1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 22 AĞUSTOS 2013 Günlü Burç Yorumunuz

Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Trakya
    Konular
    3714

Post 22 AĞUSTOS 2013 Günlü Burç Yorumunuz

alıntıdır

Koç burcu, 22 Agustos 2013 için burç yorumu
    21 Mart - 20 Nisan
    İş hayatınızı ya da eğitiminizi ilgilendiren konularda bir atılımda bulunmadan önce, sizi nelerin tetiklediği üzerinde düşünmelisiniz. Ani tepkiler zarar verebilir. Yapacağınız seçimleri ya da alacağınız kararların etkileyeceği kişileri düşünerek hareket etmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Rutin yöntemlerin, alışılmış yolların dışına çıkmamızı ve daha yaratıcı düşünmemizi gerektiren gezegen etkileri altındayız. ‘’ Yıllardır bu şekilde yapıyorum(yapılıyor) ya da ‘’ bu işin kuralı budur ‘’ türünde yaklaşımlar belli konu, iş, amaç veya ilişkide daha fazla verimlilik getirecek ya da çözüm sağlayacak fikirleri görmemizi engelliyor olabilir. Gergin cevaplar vermek yerine, geniş düşünmeli ve vizyonu geniş kişilere kulak vermeliyiz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa burcu, 22 Agustos 2013 için burç yorumu
    21 Nisan - 21 Mayıs
    Belli konulara odaklanmamanız ya da gerçeklere bağlı kalmamanız durumunda imajınıza, arkadaşlıklarınıza veya mevcut pozisyonunuza zarar verebilecek bir durumun ortasında kalabilirsiniz. Bazı anlaşmalar siz karar verdiğinizden beri değişikliğe uğramış olabilir ve verdiğiniz sözü değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Rutin yöntemlerin, alışılmış yolların dışına çıkmamızı ve daha yaratıcı düşünmemizi gerektiren gezegen etkileri altındayız. ‘’ Yıllardır bu şekilde yapıyorum(yapılıyor) ya da ‘’ bu işin kuralı budur ‘’ türünde yaklaşımlar belli konu, iş, amaç veya ilişkide daha fazla verimlilik getirecek ya da çözüm sağlayacak fikirleri görmemizi engelliyor olabilir. Gergin cevaplar vermek yerine, geniş düşünmeli ve vizyonu geniş kişilere kulak vermeliyiz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

İkizler burcu, 22 Agustos 2013 için burç yorumu
    22 Mayıs - 21 Haziran
    Size yardım sunan veya belli konularda danışmanlık yapan kişilerin beklentileri farklı olabilir. Dolayısıyla, çok fazla kazanç sağlamayacağınız durumlar nedeniyle borçlu düşmekten kaçınmanızda fayda var. Aşk hayatınız ön planda. Bazı konuların değişmemesinden sıkılıyorsanız, değişmeye başladığını fark edeceksiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Rutin yöntemlerin, alışılmış yolların dışına çıkmamızı ve daha yaratıcı düşünmemizi gerektiren gezegen etkileri altındayız. ‘’ Yıllardır bu şekilde yapıyorum(yapılıyor) ya da ‘’ bu işin kuralı budur ‘’ türünde yaklaşımlar belli konu, iş, amaç veya ilişkide daha fazla verimlilik getirecek ya da çözüm sağlayacak fikirleri görmemizi engelliyor olabilir. Gergin cevaplar vermek yerine, geniş düşünmeli ve vizyonu geniş kişilere kulak vermeliyiz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yengeç burcu, 22 Agustos 2013 için burç yorumu
    22 Haziran - 22 Temmuz
    Yapılacak konuşmalardan kaçmak zor olsa da, bazı bedeller ödetebileceğini unutmadan hareket etmekte fayda var. Çabuk bir yargıya varmaktan veya belli konularda yardım önermekten kaçınmalısınız. Bitirmeyi başaramayacağınız olaylara dahil olmadan içeriğini öğrenmenizde şart. Tüm burçlar için gün geneli: Rutin yöntemlerin, alışılmış yolların dışına çıkmamızı ve daha yaratıcı düşünmemizi gerektiren gezegen etkileri altındayız. ‘’ Yıllardır bu şekilde yapıyorum(yapılıyor) ya da ‘’ bu işin kuralı budur ‘’ türünde yaklaşımlar belli konu, iş, amaç veya ilişkide daha fazla verimlilik getirecek ya da çözüm sağlayacak fikirleri görmemizi engelliyor olabilir. Gergin cevaplar vermek yerine, geniş düşünmeli ve vizyonu geniş kişilere kulak vermeliyiz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Aslan burcu, 22 Agustos 2013 için burç yorumu
    23 Temmuz - 23 Ağustos
    Duygusal iniş çıkışları olan kişilere dikkat! Sakinliğinizi korumanız durumunda pazarlık, uzlaşma ya da çözüm bulma şansınız yükselecektir. Ek sorumluluk veya görevler söz konusu olabilir. Aksi takdirde, karşınızdaki kişiler kafanızda planladığınız karşılıkları vermeyebilirler. Aşk hayatınızda veya sevgi içeren ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var. Tüm burçlar için gün geneli: Rutin yöntemlerin, alışılmış yolların dışına çıkmamızı ve daha yaratıcı düşünmemizi gerektiren gezegen etkileri altındayız. ‘’ Yıllardır bu şekilde yapıyorum(yapılıyor) ya da ‘’ bu işin kuralı budur ‘’ türünde yaklaşımlar belli konu, iş, amaç veya ilişkide daha fazla verimlilik getirecek ya da çözüm sağlayacak fikirleri görmemizi engelliyor olabilir. Gergin cevaplar vermek yerine, geniş düşünmeli ve vizyonu geniş kişilere kulak vermeliyiz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Başak burcu, 22 Agustos 2013 için burç yorumu
    24 Ağustos - 22 Eylül
    Zamansız bir durumun kendi kendine çözülmesine yardım için ne yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Planlarınızı paylaşmanız işleri güçleştirirken, gizli hareket etmeniz ilerlemeyi hızlandırabilir. Pratik ve zarif olmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Rutin yöntemlerin, alışılmış yolların dışına çıkmamızı ve daha yaratıcı düşünmemizi gerektiren gezegen etkileri altındayız. ‘’ Yıllardır bu şekilde yapıyorum(yapılıyor) ya da ‘’ bu işin kuralı budur ‘’ türünde yaklaşımlar belli konu, iş, amaç veya ilişkide daha fazla verimlilik getirecek ya da çözüm sağlayacak fikirleri görmemizi engelliyor olabilir. Gergin cevaplar vermek yerine, geniş düşünmeli ve vizyonu geniş kişilere kulak vermeliyiz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Terazi burcu, 22 Agustos 2013 için burç yorumu
    23 Eylül - 23 Ekim
    Sadece ilerlemeyi düşünerek ilerlemek mümkün değil malum. Harekete geçmeniz gerekiyor(iki üç ay içinde karşılığını alabilirsiniz). Sempatikliğiniz ve iletişim becerileriniz sizi en üst noktalara taşıyacaktır. İş birliğinden, ekip çalışmalarınızdan kaçınmanız durumunda ise, ilerlemeyi unutmanızda fayda var! Özel ilişkileriniz hedeflerinize ulaşmanızı engellememeli. Tüm burçlar için gün geneli: Rutin yöntemlerin, alışılmış yolların dışına çıkmamızı ve daha yaratıcı düşünmemizi gerektiren gezegen etkileri altındayız. ‘’ Yıllardır bu şekilde yapıyorum(yapılıyor) ya da ‘’ bu işin kuralı budur ‘’ türünde yaklaşımlar belli konu, iş, amaç veya ilişkide daha fazla verimlilik getirecek ya da çözüm sağlayacak fikirleri görmemizi engelliyor olabilir. Gergin cevaplar vermek yerine, geniş düşünmeli ve vizyonu geniş kişilere kulak vermeliyiz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep burcu, 22 Agustos 2013 için burç yorumu
    24 Ekim - 22 Kasım
    İsteklerinizin anlaşılmasını beklemek yerine, bizzat kendiniz dile getirin. Yaratıcılık içeren hayallerinizin peşinden gitmelisiniz. Ufak tefek duygusal durumların sizi planlarınızı uygulamaktan alıkoymasına izin vermemelisiniz. Hayata yaklaşımlarınız özgün olursa, yatırımlarınız da orijinal olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Rutin yöntemlerin, alışılmış yolların dışına çıkmamızı ve daha yaratıcı düşünmemizi gerektiren gezegen etkileri altındayız. ‘’ Yıllardır bu şekilde yapıyorum(yapılıyor) ya da ‘’ bu işin kuralı budur ‘’ türünde yaklaşımlar belli konu, iş, amaç veya ilişkide daha fazla verimlilik getirecek ya da çözüm sağlayacak fikirleri görmemizi engelliyor olabilir. Gergin cevaplar vermek yerine, geniş düşünmeli ve vizyonu geniş kişilere kulak vermeliyiz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yay burcu, 22 Agustos 2013 için burç yorumu
    23 Kasım - 21 Aralık
    Çevrenizdeki kişiler kendi havasında olabilirler. Siz, yeni kişilerle tanışmanıza olanak sağlayacak bazı iş ya da konulara onay verebilir, imzalar atabilirsiniz. İletişimi hızlandırmanız, öğreneceklerinizi arttırarak kendiniz için daha iyi bir pozisyon yaratmanızı sağlayabilir. Ortam değişikliği size iyi gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Rutin yöntemlerin, alışılmış yolların dışına çıkmamızı ve daha yaratıcı düşünmemizi gerektiren gezegen etkileri altındayız. ‘’ Yıllardır bu şekilde yapıyorum(yapılıyor) ya da ‘’ bu işin kuralı budur ‘’ türünde yaklaşımlar belli konu, iş, amaç veya ilişkide daha fazla verimlilik getirecek ya da çözüm sağlayacak fikirleri görmemizi engelliyor olabilir. Gergin cevaplar vermek yerine, geniş düşünmeli ve vizyonu geniş kişilere kulak vermeliyiz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Oğlak burcu, 22 Agustos 2013 için burç yorumu
    22 Aralık - 20 Ocak
    Ne yaptığının farkında olmayan kişileri affetmeniz gerekebilir. Başkalarına yardım etme çabanız sizi yıpratabilir. İş birliği içinde olduğunuz kişiler ani veya aşırı tepkiler verebilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Rutin yöntemlerin, alışılmış yolların dışına çıkmamızı ve daha yaratıcı düşünmemizi gerektiren gezegen etkileri altındayız. ‘’ Yıllardır bu şekilde yapıyorum(yapılıyor) ya da ‘’ bu işin kuralı budur ‘’ türünde yaklaşımlar belli konu, iş, amaç veya ilişkide daha fazla verimlilik getirecek ya da çözüm sağlayacak fikirleri görmemizi engelliyor olabilir. Gergin cevaplar vermek yerine, geniş düşünmeli ve vizyonu geniş kişilere kulak vermeliyiz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Kova burcu, 22 Agustos 2013 için burç yorumu
    21 Ocak - 18 Şubat
    Olmayan kaynaklar ya da şüpheli anlaşmalar üzerinden imzalar atabilir veya sözler verebilirsiniz, dikkat! İş ya da özel yaşamınızı ilgilendiren ilişkilerinizde duygularınızı göstermekten kaçınamamanız bazı problemlerin yaşanmasına neden olabilir. Saygı duyduğunuz bir kişiyle ilişkilerinizi düzenlemek istiyorsanız değişiklik yapılması şart! Aşk hayatınızda ya da sevgi temalı ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var. Tüm burçlar için gün geneli: Rutin yöntemlerin, alışılmış yolların dışına çıkmamızı ve daha yaratıcı düşünmemizi gerektiren gezegen etkileri altındayız. ‘’ Yıllardır bu şekilde yapıyorum(yapılıyor) ya da ‘’ bu işin kuralı budur ‘’ türünde yaklaşımlar belli konu, iş, amaç veya ilişkide daha fazla verimlilik getirecek ya da çözüm sağlayacak fikirleri görmemizi engelliyor olabilir. Gergin cevaplar vermek yerine, geniş düşünmeli ve vizyonu geniş kişilere kulak vermeliyiz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Balık burcu, 22 Agustos 2013 için burç yorumu
    19 Şubat - 20 Mart
    Beklediğiniz cevaplar birkaç gün içinde gelecektir, şimdilik sabırlı olmanız gerekiyor. Hukuki, anlaşmalar bazında ya da maddi konularda yapacağınız çalışmalarda iç sesinize kulak vermenizde fayda var. Dürüst olmanız kontrolü elinizde tutmanızı sağlayacaktır. Gizlilik veya işlerine karışma yanınızda olmasına ihtiyaç duyduğunuz bir kişiyle ilişkilerinize zarar verebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Rutin yöntemlerin, alışılmış yolların dışına çıkmamızı ve daha yaratıcı düşünmemizi gerektiren gezegen etkileri altındayız. ‘’ Yıllardır bu şekilde yapıyorum(yapılıyor) ya da ‘’ bu işin kuralı budur ‘’ türünde yaklaşımlar belli konu, iş, amaç veya ilişkide daha fazla verimlilik getirecek ya da çözüm sağlayacak fikirleri görmemizi engelliyor olabilir. Gergin cevaplar vermek yerine, geniş düşünmeli ve vizyonu geniş kişilere kulak vermeliyiz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

22 AĞUSTOS 2013 Günlü Burç Yorumunuz

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler