1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 03 EYLÜL 2013 Günlü Burç Yorumunuz

Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Trakya
    Konular
    3714

Post 03 EYLÜL 2013 Günlü Burç Yorumunuz

alıntıdır

Koç burcu, 3 Eylül 2013 için burç yorumu
    21 Mart - 20 Nisan
    Hangi model kalıp veya örneklerden vazgeçeceğinize ve hangilerini benimseyeceğinize karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu yoldaki entrikalı durumlar yanıltıcı olabilir, ama karar vermeniz asıl planlarınız için yer açmanızı sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün bazı konuları devlet meselesi haline getirmekle, akışına bırakmak arasında kalabiliriz. Her iki durumunda kendine göre gerekçeleri ve taraftarları bulunabilir. Benim bir astrolog olarak eklemem gereken tek şey, birkaç gün sonra gezegenlerin en nötr konuyla uğraşırken veya fikir belirtirken bile, mayın tarlasında sabah koşusu yapıyor ruh halinde olacağımızı ve hareket biçiminizi belirlerken bu durumun aklınızda bulunmasını hatırlatmak.

Boğa burcu, 3 Eylül 2013 için burç yorumu
    21 Nisan - 21 Mayıs
    Belli bir plan, taslak ya da düzenlemenin karşılığı olup olmadığı ya da karşılığını alıp alamayacağınız konusunu irdelemeniz gerekiyor. Karşınızdaki kişilerle kıyaslandığında, sizin beklentileriniz hafif kalabilir. Diğer tarafın geçmişe dayalı hain fikirleri de söz konusu olabilir(belki tabii?). Tüm burçlar için gün geneli: Bugün bazı konuları devlet meselesi haline getirmekle, akışına bırakmak arasında kalabiliriz. Her iki durumunda kendine göre gerekçeleri ve taraftarları bulunabilir. Benim bir astrolog olarak eklemem gereken tek şey, birkaç gün sonra gezegenlerin en nötr konuyla uğraşırken veya fikir belirtirken bile, mayın tarlasında sabah koşusu yapıyor ruh halinde olacağımızı ve hareket biçiminizi belirlerken bu durumun aklınızda bulunmasını hatırlatmak.

İkizler burcu, 3 Eylül 2013 için burç yorumu
    22 Mayıs - 21 Haziran
    Bazı yakın ya da arkadaşlarınız mevcut hataları ya da belli karar veya yargılarındaki yanlışları kabul etmekten kaçınıyor olabilirler. Her şeye rağmen sizin, rekabet etmekte ısrarcı olmamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün bazı konuları devlet meselesi haline getirmekle, akışına bırakmak arasında kalabiliriz. Her iki durumunda kendine göre gerekçeleri ve taraftarları bulunabilir. Benim bir astrolog olarak eklemem gereken tek şey, birkaç gün sonra gezegenlerin en nötr konuyla uğraşırken veya fikir belirtirken bile, mayın tarlasında sabah koşusu yapıyor ruh halinde olacağımızı ve hareket biçiminizi belirlerken bu durumun aklınızda bulunmasını hatırlatmak.

Yengeç burcu, 3 Eylül 2013 için burç yorumu
    22 Haziran - 22 Temmuz
    Hep birlikte hareket etme arzusundasınız. Ancak, takımınızdaki kişiler halen yaşanan tesadüflerin veya yapılan aktivitelerin ve olayların asıl nedenlerinin farkında olmayabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün bazı konuları devlet meselesi haline getirmekle, akışına bırakmak arasında kalabiliriz. Her iki durumunda kendine göre gerekçeleri ve taraftarları bulunabilir. Benim bir astrolog olarak eklemem gereken tek şey, birkaç gün sonra gezegenlerin en nötr konuyla uğraşırken veya fikir belirtirken bile, mayın tarlasında sabah koşusu yapıyor ruh halinde olacağımızı ve hareket biçiminizi belirlerken bu durumun aklınızda bulunmasını hatırlatmak.

Aslan burcu, 3 Eylül 2013 için burç yorumu
    23 Temmuz - 23 Ağustos
    Bazı kişiler teklifleri veya yaptıkları seçimlerle aslen sizi sinirlendirmek istemeseler de, siz bu şekilde anlayabilirsiniz. Dikkatle bakarsanız fark edebilirsiniz, siz halen yapmış olduğunuz planları uygulama şansına sahipsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün bazı konuları devlet meselesi haline getirmekle, akışına bırakmak arasında kalabiliriz. Her iki durumunda kendine göre gerekçeleri ve taraftarları bulunabilir. Benim bir astrolog olarak eklemem gereken tek şey, birkaç gün sonra gezegenlerin en nötr konuyla uğraşırken veya fikir belirtirken bile, mayın tarlasında sabah koşusu yapıyor ruh halinde olacağımızı ve hareket biçiminizi belirlerken bu durumun aklınızda bulunmasını hatırlatmak.

Başak burcu, 3 Eylül 2013 için burç yorumu
    24 Ağustos - 22 Eylül
    Etki etme şansınız olmayan konularda kontrolü ele alma çabanız sizi hiçbir yere taşımayacağı gibi, zaman ve enerji israfı anlamına gelebilir. Kendinize faydası olacak konulara zaman ayırmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün bazı konuları devlet meselesi haline getirmekle, akışına bırakmak arasında kalabiliriz. Her iki durumunda kendine göre gerekçeleri ve taraftarları bulunabilir. Benim bir astrolog olarak eklemem gereken tek şey, birkaç gün sonra gezegenlerin en nötr konuyla uğraşırken veya fikir belirtirken bile, mayın tarlasında sabah koşusu yapıyor ruh halinde olacağımızı ve hareket biçiminizi belirlerken bu durumun aklınızda bulunmasını hatırlatmak.

Terazi burcu, 3 Eylül 2013 için burç yorumu
    23 Eylül - 23 Ekim
    Ne istediğiniz konusunda net olmanız başarmanın yarısı! Dolayısıyla, açık konuşmalı ve anlaşılması kolay bir dili benimsemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün bazı konuları devlet meselesi haline getirmekle, akışına bırakmak arasında kalabiliriz. Her iki durumunda kendine göre gerekçeleri ve taraftarları bulunabilir. Benim bir astrolog olarak eklemem gereken tek şey, birkaç gün sonra gezegenlerin en nötr konuyla uğraşırken veya fikir belirtirken bile, mayın tarlasında sabah koşusu yapıyor ruh halinde olacağımızı ve hareket biçiminizi belirlerken bu durumun aklınızda bulunmasını hatırlatmak.

Akrep burcu, 3 Eylül 2013 için burç yorumu
    24 Ekim - 22 Kasım
    Ortaya çıkması muhtemel fırsatlar için zaman ayırmanızda fayda var. Ruhsuz ve hiçbir yere ilerlemeyen bir proje kadar kötü giden ilişkilerle vakit kaybetmemekle işe başlayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün bazı konuları devlet meselesi haline getirmekle, akışına bırakmak arasında kalabiliriz. Her iki durumunda kendine göre gerekçeleri ve taraftarları bulunabilir. Benim bir astrolog olarak eklemem gereken tek şey, birkaç gün sonra gezegenlerin en nötr konuyla uğraşırken veya fikir belirtirken bile, mayın tarlasında sabah koşusu yapıyor ruh halinde olacağımızı ve hareket biçiminizi belirlerken bu durumun aklınızda bulunmasını hatırlatmak.

Yay burcu, 3 Eylül 2013 için burç yorumu
    23 Kasım - 21 Aralık
    Günü en pratik ve erişilebilir hedeflerle geçirmenizde fayda var. Günün sonunda aslında çok fazla şey hallettiğinizi fark edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün bazı konuları devlet meselesi haline getirmekle, akışına bırakmak arasında kalabiliriz. Her iki durumunda kendine göre gerekçeleri ve taraftarları bulunabilir. Benim bir astrolog olarak eklemem gereken tek şey, birkaç gün sonra gezegenlerin en nötr konuyla uğraşırken veya fikir belirtirken bile, mayın tarlasında sabah koşusu yapıyor ruh halinde olacağımızı ve hareket biçiminizi belirlerken bu durumun aklınızda bulunmasını hatırlatmak.

Oğlak burcu, 3 Eylül 2013 için burç yorumu
    22 Aralık - 20 Ocak
    Kontrol edemediğiniz konuları serbest bırakmanız kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Biraz rahatlayın ve zamanınızı daha iyi geçirebileceğiniz şeylere odaklanın. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün bazı konuları devlet meselesi haline getirmekle, akışına bırakmak arasında kalabiliriz. Her iki durumunda kendine göre gerekçeleri ve taraftarları bulunabilir. Benim bir astrolog olarak eklemem gereken tek şey, birkaç gün sonra gezegenlerin en nötr konuyla uğraşırken veya fikir belirtirken bile, mayın tarlasında sabah koşusu yapıyor ruh halinde olacağımızı ve hareket biçiminizi belirlerken bu durumun aklınızda bulunmasını hatırlatmak.

Kova burcu, 3 Eylül 2013 için burç yorumu
    21 Ocak - 18 Şubat
    Bazı detaylar veya olaylar sizin uzmanlığınıza ihtiyaç olmadan da yerli yerine oturabilir. Bugünlerde her şeyi akışına bırakmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün bazı konuları devlet meselesi haline getirmekle, akışına bırakmak arasında kalabiliriz. Her iki durumunda kendine göre gerekçeleri ve taraftarları bulunabilir. Benim bir astrolog olarak eklemem gereken tek şey, birkaç gün sonra gezegenlerin en nötr konuyla uğraşırken veya fikir belirtirken bile, mayın tarlasında sabah koşusu yapıyor ruh halinde olacağımızı ve hareket biçiminizi belirlerken bu durumun aklınızda bulunmasını hatırlatmak.

Balık burcu, 3 Eylül 2013 için burç yorumu
    19 Şubat - 20 Mart
    Bazı konularda eski kafalı yaklaşımlara sahip olmanız istikrarlı kişiliğinizin bir göstergesi gibi görebilirsiniz, ama diğer taraftan bu bakış açısının çok da mantıklı olmadığını acilen fark etmeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün bazı konuları devlet meselesi haline getirmekle, akışına bırakmak arasında kalabiliriz. Her iki durumunda kendine göre gerekçeleri ve taraftarları bulunabilir. Benim bir astrolog olarak eklemem gereken tek şey, birkaç gün sonra gezegenlerin en nötr konuyla uğraşırken veya fikir belirtirken bile, mayın tarlasında sabah koşusu yapıyor ruh halinde olacağımızı ve hareket biçiminizi belirlerken bu durumun aklınızda bulunmasını hatırlatmak.

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

03 EYLÜL 2013 Günlü Burç Yorumunuz

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler