1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 14 EKİM 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 14 EKİM 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 14 Ekim 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Yeni planlar yapmak için bu tatil size iyi gelebilir. Hayata ve insanlara pozitif yaklaşımlarınız herkes tarafından takdir edilecek ve karşılığını göreceksiniz. Bazı şikayetler kendinize güveninizi kaybetmenize neden olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Güne sevecen ve umutla başlıyoruz, olumlu ilişkiler kuruyoruz. Akşama doğru astrolojik hava biraz değişse de, bastıran tatil rehaveti ya da heyecanı her şeyi bastıracaktır sonuçta kafa karıştırmayalım Niobe’ce. Öyle değil mi?

  Boğa burcu, 14 Ekim 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  İsteksiz yaptığınız bazı işler nedeniyle karışıklıklar yaşanabilir. Bazı konulara gönüllü olmadan önce düşünmekte fayda var. Karşılıklı olarak birbirinize dürüst olmamanız durumunda ilişkinizde sorunlar yaşanabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Güne sevecen ve umutla başlıyoruz, olumlu ilişkiler kuruyoruz. Akşama doğru astrolojik hava biraz değişse de, bastıran tatil rehaveti ya da heyecanı her şeyi bastıracaktır sonuçta kafa karıştırmayalım Niobe’ce. Öyle değil mi?

  İkizler burcu, 14 Ekim 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Oluşan bir pozisyon, göründüğü kadar cazip olmayabilir. Onay vermeden önce, gerekli kontrolleri yapmalısınız. Duygusal konuşmalar grubunuzda nerede bulunduğunuzu anlamanızı sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Güne sevecen ve umutla başlıyoruz, olumlu ilişkiler kuruyoruz. Akşama doğru astrolojik hava biraz değişse de, bastıran tatil rehaveti ya da heyecanı her şeyi bastıracaktır sonuçta kafa karıştırmayalım Niobe’ce. Öyle değil mi?

  Yengeç burcu, 14 Ekim 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Evle veya aileyle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle kısa mesafeli seyahatlere çıkmanız, günü keyifli geçirmenizi ve yeni şeyler görmenizi sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Güne sevecen ve umutla başlıyoruz, olumlu ilişkiler kuruyoruz. Akşama doğru astrolojik hava biraz değişse de, bastıran tatil rehaveti ya da heyecanı her şeyi bastıracaktır sonuçta kafa karıştırmayalım Niobe’ce. Öyle değil mi?

  Aslan burcu, 14 Ekim 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Özel bir ilişkinizde ya da genel olarak ilişkilerinizde çıkan iktidar ya da ego sorunları, ilişkilerinize zararlar verebilir. Zerafetinizi korumanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Güne sevecen ve umutla başlıyoruz, olumlu ilişkiler kuruyoruz. Akşama doğru astrolojik hava biraz değişse de, bastıran tatil rehaveti ya da heyecanı her şeyi bastıracaktır sonuçta kafa karıştırmayalım Niobe’ce. Öyle değil mi?

  Başak burcu, 14 Ekim 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı ilişkilerinizde, oldukça ilginç değişimler meydana gelebilir. Yaratıcı ve pratik zekalı kişilerle yapacağınız konuşmalar, bazı fırsatları görmenizi sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Güne sevecen ve umutla başlıyoruz, olumlu ilişkiler kuruyoruz. Akşama doğru astrolojik hava biraz değişse de, bastıran tatil rehaveti ya da heyecanı her şeyi bastıracaktır sonuçta kafa karıştırmayalım Niobe’ce. Öyle değil mi?

  Terazi burcu, 14 Ekim 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Sizi ilgilendirmeyen konularla ilgilenmeniz, asıl hedeflerinizi unutmanıza neden oluyor. İstediklerinizi alabilirsiniz, ama abartılı konuşmalar inandırıcılığınızı yitirmenize neden olabilir, dikkat! Tüm burçlar için gün geneli: Güne sevecen ve umutla başlıyoruz, olumlu ilişkiler kuruyoruz. Akşama doğru astrolojik hava biraz değişse de, bastıran tatil rehaveti ya da heyecanı her şeyi bastıracaktır sonuçta kafa karıştırmayalım Niobe’ce. Öyle değil mi?

  Akrep burcu, 14 Ekim 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Zamanınızı başkalarına yardım için harcayabilirsiniz. Bu durum yakın çevrenizdeki bazı kişilere zaman ayıramamanıza neden olabilir. Gerekli konuşmaları yapmanız, yanlış anlaşılmaları engelleyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Güne sevecen ve umutla başlıyoruz, olumlu ilişkiler kuruyoruz. Akşama doğru astrolojik hava biraz değişse de, bastıran tatil rehaveti ya da heyecanı her şeyi bastıracaktır sonuçta kafa karıştırmayalım Niobe’ce. Öyle değil mi?

  Yay burcu, 14 Ekim 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Maceraya atılmak için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Ancak bunun asıl nedeni, birilerinden veya birşeylerden kaçmak olabilir mi? Ne dersiniz? Tatil size iyi gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Güne sevecen ve umutla başlıyoruz, olumlu ilişkiler kuruyoruz. Akşama doğru astrolojik hava biraz değişse de, bastıran tatil rehaveti ya da heyecanı her şeyi bastıracaktır sonuçta kafa karıştırmayalım Niobe’ce. Öyle değil mi?

  Oğlak burcu, 14 Ekim 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Duygusal kararlarınız farklı alanlarda yanlışlara neden olabilir, dikkat! Sizden çok fazla şey bekleyen ya da bazı konularda sizi manipüle etmeye çalışan kişiler veriminizi düşürebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Güne sevecen ve umutla başlıyoruz, olumlu ilişkiler kuruyoruz. Akşama doğru astrolojik hava biraz değişse de, bastıran tatil rehaveti ya da heyecanı her şeyi bastıracaktır sonuçta kafa karıştırmayalım Niobe’ce. Öyle değil mi?

  Kova burcu, 14 Ekim 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Aşk hayatınızın planlarınızın veya hedeflerinizin önüne geçmesine izin veriyorsunuz. Oysa, size büyük fayda sağlayabilecek yaratıcı fikirleriniz uygulanmayı bekliyor. Tüm burçlar için gün geneli: Güne sevecen ve umutla başlıyoruz, olumlu ilişkiler kuruyoruz. Akşama doğru astrolojik hava biraz değişse de, bastıran tatil rehaveti ya da heyecanı her şeyi bastıracaktır sonuçta kafa karıştırmayalım Niobe’ce. Öyle değil mi?

  Balık burcu, 14 Ekim 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  İlişkilerinizin istediğiniz şekilde ilerlemesini sağlayacak değişiklikleri bir an önce yapmalısınız. Kendinizi affettirmenizi gerektiren durumlar varsa, çok fazla şeyi ortaya dökmek size zarar verebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Güne sevecen ve umutla başlıyoruz, olumlu ilişkiler kuruyoruz. Akşama doğru astrolojik hava biraz değişse de, bastıran tatil rehaveti ya da heyecanı her şeyi bastıracaktır sonuçta kafa karıştırmayalım Niobe’ce. Öyle değil mi?

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  14 EKİM 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •