1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 02 EYLÜL 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 02 EYLÜL 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 2 Eylül 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Aşk hayatınız, çocuklarınızı ilgilendiren konular ve yaratıcılık gerektiren projeler açısından önemli bir süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Dünya genelindeki ve sınırlarımızda yaşanan sorunlarla ilgilenmek zorunda kalacağımız süreçteyiz. Güneş ve Pluton arasındaki olumlu açı, kendimizi güçlü hissedeceğimiz ve güçlü şekilde ortaya koyabileceğimiz bir döneme işaret ediyor. Bu olumlu ve enerjik açıyı iki gündür yazdığımız kendini rahat ifade edebilme, politik olmayı başarma, fikir alışverişlerine açık olma, güçlü bir gelecek kurmak, korumak ve sağlamlaştırmak için kararlı adımlar atma etkileriyle bütünleştirebilirsek kendimiz ve hepimiz için ışıklı yeni bir yolun ve sayfanın ilk adımlarını atabilir veya içine çekilmeye çalışıldığımız karanlık yollardan uzak durmayı başarabiliriz.

  Boğa burcu, 2 Eylül 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Evde yapılacak değişiklikler, dekorasyon, tadilat, taşınma, alım satım v.b konuların ön planda olduğu bir süreçtesiniz. Belli imzalar atılabilir, anlaşmalar yapılabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Dünya genelindeki ve sınırlarımızda yaşanan sorunlarla ilgilenmek zorunda kalacağımız süreçteyiz. Güneş ve Pluton arasındaki olumlu açı, kendimizi güçlü hissedeceğimiz ve güçlü şekilde ortaya koyabileceğimiz bir döneme işaret ediyor. Bu olumlu ve enerjik açıyı iki gündür yazdığımız kendini rahat ifade edebilme, politik olmayı başarma, fikir alışverişlerine açık olma, güçlü bir gelecek kurmak, korumak ve sağlamlaştırmak için kararlı adımlar atma etkileriyle bütünleştirebilirsek kendimiz ve hepimiz için ışıklı yeni bir yolun ve sayfanın ilk adımlarını atabilir veya içine çekilmeye çalışıldığımız karanlık yollardan uzak durmayı başarabiliriz.

  İkizler burcu, 2 Eylül 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  İletişim yeteneğinizin iş hayatınızda ve önemsediğiniz işlerde faydasını görebileceğiniz bir süreçtesiniz. Güzel bir seyahat ya da anlaşma gündemde. Tüm burçlar için gün geneli: Dünya genelindeki ve sınırlarımızda yaşanan sorunlarla ilgilenmek zorunda kalacağımız süreçteyiz. Güneş ve Pluton arasındaki olumlu açı, kendimizi güçlü hissedeceğimiz ve güçlü şekilde ortaya koyabileceğimiz bir döneme işaret ediyor. Bu olumlu ve enerjik açıyı iki gündür yazdığımız kendini rahat ifade edebilme, politik olmayı başarma, fikir alışverişlerine açık olma, güçlü bir gelecek kurmak, korumak ve sağlamlaştırmak için kararlı adımlar atma etkileriyle bütünleştirebilirsek kendimiz ve hepimiz için ışıklı yeni bir yolun ve sayfanın ilk adımlarını atabilir veya içine çekilmeye çalışıldığımız karanlık yollardan uzak durmayı başarabiliriz.

  Yengeç burcu, 2 Eylül 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Maddi konulara daha dikkatli yaklaşmanız, planlar yapmanız gerekiyor. Belli ödemelerin söz konusu olabileceği bir süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Dünya genelindeki ve sınırlarımızda yaşanan sorunlarla ilgilenmek zorunda kalacağımız süreçteyiz. Güneş ve Pluton arasındaki olumlu açı, kendimizi güçlü hissedeceğimiz ve güçlü şekilde ortaya koyabileceğimiz bir döneme işaret ediyor. Bu olumlu ve enerjik açıyı iki gündür yazdığımız kendini rahat ifade edebilme, politik olmayı başarma, fikir alışverişlerine açık olma, güçlü bir gelecek kurmak, korumak ve sağlamlaştırmak için kararlı adımlar atma etkileriyle bütünleştirebilirsek kendimiz ve hepimiz için ışıklı yeni bir yolun ve sayfanın ilk adımlarını atabilir veya içine çekilmeye çalışıldığımız karanlık yollardan uzak durmayı başarabiliriz.

  Aslan burcu, 2 Eylül 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Kendinizi enerjik ve güçlü hissedebileceğiniz bir süreçtesiniz. Önümüzdeki haftalarda pek çok proje ve fikrinizi uygulama şansı bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Dünya genelindeki ve sınırlarımızda yaşanan sorunlarla ilgilenmek zorunda kalacağımız süreçteyiz. Güneş ve Pluton arasındaki olumlu açı, kendimizi güçlü hissedeceğimiz ve güçlü şekilde ortaya koyabileceğimiz bir döneme işaret ediyor. Bu olumlu ve enerjik açıyı iki gündür yazdığımız kendini rahat ifade edebilme, politik olmayı başarma, fikir alışverişlerine açık olma, güçlü bir gelecek kurmak, korumak ve sağlamlaştırmak için kararlı adımlar atma etkileriyle bütünleştirebilirsek kendimiz ve hepimiz için ışıklı yeni bir yolun ve sayfanın ilk adımlarını atabilir veya içine çekilmeye çalışıldığımız karanlık yollardan uzak durmayı başarabiliriz.

  Başak burcu, 2 Eylül 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Yalnız başınıza hareket etmek isteyeceğiniz bir süreçtesiniz. Yoğun tempolu işler söz konusu olabilir. Üretkenliğiniz artıyor. Hoşunuza giden şeyler öğrenebilir, sosyal açıdan keyifli saatler geçirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Dünya genelindeki ve sınırlarımızda yaşanan sorunlarla ilgilenmek zorunda kalacağımız süreçteyiz. Güneş ve Pluton arasındaki olumlu açı, kendimizi güçlü hissedeceğimiz ve güçlü şekilde ortaya koyabileceğimiz bir döneme işaret ediyor. Bu olumlu ve enerjik açıyı iki gündür yazdığımız kendini rahat ifade edebilme, politik olmayı başarma, fikir alışverişlerine açık olma, güçlü bir gelecek kurmak, korumak ve sağlamlaştırmak için kararlı adımlar atma etkileriyle bütünleştirebilirsek kendimiz ve hepimiz için ışıklı yeni bir yolun ve sayfanın ilk adımlarını atabilir veya içine çekilmeye çalışıldığımız karanlık yollardan uzak durmayı başarabiliriz.

  Terazi burcu, 2 Eylül 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Geçen ayın koşuşturması geride kaldı, ama bu ay içerisinde ev ve iş arasında mekik dokuyabilirsiniz veya bu alanlardaki konular vakit alabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Dünya genelindeki ve sınırlarımızda yaşanan sorunlarla ilgilenmek zorunda kalacağımız süreçteyiz. Güneş ve Pluton arasındaki olumlu açı, kendimizi güçlü hissedeceğimiz ve güçlü şekilde ortaya koyabileceğimiz bir döneme işaret ediyor. Bu olumlu ve enerjik açıyı iki gündür yazdığımız kendini rahat ifade edebilme, politik olmayı başarma, fikir alışverişlerine açık olma, güçlü bir gelecek kurmak, korumak ve sağlamlaştırmak için kararlı adımlar atma etkileriyle bütünleştirebilirsek kendimiz ve hepimiz için ışıklı yeni bir yolun ve sayfanın ilk adımlarını atabilir veya içine çekilmeye çalışıldığımız karanlık yollardan uzak durmayı başarabiliriz.

  Akrep burcu, 2 Eylül 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Farklı fırsat ve sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Burcunuzdaki Satürn pek çok alanda yorulmanıza neden oluyor. Ama önümüzdeki ayın ortalarına doğru çabalarınızın boşa gitmediğini görecek ve ödülleri toplamaya başlayacaksınız. Tüm burçlar için gün geneli: Dünya genelindeki ve sınırlarımızda yaşanan sorunlarla ilgilenmek zorunda kalacağımız süreçteyiz. Güneş ve Pluton arasındaki olumlu açı, kendimizi güçlü hissedeceğimiz ve güçlü şekilde ortaya koyabileceğimiz bir döneme işaret ediyor. Bu olumlu ve enerjik açıyı iki gündür yazdığımız kendini rahat ifade edebilme, politik olmayı başarma, fikir alışverişlerine açık olma, güçlü bir gelecek kurmak, korumak ve sağlamlaştırmak için kararlı adımlar atma etkileriyle bütünleştirebilirsek kendimiz ve hepimiz için ışıklı yeni bir yolun ve sayfanın ilk adımlarını atabilir veya içine çekilmeye çalışıldığımız karanlık yollardan uzak durmayı başarabiliriz.

  Yay burcu, 2 Eylül 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Birkaç gün içinde olumlu bilgiler edinebilir veya hoş haberler alabilirsiniz. Farklı seyahat ya da ziyaretlerin söz konusu olabileceği altı haftalık bir süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Dünya genelindeki ve sınırlarımızda yaşanan sorunlarla ilgilenmek zorunda kalacağımız süreçteyiz. Güneş ve Pluton arasındaki olumlu açı, kendimizi güçlü hissedeceğimiz ve güçlü şekilde ortaya koyabileceğimiz bir döneme işaret ediyor. Bu olumlu ve enerjik açıyı iki gündür yazdığımız kendini rahat ifade edebilme, politik olmayı başarma, fikir alışverişlerine açık olma, güçlü bir gelecek kurmak, korumak ve sağlamlaştırmak için kararlı adımlar atma etkileriyle bütünleştirebilirsek kendimiz ve hepimiz için ışıklı yeni bir yolun ve sayfanın ilk adımlarını atabilir veya içine çekilmeye çalışıldığımız karanlık yollardan uzak durmayı başarabiliriz.

  Oğlak burcu, 2 Eylül 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Maddi açıdan önemli gelişmelerin yaşanabileceği altı haftalık süreçtesiniz. Ortak kaynak kullanımı gerektiren işler ve iş birlikleri hızlanmış ya da hızlanacak olabilir. Burs, kredi, nafaka, miras, komisyon, prim v.b kanalıyla toplu para elinize geçebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Dünya genelindeki ve sınırlarımızda yaşanan sorunlarla ilgilenmek zorunda kalacağımız süreçteyiz. Güneş ve Pluton arasındaki olumlu açı, kendimizi güçlü hissedeceğimiz ve güçlü şekilde ortaya koyabileceğimiz bir döneme işaret ediyor. Bu olumlu ve enerjik açıyı iki gündür yazdığımız kendini rahat ifade edebilme, politik olmayı başarma, fikir alışverişlerine açık olma, güçlü bir gelecek kurmak, korumak ve sağlamlaştırmak için kararlı adımlar atma etkileriyle bütünleştirebilirsek kendimiz ve hepimiz için ışıklı yeni bir yolun ve sayfanın ilk adımlarını atabilir veya içine çekilmeye çalışıldığımız karanlık yollardan uzak durmayı başarabiliriz.

  Kova burcu, 2 Eylül 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  İkili ilişkilerinizin, ortaklıkların ve iş birliklerinin ön planda olduğu altı haftalık süreçtesiniz. İş birlikleri yoluyla büyüyebilir, sevgilinizle ilişkilerinizde fikir çatışmalarına dayalı bir gelişim yaşayabilir veya fazlasıyla birbirinizin üzerine düşebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Dünya genelindeki ve sınırlarımızda yaşanan sorunlarla ilgilenmek zorunda kalacağımız süreçteyiz. Güneş ve Pluton arasındaki olumlu açı, kendimizi güçlü hissedeceğimiz ve güçlü şekilde ortaya koyabileceğimiz bir döneme işaret ediyor. Bu olumlu ve enerjik açıyı iki gündür yazdığımız kendini rahat ifade edebilme, politik olmayı başarma, fikir alışverişlerine açık olma, güçlü bir gelecek kurmak, korumak ve sağlamlaştırmak için kararlı adımlar atma etkileriyle bütünleştirebilirsek kendimiz ve hepimiz için ışıklı yeni bir yolun ve sayfanın ilk adımlarını atabilir veya içine çekilmeye çalışıldığımız karanlık yollardan uzak durmayı başarabiliriz.

  Balık burcu, 2 Eylül 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Aşk hayatınızda sürprizlere açık birkaç günlük süreçtesiniz. Güzel sözler ve mesajlar iyi hissetmenizi sağlayabilir. İçerisinde bulunduğunuz yoğun tempolu 6 haftalık süreç düşünüldüğünde biraz romantizm size iyi gelecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Dünya genelindeki ve sınırlarımızda yaşanan sorunlarla ilgilenmek zorunda kalacağımız süreçteyiz. Güneş ve Pluton arasındaki olumlu açı, kendimizi güçlü hissedeceğimiz ve güçlü şekilde ortaya koyabileceğimiz bir döneme işaret ediyor. Bu olumlu ve enerjik açıyı iki gündür yazdığımız kendini rahat ifade edebilme, politik olmayı başarma, fikir alışverişlerine açık olma, güçlü bir gelecek kurmak, korumak ve sağlamlaştırmak için kararlı adımlar atma etkileriyle bütünleştirebilirsek kendimiz ve hepimiz için ışıklı yeni bir yolun ve sayfanın ilk adımlarını atabilir veya içine çekilmeye çalışıldığımız karanlık yollardan uzak durmayı başarabiliriz.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  02 EYLÜL 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •