1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 29 AĞUSTOS 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 29 AĞUSTOS 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 29 Agustos 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Size ne yapmanız gerektiğini söyleyen kişiler can sıkabilir. Yaptığınız işlere azimli ve istikrarlı şekilde yaklaşmalısınız. Bu günlerde yaratacağınız etki gelecekte olumlu geri dönüşler elde etmenizi sağlayacaktır. Bir ilişkiniz üretkenliğinizi olumsuz etkileyebilir. Sosyalleşmeden önce işlerinizi bitirmeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bardağın boş değil dolu tarafına odaklanmamız gereken günler. Çevremizdeki kişiler, hatta en yakınlarımız dahi, bizi hedeflerimiz konusunda cesaretlendirmek yerine, yolumuzdan uzaklaştırmaya boş işlerle vakit kaybettiğimizi düşündürmeye çalışabilirler. Burada özgür irade devreye girmeli, ölene kadar yalnız olan benlik güçlenmek için artıları düşünmeli, hatırlamalı, çok çalışıp, kazanmalı. Moral bozmanın değil, moral toplamanın önem kazandığı günlerdeyiz, keyif almaya çalışın.

  Boğa burcu, 29 Agustos 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Çok önemli pozisyonda olsalar dahi, bazı kişileri yatıştırmak için belli ilkelerinizden ödün vermek zorunda değilsiniz. Bir rekabet ortamı ya da mücadele gerektiren bir durum yeni arkadaşlık ilişkilerine ya da yeteneklerinizi göstermenize olanak sağlayacak bir fırsata olanak tanıyabilir. Büyüme isteğiniz artıyor. Ancak ilerlemek isterken, artan öfkenizi kontrol altında tutmanız gerek. Tüm burçlar için gün geneli: Bardağın boş değil dolu tarafına odaklanmamız gereken günler. Çevremizdeki kişiler, hatta en yakınlarımız dahi, bizi hedeflerimiz konusunda cesaretlendirmek yerine, yolumuzdan uzaklaştırmaya boş işlerle vakit kaybettiğimizi düşündürmeye çalışabilirler. Burada özgür irade devreye girmeli, ölene kadar yalnız olan benlik güçlenmek için artıları düşünmeli, hatırlamalı, çok çalışıp, kazanmalı. Moral bozmanın değil, moral toplamanın önem kazandığı günlerdeyiz, keyif almaya çalışın.

  İkizler burcu, 29 Agustos 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Uygun düşmeyebilecek davranışlar içine girmek yerine, ölçülü şekilde kafanızdan geçenleri dile getirmeniz ya da duygularınızı ya da üstün olduğunuz tarafları göstermeniz daha faydalı olabilir. Bazı planlardaki değişiklikler sizin lehinize gelişebilir. Enerjinizi hayatınızı geliştirecek kişisel değişiklikler için harcamanız yararınıza olur. Tüm burçlar için gün geneli: Bardağın boş değil dolu tarafına odaklanmamız gereken günler. Çevremizdeki kişiler, hatta en yakınlarımız dahi, bizi hedeflerimiz konusunda cesaretlendirmek yerine, yolumuzdan uzaklaştırmaya boş işlerle vakit kaybettiğimizi düşündürmeye çalışabilirler. Burada özgür irade devreye girmeli, ölene kadar yalnız olan benlik güçlenmek için artıları düşünmeli, hatırlamalı, çok çalışıp, kazanmalı. Moral bozmanın değil, moral toplamanın önem kazandığı günlerdeyiz, keyif almaya çalışın.

  Yengeç burcu, 29 Agustos 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Yumuşak başlı olmak, agresif tepkiler vermekten daha faydalı sonuçlar doğuracaktır. Sakin kalmaya çalışın. Vereceğiniz kararlarda arkadaşlarınızın etkisi büyük olabilir. Aile içinde aranızda yaş farkı bulunan kişilerle karşılaşacağınız sorunlarda alışılmadık metotlar kullanmanız gerekebilir. Uzlaşmacı olmanız güzel, ama sizi rahatsız edecek konularda ödün vermemeye dikkat etmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bardağın boş değil dolu tarafına odaklanmamız gereken günler. Çevremizdeki kişiler, hatta en yakınlarımız dahi, bizi hedeflerimiz konusunda cesaretlendirmek yerine, yolumuzdan uzaklaştırmaya boş işlerle vakit kaybettiğimizi düşündürmeye çalışabilirler. Burada özgür irade devreye girmeli, ölene kadar yalnız olan benlik güçlenmek için artıları düşünmeli, hatırlamalı, çok çalışıp, kazanmalı. Moral bozmanın değil, moral toplamanın önem kazandığı günlerdeyiz, keyif almaya çalışın.

  Aslan burcu, 29 Agustos 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  İş hayatınızda veya evde ortaya çıkabilecek sorunlara diğerlerinin yaklaşımları ve tepkileri doğrultusunda hareket etmelisiniz. Pozisyonunuzu korumanız ve son dakika değişiklikleri yapabilecek yetenekte olmanız kişiliğinizi parlatıp, ilgiyi üzerinize çekebilir. Ancak, öncelik sıranızı yapmalı, herkesin her işine yetişmeye çalışırken kendi ilgilerinizi bir kenara itmemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bardağın boş değil dolu tarafına odaklanmamız gereken günler. Çevremizdeki kişiler, hatta en yakınlarımız dahi, bizi hedeflerimiz konusunda cesaretlendirmek yerine, yolumuzdan uzaklaştırmaya boş işlerle vakit kaybettiğimizi düşündürmeye çalışabilirler. Burada özgür irade devreye girmeli, ölene kadar yalnız olan benlik güçlenmek için artıları düşünmeli, hatırlamalı, çok çalışıp, kazanmalı. Moral bozmanın değil, moral toplamanın önem kazandığı günlerdeyiz, keyif almaya çalışın.

  Başak burcu, 29 Agustos 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Başkalarının ilk hamleyi yapmasını beklemek yerine, konu gündemdeyken ya da pişmişken ağırlığınızı hissettirmeniz yerinde olur. Başkalarının hatalarını üstlenmek ya da cezasını çekmek zorunda değilsiniz. Kendi bildiğiniz şekilde ilerleyin. Size gökyüzünü vaat eden kişilerle karşılaşırsanız, asıl duygularınızı gizlemeniz fayda var. Bazen en olmayacak şeyler bile oluverir bu hayatta! Tüm burçlar için gün geneli: Bardağın boş değil dolu tarafına odaklanmamız gereken günler. Çevremizdeki kişiler, hatta en yakınlarımız dahi, bizi hedeflerimiz konusunda cesaretlendirmek yerine, yolumuzdan uzaklaştırmaya boş işlerle vakit kaybettiğimizi düşündürmeye çalışabilirler. Burada özgür irade devreye girmeli, ölene kadar yalnız olan benlik güçlenmek için artıları düşünmeli, hatırlamalı, çok çalışıp, kazanmalı. Moral bozmanın değil, moral toplamanın önem kazandığı günlerdeyiz, keyif almaya çalışın.

  Terazi burcu, 29 Agustos 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Affedici olmaya çalışın. Yanlış hesaplamalar nedeniyle, orantısız güç kullanımıyla halledilmeye çalışan işler söz konusu olabilir. Hayal kırıklığına uğramamak için bazı şeyleri farz ederek hareket etmemenizde fayda var. Baskıcı kişilere boyun eğmemeli, kendi yolunuzdan ilerlemelisiniz. Yenilenmek için zamana ihtiyacınız var. Özgüveninizi arttıracak ya da egonuza iyi gelecek şeyler yapabilir veya satın alabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bardağın boş değil dolu tarafına odaklanmamız gereken günler. Çevremizdeki kişiler, hatta en yakınlarımız dahi, bizi hedeflerimiz konusunda cesaretlendirmek yerine, yolumuzdan uzaklaştırmaya boş işlerle vakit kaybettiğimizi düşündürmeye çalışabilirler. Burada özgür irade devreye girmeli, ölene kadar yalnız olan benlik güçlenmek için artıları düşünmeli, hatırlamalı, çok çalışıp, kazanmalı. Moral bozmanın değil, moral toplamanın önem kazandığı günlerdeyiz, keyif almaya çalışın.

  Akrep burcu, 29 Agustos 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Yorum, yargı ve yeteneklerinize güvenebilirsiniz. Ancak, tutulamayacak sözler vermemeye özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Planlarınızı net şekilde uygulamalı, güvendiğiniz kişiler ve kendi adınıza konuşmalısınız. Bu şekilde fark yaratmanız daha kolay olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bardağın boş değil dolu tarafına odaklanmamız gereken günler. Çevremizdeki kişiler, hatta en yakınlarımız dahi, bizi hedeflerimiz konusunda cesaretlendirmek yerine, yolumuzdan uzaklaştırmaya boş işlerle vakit kaybettiğimizi düşündürmeye çalışabilirler. Burada özgür irade devreye girmeli, ölene kadar yalnız olan benlik güçlenmek için artıları düşünmeli, hatırlamalı, çok çalışıp, kazanmalı. Moral bozmanın değil, moral toplamanın önem kazandığı günlerdeyiz, keyif almaya çalışın.

  Yay burcu, 29 Agustos 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Ortaya çıkan yeni gerçekler veya kanıtlar belli bir ilişkinin gidişatını farklılaştırabileceği için, önceden bazı tepkiler vermenizde fayda var. Diğerlerinin söylemek zorunda olduğu şeyleri dinlemeniz gerekebilir, ama siz kendiniz için doğru olan da ısrarcı olabilirsiniz. Bazı kişileri samimi bulmayabilirsiniz. Sosyalleşmek ve sevdiğiniz kişilerle bir araya gelmek için zaman ayırmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bardağın boş değil dolu tarafına odaklanmamız gereken günler. Çevremizdeki kişiler, hatta en yakınlarımız dahi, bizi hedeflerimiz konusunda cesaretlendirmek yerine, yolumuzdan uzaklaştırmaya boş işlerle vakit kaybettiğimizi düşündürmeye çalışabilirler. Burada özgür irade devreye girmeli, ölene kadar yalnız olan benlik güçlenmek için artıları düşünmeli, hatırlamalı, çok çalışıp, kazanmalı. Moral bozmanın değil, moral toplamanın önem kazandığı günlerdeyiz, keyif almaya çalışın.

  Oğlak burcu, 29 Agustos 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Uzlaşmacı olmanın tartışmacı olmaktan daha fazla işe yarayacağı bir gün. Belli bir duruma gösterdiğiniz hassasiyet gözden kaçmayacak gibi duruyor. İşleri tamamlama yeteneğinizle gurur duyabilirsiniz. Sizi yönlendirmeye çalışan kişilere göre değil, gördüğünüz ve doğru olduğunu düşündüğünüz şeylere göre seçim yapmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bardağın boş değil dolu tarafına odaklanmamız gereken günler. Çevremizdeki kişiler, hatta en yakınlarımız dahi, bizi hedeflerimiz konusunda cesaretlendirmek yerine, yolumuzdan uzaklaştırmaya boş işlerle vakit kaybettiğimizi düşündürmeye çalışabilirler. Burada özgür irade devreye girmeli, ölene kadar yalnız olan benlik güçlenmek için artıları düşünmeli, hatırlamalı, çok çalışıp, kazanmalı. Moral bozmanın değil, moral toplamanın önem kazandığı günlerdeyiz, keyif almaya çalışın.

  Kova burcu, 29 Agustos 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Yapabileceğiniz onca şey varken, engellere odaklanmanın bir manası olmayabilir. Bazı kişilerle kurduğunuz ilginç bir bağlantı maddi kazançlara yol açacak bir fikrin oluşmasını sağlayabilir. Önemli bir konuda yenilgiyi kabul etmek yerine, sizi destekleyen ve desteklemeyen kişileri ayırt etmeye çalışmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bardağın boş değil dolu tarafına odaklanmamız gereken günler. Çevremizdeki kişiler, hatta en yakınlarımız dahi, bizi hedeflerimiz konusunda cesaretlendirmek yerine, yolumuzdan uzaklaştırmaya boş işlerle vakit kaybettiğimizi düşündürmeye çalışabilirler. Burada özgür irade devreye girmeli, ölene kadar yalnız olan benlik güçlenmek için artıları düşünmeli, hatırlamalı, çok çalışıp, kazanmalı. Moral bozmanın değil, moral toplamanın önem kazandığı günlerdeyiz, keyif almaya çalışın.

  Balık burcu, 29 Agustos 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Kaldırabileceğinizden fazlasını içeren tekliflerle karşılaşabilirsiniz, dikkat! Aşk hayatınıza, iş birliklerine ve yapacağınız bağlantılar kanalıyla gelecek fırsatlara odaklanmalısınız. Hassasiyetlerinizi paylaşan bir kişiye rastlayana kadar duygularınızı kendinize saklamanızda fayda var. Bir fikrinize yatırım yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bardağın boş değil dolu tarafına odaklanmamız gereken günler. Çevremizdeki kişiler, hatta en yakınlarımız dahi, bizi hedeflerimiz konusunda cesaretlendirmek yerine, yolumuzdan uzaklaştırmaya boş işlerle vakit kaybettiğimizi düşündürmeye çalışabilirler. Burada özgür irade devreye girmeli, ölene kadar yalnız olan benlik güçlenmek için artıları düşünmeli, hatırlamalı, çok çalışıp, kazanmalı. Moral bozmanın değil, moral toplamanın önem kazandığı günlerdeyiz, keyif almaya çalışın.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  29 AĞUSTOS 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •