1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 27 EYLÜL 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 27 EYLÜL 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 27 Eylül 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Sosyal açıdan hareketli bir gün. Daha önce ziyaret etmediğiniz yerlere ziyaret gerçekleştirmeniz yeni fırsatların yolunu açabilir. Uzlaşmacı olmalı, ama başkalarının açıklarını kapatmak için uğraşmamalısınız. Romantizm hayatınızı güzelleştirebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde oluşan şeyler her ne ise, aniden ortaya çıkmış olabilir veya birkaç haftadır sinyallerini hissetmiş olabiliriz. Gezegenlerin bu desteğini en iyi şekilde kullanmak için daha etkili, yaratıcı, yapıcı yollar bulmalıyız ve sağlıksız kısımlara yönelmek yerine olumlu taraflarına yoğunlaşmalıyız. Nasıl olsa ardından, zayıf ya da acilen düzeltilmesi gereken yerleri halletmek için yeterince zamanımız olacaktır.

  Boğa burcu, 27 Eylül 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bazı konuların kontrolünü ele almanız gerekiyor olabilir. Müdahale etmemeniz durumunda karışabilecek durumlar söz konusu olabilir. Cesaretiniz, adanmışlığınız ve pratikliğiniz teklif ve önerilerinizle diğerlerini ikna etmenizi sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde oluşan şeyler her ne ise, aniden ortaya çıkmış olabilir veya birkaç haftadır sinyallerini hissetmiş olabiliriz. Gezegenlerin bu desteğini en iyi şekilde kullanmak için daha etkili, yaratıcı, yapıcı yollar bulmalıyız ve sağlıksız kısımlara yönelmek yerine olumlu taraflarına yoğunlaşmalıyız. Nasıl olsa ardından, zayıf ya da acilen düzeltilmesi gereken yerleri halletmek için yeterince zamanımız olacaktır.

  İkizler burcu, 27 Eylül 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Diğerlerinin sizden istek ve beklentileri ortaya çıkabilir. Direkt sorular sormalı ve şüphe uyandırmamak için sempatik görünmeye özen göstermelisiniz. İnsanlarla kurduğunuz iyi ilişkilere bağlı olumlu değişiklikler yolda. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde oluşan şeyler her ne ise, aniden ortaya çıkmış olabilir veya birkaç haftadır sinyallerini hissetmiş olabiliriz. Gezegenlerin bu desteğini en iyi şekilde kullanmak için daha etkili, yaratıcı, yapıcı yollar bulmalıyız ve sağlıksız kısımlara yönelmek yerine olumlu taraflarına yoğunlaşmalıyız. Nasıl olsa ardından, zayıf ya da acilen düzeltilmesi gereken yerleri halletmek için yeterince zamanımız olacaktır.

  Yengeç burcu, 27 Eylül 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Sizi ilgilendirmeyen konularda belli değişiklikler yapmak veya işin içine girmek için baskı altında hissediyor olabilirsiniz. Kendi hedeflerinizi ve yapabileceklerinizi net şekilde ortaya koyarak karşı tarafa ne kadar disiplinli olabileceğinizi gösterebilirsiniz. Rollerin değişmesini sağlamak hoşunuza gidecek. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde oluşan şeyler her ne ise, aniden ortaya çıkmış olabilir veya birkaç haftadır sinyallerini hissetmiş olabiliriz. Gezegenlerin bu desteğini en iyi şekilde kullanmak için daha etkili, yaratıcı, yapıcı yollar bulmalıyız ve sağlıksız kısımlara yönelmek yerine olumlu taraflarına yoğunlaşmalıyız. Nasıl olsa ardından, zayıf ya da acilen düzeltilmesi gereken yerleri halletmek için yeterince zamanımız olacaktır.

  Aslan burcu, 27 Eylül 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Yardımsever doğanız karşınızdaki kişilerde karşılığını verme duygusu oluşturabilir. Yaşam tarzınızda veya muhatap olduğunuz kişilerle ilişkilerinizde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve bilginizi günün ekonomik koşullarına uygun şekilde geliştirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde oluşan şeyler her ne ise, aniden ortaya çıkmış olabilir veya birkaç haftadır sinyallerini hissetmiş olabiliriz. Gezegenlerin bu desteğini en iyi şekilde kullanmak için daha etkili, yaratıcı, yapıcı yollar bulmalıyız ve sağlıksız kısımlara yönelmek yerine olumlu taraflarına yoğunlaşmalıyız. Nasıl olsa ardından, zayıf ya da acilen düzeltilmesi gereken yerleri halletmek için yeterince zamanımız olacaktır.

  Başak burcu, 27 Eylül 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Çok fazla önemsenmemesi gereken şeyleri daha dikkatli ele almak gerekiyor olabilir. Sizde hayal kırıklığı yaratacak olsa bile, özel hayatınıza ilişkin konumunuz hakkında dürüst olmalısınız. Nereden geldiğinizi hatırlamadan ilerlemeniz çok mümkün olmayacaktır. Daha açık ve dürüst olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde oluşan şeyler her ne ise, aniden ortaya çıkmış olabilir veya birkaç haftadır sinyallerini hissetmiş olabiliriz. Gezegenlerin bu desteğini en iyi şekilde kullanmak için daha etkili, yaratıcı, yapıcı yollar bulmalıyız ve sağlıksız kısımlara yönelmek yerine olumlu taraflarına yoğunlaşmalıyız. Nasıl olsa ardından, zayıf ya da acilen düzeltilmesi gereken yerleri halletmek için yeterince zamanımız olacaktır.

  Terazi burcu, 27 Eylül 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Ufak şeylerin sizi rahatsız etmesine izin vermemeli, hayatı biraz daha hafife almalısınız. Sürpriz haberlere, olumlu randevulara açık bir gün. Huzur ortamını sağlamak ve sakinliği korumak için ne gerekiyorsa yapmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde oluşan şeyler her ne ise, aniden ortaya çıkmış olabilir veya birkaç haftadır sinyallerini hissetmiş olabiliriz. Gezegenlerin bu desteğini en iyi şekilde kullanmak için daha etkili, yaratıcı, yapıcı yollar bulmalıyız ve sağlıksız kısımlara yönelmek yerine olumlu taraflarına yoğunlaşmalıyız. Nasıl olsa ardından, zayıf ya da acilen düzeltilmesi gereken yerleri halletmek için yeterince zamanımız olacaktır.

  Akrep burcu, 27 Eylül 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Her tecrübeden öğreneceğimiz şeyler var, ama kazananız belli olmayacak durumlardan kaçınmak lazım. Başarmak için uğraştığınız şeyleri korumalı ve risk almaktan kaçınmalısınız. Bilgi toplamanız ve buna göre hareket etmeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde oluşan şeyler her ne ise, aniden ortaya çıkmış olabilir veya birkaç haftadır sinyallerini hissetmiş olabiliriz. Gezegenlerin bu desteğini en iyi şekilde kullanmak için daha etkili, yaratıcı, yapıcı yollar bulmalıyız ve sağlıksız kısımlara yönelmek yerine olumlu taraflarına yoğunlaşmalıyız. Nasıl olsa ardından, zayıf ya da acilen düzeltilmesi gereken yerleri halletmek için yeterince zamanımız olacaktır.

  Yay burcu, 27 Eylül 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Önerilerde bulunabilirsiniz, ama sizden faydalanmaya çalışan kişilere izin vermemelisiniz. Başarınızı garantileyen belli konularda yardım almaktan kaçınmayın. Dahice fikirleriniz kazanımlarınızı arttıracak. Daha iyi yaşam koşulları için yapılacak düzenlemeler ruhunuzu da besleyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde oluşan şeyler her ne ise, aniden ortaya çıkmış olabilir veya birkaç haftadır sinyallerini hissetmiş olabiliriz. Gezegenlerin bu desteğini en iyi şekilde kullanmak için daha etkili, yaratıcı, yapıcı yollar bulmalıyız ve sağlıksız kısımlara yönelmek yerine olumlu taraflarına yoğunlaşmalıyız. Nasıl olsa ardından, zayıf ya da acilen düzeltilmesi gereken yerleri halletmek için yeterince zamanımız olacaktır.

  Oğlak burcu, 27 Eylül 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Gelecek planlarınıza daha fazla zaman ayırmalısınız. Belli anlaşmaların hatlarını ortaya çıkartmalı ya da askıda kalmış konuların üzerinden geçmelisiniz. İstikrarsız ilişkilerin yeniden değerlendirilmesinde fayda var. Sezgileriniz size yol gösterecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde oluşan şeyler her ne ise, aniden ortaya çıkmış olabilir veya birkaç haftadır sinyallerini hissetmiş olabiliriz. Gezegenlerin bu desteğini en iyi şekilde kullanmak için daha etkili, yaratıcı, yapıcı yollar bulmalıyız ve sağlıksız kısımlara yönelmek yerine olumlu taraflarına yoğunlaşmalıyız. Nasıl olsa ardından, zayıf ya da acilen düzeltilmesi gereken yerleri halletmek için yeterince zamanımız olacaktır.

  Kova burcu, 27 Eylül 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Bir değişiklik mevcut durumunuzu farklı bir açıdan görmenizi sağlayabilir. Toplayacağınız bilgiler maddi durumunuzu, sevdiğiniz bir kişiyle ilişkinizi veya kişisel anlaşmalarınızı ilgilendiren değişiklikler yapmanızı kolaylaştırabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde oluşan şeyler her ne ise, aniden ortaya çıkmış olabilir veya birkaç haftadır sinyallerini hissetmiş olabiliriz. Gezegenlerin bu desteğini en iyi şekilde kullanmak için daha etkili, yaratıcı, yapıcı yollar bulmalıyız ve sağlıksız kısımlara yönelmek yerine olumlu taraflarına yoğunlaşmalıyız. Nasıl olsa ardından, zayıf ya da acilen düzeltilmesi gereken yerleri halletmek için yeterince zamanımız olacaktır.

  Balık burcu, 27 Eylül 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Planlarınızı geliştirmeli, takip etmelisiniz. Evinizde hayatınızı kolaylaştıracak değişiklikler yapmalısınız. Sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Yatırımlar, anlaşmalar veya tahsil edilecek borçlar kanalıyla maddi bir kazanç söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünlerde oluşan şeyler her ne ise, aniden ortaya çıkmış olabilir veya birkaç haftadır sinyallerini hissetmiş olabiliriz. Gezegenlerin bu desteğini en iyi şekilde kullanmak için daha etkili, yaratıcı, yapıcı yollar bulmalıyız ve sağlıksız kısımlara yönelmek yerine olumlu taraflarına yoğunlaşmalıyız. Nasıl olsa ardından, zayıf ya da acilen düzeltilmesi gereken yerleri halletmek için yeterince zamanımız olacaktır.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  27 EYLÜL 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •