1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 14 EYLÜL 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 14 EYLÜL 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 14 Eylül 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Mantıksız veya gerçekçi olmayan taleplerle karşılaşabilirsiniz. Daha özgün şeylerin arayışında olmalısınız. Uzun zamandır birlikte hareket ettiğiniz kişilerle konuşarak veya alışveriş yaparak ilginç objeler ve bilgiler edinebilirsiniz. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz olumlu yönde ilerliyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı projeleri, romantik ilişkileri veya program ve planları icat etmek, akla getirmek ve uygulamaya koymak arasında fark olduğunu gözlemleyebileceğimiz günler. Önceden uyarılmak tedbirli olmayı sağlayabilir. Dolayısıyla, kavramasal olarak hazır olduğumuz veya hazırladığımız şeyleri gerçeğe dönüştürmenin zorluklarını fark edebiliriz. Gereken mantıksal ve fiziki çalışmaların daha dikkatli yapılması faydalı olacaktır. Harekete geçmeden önce zamanı yaymakta yarar var.

  Boğa burcu, 14 Eylül 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Başka kişileri kendi yollarında serbest bırakmalı veya kendi yöntemlerinizle ilerlemelerini sağlamalısınız. Ara yol arayışı sıkıntı yaratabilir. Kişisel düzenlemeler yapmanız gerekiyor, ancak mantıksız davranmamaya gayret etmeniz gerekebilir. Sinirlenerek sizi rahatsız eden konuları çözmeniz çözemezsiniz. Belli taktikler uygulamalı ve düşünceli çözümler üretmelisiniz. Uzlaşmacı, anlayışlı ve istekli olmanız sizi daha iyi bir kişi haline dönüştürebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı projeleri, romantik ilişkileri veya program ve planları icat etmek, akla getirmek ve uygulamaya koymak arasında fark olduğunu gözlemleyebileceğimiz günler. Önceden uyarılmak tedbirli olmayı sağlayabilir. Dolayısıyla, kavramasal olarak hazır olduğumuz veya hazırladığımız şeyleri gerçeğe dönüştürmenin zorluklarını fark edebiliriz. Gereken mantıksal ve fiziki çalışmaların daha dikkatli yapılması faydalı olacaktır. Harekete geçmeden önce zamanı yaymakta yarar var.

  İkizler burcu, 14 Eylül 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Çok çalışarak faturalarınızı daha rahat ödeme şansını yakalayabileceğiniz günlerdesiniz. Ancak, hızlı para harcanması veya kazanılması söz konusu olan durumlardan ya da sizden faydalanmaya çalışan kişilerden uzak durmalısınız. Evinize, ailenize ve harcamalarınızı kısma yöntemlerine odaklanmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı projeleri, romantik ilişkileri veya program ve planları icat etmek, akla getirmek ve uygulamaya koymak arasında fark olduğunu gözlemleyebileceğimiz günler. Önceden uyarılmak tedbirli olmayı sağlayabilir. Dolayısıyla, kavramasal olarak hazır olduğumuz veya hazırladığımız şeyleri gerçeğe dönüştürmenin zorluklarını fark edebiliriz. Gereken mantıksal ve fiziki çalışmaların daha dikkatli yapılması faydalı olacaktır. Harekete geçmeden önce zamanı yaymakta yarar var.

  Yengeç burcu, 14 Eylül 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Sizi dinlemeyen kişilere laf anlatmaya veya tavsiyelerde bulunmaya çalışmanın bir anlamı yok! Hoşlandığınız şeyler yapmayı planlamalı ve eğlenceli bulduğunuz kişilerle vakit geçirmelisiniz. İlgi alanlarınızı genişletin. Kendiniz ve ilerlemek istediğiniz yol konusunda iyi hissetmenize yardım edecek kişilerle aranızda bağlayıcı ilişkiler kurulabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı projeleri, romantik ilişkileri veya program ve planları icat etmek, akla getirmek ve uygulamaya koymak arasında fark olduğunu gözlemleyebileceğimiz günler. Önceden uyarılmak tedbirli olmayı sağlayabilir. Dolayısıyla, kavramasal olarak hazır olduğumuz veya hazırladığımız şeyleri gerçeğe dönüştürmenin zorluklarını fark edebiliriz. Gereken mantıksal ve fiziki çalışmaların daha dikkatli yapılması faydalı olacaktır. Harekete geçmeden önce zamanı yaymakta yarar var.

  Aslan burcu, 14 Eylül 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Görevlerinizi ihmal etmeniz veya bazı kişileri hayal kırıklığına uğratmanız durumunda problemler çıkabilir. Fiziksel anlamda kendinizi korumalısınız, bazı zorlanmalar sözlerinizi yerine getirmenizi zorlaştırabilir. Ön planda durmalı ve önemli ilişkilerinizi beslemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı projeleri, romantik ilişkileri veya program ve planları icat etmek, akla getirmek ve uygulamaya koymak arasında fark olduğunu gözlemleyebileceğimiz günler. Önceden uyarılmak tedbirli olmayı sağlayabilir. Dolayısıyla, kavramasal olarak hazır olduğumuz veya hazırladığımız şeyleri gerçeğe dönüştürmenin zorluklarını fark edebiliriz. Gereken mantıksal ve fiziki çalışmaların daha dikkatli yapılması faydalı olacaktır. Harekete geçmeden önce zamanı yaymakta yarar var.

  Başak burcu, 14 Eylül 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Harekete geçmeli, çözüm önermeli ve problemlerden uzak durmalısınız. Uzlaşmacı olmamanız durumunda duygusal sorunlar ortaya çıkabilir. Yeni şeyler denemeli veya sizi seven ve ilgi bekleyen kişilerle zaman geçirmelisiniz. Tam kurtulmak üzere olduğunuz şeylere yakalanmanın bir anlamı olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı projeleri, romantik ilişkileri veya program ve planları icat etmek, akla getirmek ve uygulamaya koymak arasında fark olduğunu gözlemleyebileceğimiz günler. Önceden uyarılmak tedbirli olmayı sağlayabilir. Dolayısıyla, kavramasal olarak hazır olduğumuz veya hazırladığımız şeyleri gerçeğe dönüştürmenin zorluklarını fark edebiliriz. Gereken mantıksal ve fiziki çalışmaların daha dikkatli yapılması faydalı olacaktır. Harekete geçmeden önce zamanı yaymakta yarar var.

  Terazi burcu, 14 Eylül 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Etrafınızda size patronluk taslayan kişiler varken, kötü yoldan gitmeye çalışmanın olası sonuçlarının doğru hesaplanması gerekli. Daha önce ziyaret etmediğiniz veya farklı yerlerin yaşam kalitesiyle ilgili size bilgi sunan yerleri ziyaret etmelisiniz. Alışılmadık yerlerde çalışmanıza olanak tanıyan bir fırsat yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmenizi sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı projeleri, romantik ilişkileri veya program ve planları icat etmek, akla getirmek ve uygulamaya koymak arasında fark olduğunu gözlemleyebileceğimiz günler. Önceden uyarılmak tedbirli olmayı sağlayabilir. Dolayısıyla, kavramasal olarak hazır olduğumuz veya hazırladığımız şeyleri gerçeğe dönüştürmenin zorluklarını fark edebiliriz. Gereken mantıksal ve fiziki çalışmaların daha dikkatli yapılması faydalı olacaktır. Harekete geçmeden önce zamanı yaymakta yarar var.

  Akrep burcu, 14 Eylül 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Sadık kişilerin bağlılığını sorgulayabileceğiniz bir gün. Ancak, tavırlarınızı kırılan güvenin yeniden inşasının ne kadar zor olduğunu hatırlayarak ayarlamanız gerekli. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkilerinizde duygularınızı göstermekten çekinmemelisiniz. Düşüncelerinizi paylaşmanız özel hayatınızı özgün ve stressiz hale getirmenin yollarını bulmanızı sağlayabilir. Sezgilerinize güvenin. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı projeleri, romantik ilişkileri veya program ve planları icat etmek, akla getirmek ve uygulamaya koymak arasında fark olduğunu gözlemleyebileceğimiz günler. Önceden uyarılmak tedbirli olmayı sağlayabilir. Dolayısıyla, kavramasal olarak hazır olduğumuz veya hazırladığımız şeyleri gerçeğe dönüştürmenin zorluklarını fark edebiliriz. Gereken mantıksal ve fiziki çalışmaların daha dikkatli yapılması faydalı olacaktır. Harekete geçmeden önce zamanı yaymakta yarar var.

  Yay burcu, 14 Eylül 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Belli konularda yardım almak üzeresiniz. Ancak, patronumsu tavırlar veya sürekli şikayetler için uygun bir günde değilsiniz. Gururlu tavırların sizden beklenen şeyler konusunda sizi sıkıntıya sokmasına izin vermemelisiniz. Olumlu kişisel ya da yaşadığınız yerle ilgili değişikliklerin faydasını görebilir, bu yolla maddi gelirlerinizi de arttırabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı projeleri, romantik ilişkileri veya program ve planları icat etmek, akla getirmek ve uygulamaya koymak arasında fark olduğunu gözlemleyebileceğimiz günler. Önceden uyarılmak tedbirli olmayı sağlayabilir. Dolayısıyla, kavramasal olarak hazır olduğumuz veya hazırladığımız şeyleri gerçeğe dönüştürmenin zorluklarını fark edebiliriz. Gereken mantıksal ve fiziki çalışmaların daha dikkatli yapılması faydalı olacaktır. Harekete geçmeden önce zamanı yaymakta yarar var.

  Oğlak burcu, 14 Eylül 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Öfkelenmek veya alınmak belli konuların gidişatını değiştirmeyecektir, bindiğiniz dalı kesmemeye dikkat etmelisiniz. Maddi konulardaki fikirleriniz ciddiye alınabilir veya kabul görebilir. Size katkısı olabilecek partner, ortak, sevgili veya iş birlikçilerle hareket etmeli, sizden ve yeteneklerinizden faydalanmaya çalışanlardan uzak durmalısınız. Zaman istemeli ve özgün kişilerle birlikte hareket etmelisiniz.

  Kova burcu, 14 Eylül 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Söylenenleri birebir yerine getirmenizin maddi gelirleriniz üzerinde olumsuz etkisi olabilir. Sizi zorlayan kişilere göre değil, aklınıza göre hareket etmelisiniz. Bazı konuları halletmesi ya da kontrolü ele alması için kimseyi beklemek zorunda değilsiniz. Fikirlerinizi uygulamaya koymak için harekete geçmelisiniz. Geçmişte birlikte çalıştığınız kişilerin sunabileceklerinizden farklı, yararlı ve alışılmadık çıkarımlarda bulunabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı projeleri, romantik ilişkileri veya program ve planları icat etmek, akla getirmek ve uygulamaya koymak arasında fark olduğunu gözlemleyebileceğimiz günler. Önceden uyarılmak tedbirli olmayı sağlayabilir. Dolayısıyla, kavramasal olarak hazır olduğumuz veya hazırladığımız şeyleri gerçeğe dönüştürmenin zorluklarını fark edebiliriz. Gereken mantıksal ve fiziki çalışmaların daha dikkatli yapılması faydalı olacaktır. Harekete geçmeden önce zamanı yaymakta yarar var.

  Balık burcu, 14 Eylül 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Askıda kalmış anlaşmaların, düzenlemelerin veya hukuki konuların üzerinden geçilmesi gerekebilir ve ilerlemeniz için gerekli bilgiler elde edebilirsiniz. Ancak, çok az kontrolünüz olan konularda harekete geçme istekliliğinizde bir mantık hatası var sanırım Niobe’ce. Tekrar düşünün. Umulmadık kanallardan maddi gelirler söz konusu olabilir. Aşk hayatınız ya da sevgi içerikli ilişkileriniz çok şey vaat ediyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı projeleri, romantik ilişkileri veya program ve planları icat etmek, akla getirmek ve uygulamaya koymak arasında fark olduğunu gözlemleyebileceğimiz günler. Önceden uyarılmak tedbirli olmayı sağlayabilir. Dolayısıyla, kavramasal olarak hazır olduğumuz veya hazırladığımız şeyleri gerçeğe dönüştürmenin zorluklarını fark edebiliriz. Gereken mantıksal ve fiziki çalışmaların daha dikkatli yapılması faydalı olacaktır. Harekete geçmeden önce zamanı yaymakta yarar var.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  14 EYLÜL 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •