1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 13 EKİM 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 13 EKİM 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 13 Ekim 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı konularda gereğinden fazla cümle sarf etmeniz, kendinizi belli açıklamalar yapmak zorunda bırakmanıza neden olabilecek sonuçları beraberinde getirebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sürekli aynı şeyleri denemekten ve sonuç elde edememekten yorulmuş olabiliriz. Kendimiz için daha uygun ve en önemlisi bu sefer fark yaratabilecek seçenekleri değerlendirmeye başlamanın zamanı geldi. Demoralize olmak yerine yeni şeyler denemeye başlamakta fayda var.

  Boğa burcu, 13 Ekim 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Aşırı harcamalar yaptığınızın farkına varabilirsiniz. Konuyu geçiştirmek yerine çözümüne yoğunlaşmak sizin için daha iyi olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sürekli aynı şeyleri denemekten ve sonuç elde edememekten yorulmuş olabiliriz. Kendimiz için daha uygun ve en önemlisi bu sefer fark yaratabilecek seçenekleri değerlendirmeye başlamanın zamanı geldi. Demoralize olmak yerine yeni şeyler denemeye başlamakta fayda var.

  İkizler burcu, 13 Ekim 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Çevrenizdeki kişiler bazı konularda sizi uyarabilirler. Siz planınıza sadık kalma konusunda kararlı olabilirsiniz ama, sizin farkında olmadığınız noktalarda başkalarının düşüncelerini önemsemekte fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Sürekli aynı şeyleri denemekten ve sonuç elde edememekten yorulmuş olabiliriz. Kendimiz için daha uygun ve en önemlisi bu sefer fark yaratabilecek seçenekleri değerlendirmeye başlamanın zamanı geldi. Demoralize olmak yerine yeni şeyler denemeye başlamakta fayda var.

  Yengeç burcu, 13 Ekim 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Üzerinde yoğunlaştığınız konuları veya bazı ilişkilerinizi ilgilendiren bilgiler edinmeniz gerekebilir veya sizden gizlenen şeyler ortaya çıkabilir. Katıksız gerçeği bulmaya yoğunlaşın. Tüm burçlar için gün geneli: Sürekli aynı şeyleri denemekten ve sonuç elde edememekten yorulmuş olabiliriz. Kendimiz için daha uygun ve en önemlisi bu sefer fark yaratabilecek seçenekleri değerlendirmeye başlamanın zamanı geldi. Demoralize olmak yerine yeni şeyler denemeye başlamakta fayda var.

  Aslan burcu, 13 Ekim 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Bugünlerde, aşk hayatınızı, yaratıcılığınızı veya sosyal yaşamınızı canlandıracağını düşündüğünüz başlıkları yeniden gözden geçirebilir ve bu konularda kendinizi test edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sürekli aynı şeyleri denemekten ve sonuç elde edememekten yorulmuş olabiliriz. Kendimiz için daha uygun ve en önemlisi bu sefer fark yaratabilecek seçenekleri değerlendirmeye başlamanın zamanı geldi. Demoralize olmak yerine yeni şeyler denemeye başlamakta fayda var.

  Başak burcu, 13 Ekim 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Son dönemlerde en fazla üzerinde durduğunuz konuda istediğiniz sonucu elde etmenizi sağlayacak şanslara sahipsiniz. Azimle konunun üzerine gidin. Tüm burçlar için gün geneli: Sürekli aynı şeyleri denemekten ve sonuç elde edememekten yorulmuş olabiliriz. Kendimiz için daha uygun ve en önemlisi bu sefer fark yaratabilecek seçenekleri değerlendirmeye başlamanın zamanı geldi. Demoralize olmak yerine yeni şeyler denemeye başlamakta fayda var.

  Terazi burcu, 13 Ekim 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Duygusal, finansal ya da ruhsal sorunlarınızın çözümünde sezgilerinize güvenebileceğiniz günlerdesiniz. Sezgileriniz, kilitlenmiş konularda sizi doğru yöne yönlendirecek. Tüm burçlar için gün geneli: Sürekli aynı şeyleri denemekten ve sonuç elde edememekten yorulmuş olabiliriz. Kendimiz için daha uygun ve en önemlisi bu sefer fark yaratabilecek seçenekleri değerlendirmeye başlamanın zamanı geldi. Demoralize olmak yerine yeni şeyler denemeye başlamakta fayda var.

  Akrep burcu, 13 Ekim 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Kendinizi iyi hissetmemeniz için hiçbir neden yok. Çevrenizdeki kişiler isteklerinizi yerine getirmek için sabırsızlanıyor. Tek yapmanız gereken onlara arkadaşca yaklaşmak. Tüm burçlar için gün geneli: Sürekli aynı şeyleri denemekten ve sonuç elde edememekten yorulmuş olabiliriz. Kendimiz için daha uygun ve en önemlisi bu sefer fark yaratabilecek seçenekleri değerlendirmeye başlamanın zamanı geldi. Demoralize olmak yerine yeni şeyler denemeye başlamakta fayda var.

  Yay burcu, 13 Ekim 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Üzerinde uğraştığınız pek çok konu var ve bu konuların bir sonuca ulaşmaması sizi üzüyor olabilir. Ancak, çok yakında beklediğiniz yanıtlar gelmeye başlıyor. Sabırlı olun. Tüm burçlar için gün geneli: Sürekli aynı şeyleri denemekten ve sonuç elde edememekten yorulmuş olabiliriz. Kendimiz için daha uygun ve en önemlisi bu sefer fark yaratabilecek seçenekleri değerlendirmeye başlamanın zamanı geldi. Demoralize olmak yerine yeni şeyler denemeye başlamakta fayda var.

  Oğlak burcu, 13 Ekim 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı konular sizin kontrolünüz dışında gelişebilir. Bu durumun sizi sıkmasına izin vermek yerine, durumu kurtarmanın yollarını aramanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Sürekli aynı şeyleri denemekten ve sonuç elde edememekten yorulmuş olabiliriz. Kendimiz için daha uygun ve en önemlisi bu sefer fark yaratabilecek seçenekleri değerlendirmeye başlamanın zamanı geldi. Demoralize olmak yerine yeni şeyler denemeye başlamakta fayda var.

  Kova burcu, 13 Ekim 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Çok fazla sorumluluk almayı veya bazı olaylar karşısında belli rollere zorunlu tutulmayı sevmediğiniz malum. Bugün neyse ki, sizden beklenilenler kaldırabileceğinizden fazla olmayacak. Tüm burçlar için gün geneli: Sürekli aynı şeyleri denemekten ve sonuç elde edememekten yorulmuş olabiliriz. Kendimiz için daha uygun ve en önemlisi bu sefer fark yaratabilecek seçenekleri değerlendirmeye başlamanın zamanı geldi. Demoralize olmak yerine yeni şeyler denemeye başlamakta fayda var.

  Balık burcu, 13 Ekim 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Kaçmak istediğiniz konulardan uzaklaşmak için, gerekli bahaneleri kolayca üretebileceğiniz günler. Ancak bu konuda dikkatsiz davranmanız, zararınıza sonuçlar doğurabilir. Hesaplarınızı detaylandırın. Tüm burçlar için gün geneli: Sürekli aynı şeyleri denemekten ve sonuç elde edememekten yorulmuş olabiliriz. Kendimiz için daha uygun ve en önemlisi bu sefer fark yaratabilecek seçenekleri değerlendirmeye başlamanın zamanı geldi. Demoralize olmak yerine yeni şeyler denemeye başlamakta fayda var.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  13 EKİM 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •