üzerinden düşünmek ve hiçbirşeyi hafife almamak fırsatları daha doğru şekilde değerlendirmemizi ve faydaya çevirmemizi sağlayacaktır.

  Aslan burcu, 3 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Belli yetenekleriniz, becerileriniz ve özellikleriniz diğerlerinin çok üzerinde olabilir. Artık tüm bunları herkese göstermenin zamanı geldi! Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya şanslar yüksek gibi görünmesine rağmen, hayal kırıklığı yaşamamak için daha az şey ummakta fayda var. Gerçekçi olmak ve hayalci değil, uygulanabilir pratikler üzerinden düşünmek ve hiçbirşeyi hafife almamak fırsatları daha doğru şekilde değerlendirmemizi ve faydaya çevirmemizi sağlayacaktır.

  Başak burcu, 3 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Diğerlerinin planları ya da amaçları sizden farklı olabilir. Başkalarının doğrultusunda ilerleyerek ya da planlarına uyarak kendi istediğiniz şeyleri yapmanız veya hedeflerinize ulaşmanız zor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya şanslar yüksek gibi görünmesine rağmen, hayal kırıklığı yaşamamak için daha az şey ummakta fayda var. Gerçekçi olmak ve hayalci değil, uygulanabilir pratikler üzerinden düşünmek ve hiçbirşeyi hafife almamak fırsatları daha doğru şekilde değerlendirmemizi ve faydaya çevirmemizi sağlayacaktır.

  Terazi burcu, 3 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Yaşam tarzınızda olumlu değişiklikler yapabileceğiniz, yaşadığınız yer veya kendi üzerinizde yapacağınız düzenlemelerle ayağı yere basan ve büyümeye açık adımlar atabileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya şanslar yüksek gibi görünmesine rağmen, hayal kırıklığı yaşamamak için daha az şey ummakta fayda var. Gerçekçi olmak ve hayalci değil, uygulanabilir pratikler üzerinden düşünmek ve hiçbirşeyi hafife almamak fırsatları daha doğru şekilde değerlendirmemizi ve faydaya çevirmemizi sağlayacaktır.

  Akrep burcu, 3 Aralık 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Maddi durumunuz veya yaratıcılık ihtiva eden ilişkileriniz ya da iş birlikleriniz ön planda. Özgün yetenek ve özelliklerinizi ön plana çıkartarak hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek konuma getirmeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya şanslar yüksek gibi görünmesine rağmen, hayal kırıklığı yaşamamak için daha az şey ummakta fayda var. Gerçekçi olmak ve hayalci değil, uygulanabilir pratikler üzerinden düşünmek ve hiçbirşeyi hafife almamak fırsatları daha doğru şekilde değerlendirmemizi ve faydaya çevirmemizi sağlayacaktır.

  Yay burcu, 3 Aralık 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Tüm planlarınızı gözden geçirerek yenileyebilir, artık çok fazla işinize yaramadığını veya sizi heyecanlandırmadığını düşündüğünüz plan, iş ya da ilişkileri sonlandırarak yepyeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya şanslar yüksek gibi görünmesine rağmen, hayal kırıklığı yaşamamak için daha az şey ummakta fayda var. Gerçekçi olmak ve hayalci değil, uygulanabilir pratikler üzerinden düşünmek ve hiçbirşeyi hafife almamak fırsatları daha doğru şekilde değerlendirmemizi ve faydaya çevirmemizi sağlayacaktır.

  Oğlak burcu, 3 Aralık 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Sağlığınız, öz saygınız, mevcut plan ve yöntemleriniz veya toplum içindeki duruşunuz üzerine düşünebileceğiniz günler. Bu tür bir içsel araştırma yaklaşmakta olan iniş çıkışlı günlerde sizi koruyabilir ve sağlıklı düşünmenize ve mahsulleri toplamanıza yardım edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya şanslar yüksek gibi görünmesine rağmen, hayal kırıklığı yaşamamak için daha az şey ummakta fayda var. Gerçekçi olmak ve hayalci değil, uygulanabilir pratikler üzerinden düşünmek ve hiçbirşeyi hafife almamak fırsatları daha doğru şekilde değerlendirmemizi ve faydaya çevirmemizi sağlayacaktır.

  Kova burcu, 3 Aralık 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Eğlenceli veya karlı olma ihtimali yüksek yeni bağlantılar, iş birlikleri ya da ilişkiler sizi bekliyor. Dikkatli bir gözlemci olmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya şanslar yüksek gibi görünmesine rağmen, hayal kırıklığı yaşamamak için daha az şey ummakta fayda var. Gerçekçi olmak ve hayalci değil, uygulanabilir pratikler üzerinden düşünmek ve hiçbirşeyi hafife almamak fırsatları daha doğru şekilde değerlendirmemizi ve faydaya çevirmemizi sağlayacaktır.

  Balık burcu, 3 Aralık 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Ortaya çıkabilecek ya da çıkan fırsatların dikkatle değerlendirilmesi gerekiyor. Zira, bu fırsatlar beklediğiniz başarının elde edilmesinde ya da halledilmesini istediğiniz konularda önemli role sahip olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya şanslar yüksek gibi görünmesine rağmen, hayal kırıklığı yaşamamak için daha az şey ummakta fayda var. Gerçekçi olmak ve hayalci değil, uygulanabilir pratikler üzerinden düşünmek ve hiçbirşeyi hafife almamak fırsatları daha doğru şekilde değerlendirmemizi ve faydaya çevirmemizi sağlayacaktır.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  03 ARALIK 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •