1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 08 AĞUSTOS 2013 Günlü Burç Yorumunuz

Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Trakya
    Konular
    3714

Post 08 AĞUSTOS 2013 Günlü Burç Yorumunuz

alıntıdır

Koç burcu, 8 Agustos 2013 için burç yorumu
    21 Mart - 20 Nisan
    Yaratıcılığınızın arttığı bir haftalık süreçtesiniz. Aynı dönemde, yeni ilişkiler veya mevcut ilişkide yenilenme söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Aslan burcunda meydana gelen yeni ay, bayram tatilinde tembellik etmek, keyifli aktivitelerle zaman geçirmek ve önümüzdeki on gün boyunca yeni başlangıçlar yapmamız için olanak tanıyacaktır. Önümüzdeki on günlük süreçte, kendi burcunuzun özellikle hangi alanlarda yenilenmek, ilerlemek ya da yeni başlangıçlar yapmak fırsatını bulacağını günlük burç yorumlarında tek tek ele aldım.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
    Boğa burcu, 8 Agustos 2013 için burç yorumu
    21 Nisan - 21 Mayıs
    Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda yeniliklere açık bir haftalık süreçtesiniz. Stresli ortamlardan kurtulmanın en iyi yolu evde vakit geçirmek olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Aslan burcunda meydana gelen yeni ay, bayram tatilinde tembellik etmek, keyifli aktivitelerle zaman geçirmek ve önümüzdeki on gün boyunca yeni başlangıçlar yapmamız için olanak tanıyacaktır. Önümüzdeki on günlük süreçte, kendi burcunuzun özellikle hangi alanlarda yenilenmek, ilerlemek ya da yeni başlangıçlar yapmak fırsatını bulacağını günlük burç yorumlarında tek tek ele aldım.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
    İkizler burcu, 8 Agustos 2013 için burç yorumu
    22 Mayıs - 21 Haziran
    Yakın çevre(akraba, komşu, arkadaşlar, kardeşler v.b) ilişkilerinizin yoğunlaştığı ve bu kişilerden destek alabileceğiniz bir haftalık süreçtesiniz. Aşk hayatınız da renklenebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Aslan burcunda meydana gelen yeni ay, bayram tatilinde tembellik etmek, keyifli aktivitelerle zaman geçirmek ve önümüzdeki on gün boyunca yeni başlangıçlar yapmamız için olanak tanıyacaktır. Önümüzdeki on günlük süreçte, kendi burcunuzun özellikle hangi alanlarda yenilenmek, ilerlemek ya da yeni başlangıçlar yapmak fırsatını bulacağını günlük burç yorumlarında tek tek ele aldım.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
    Yengeç burcu, 8 Agustos 2013 için burç yorumu
    22 Haziran - 22 Temmuz
    Kendinize olan güveninizin artacağı, yeni iş fırsatlarıyla karşılaşma ihtimali olan bir haftalık süreçtesiniz. Gerilime rağmen burcunuzdaki şans gezegeni Jüpiter sizi her türlü ilerlemeye açık hale getiriyor. Tüm burçlar için gün geneli: Aslan burcunda meydana gelen yeni ay, bayram tatilinde tembellik etmek, keyifli aktivitelerle zaman geçirmek ve önümüzdeki on gün boyunca yeni başlangıçlar yapmamız için olanak tanıyacaktır. Önümüzdeki on günlük süreçte, kendi burcunuzun özellikle hangi alanlarda yenilenmek, ilerlemek ya da yeni başlangıçlar yapmak fırsatını bulacağını günlük burç yorumlarında tek tek ele aldım.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
    Aslan burcu, 8 Agustos 2013 için burç yorumu
    23 Temmuz - 23 Ağustos
    Önümüzdeki bir hafta içinde, uzak mesafede bulunan bir tanıdık size iş fırsatları ya da farklı imkanlar sunabilir veya seyahatlere çıkabilirsiniz ya da eğitimle ilgili yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Aslan burcunda meydana gelen yeni ay, bayram tatilinde tembellik etmek, keyifli aktivitelerle zaman geçirmek ve önümüzdeki on gün boyunca yeni başlangıçlar yapmamız için olanak tanıyacaktır. Önümüzdeki on günlük süreçte, kendi burcunuzun özellikle hangi alanlarda yenilenmek, ilerlemek ya da yeni başlangıçlar yapmak fırsatını bulacağını günlük burç yorumlarında tek tek ele aldım.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
    Başak burcu, 8 Agustos 2013 için burç yorumu
    24 Ağustos - 22 Eylül
    Psikolojik anlamda yenilenmenin ön plana çıkacağı bir haftalık süreçtesiniz. Geleceğinizi planlamak için güzel bir zaman. Tüm burçlar için gün geneli: Aslan burcunda meydana gelen yeni ay, bayram tatilinde tembellik etmek, keyifli aktivitelerle zaman geçirmek ve önümüzdeki on gün boyunca yeni başlangıçlar yapmamız için olanak tanıyacaktır. Önümüzdeki on günlük süreçte, kendi burcunuzun özellikle hangi alanlarda yenilenmek, ilerlemek ya da yeni başlangıçlar yapmak fırsatını bulacağını günlük burç yorumlarında tek tek ele aldım.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
    Terazi burcu, 8 Agustos 2013 için burç yorumu
    23 Eylül - 23 Ekim
    Sosyal yaşamınızda hareketliliğe açık bir haftalık süreçtesiniz. Yeni arkadaşlar edinebilir, yeni gruplara girebilirsiniz, bu anlamda partneriniz de sizi destekliyor olacak. İş hayatınızda ise, beklediğiniz olumlu işaretler kendini yavaş yavaş göstermeye başlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Aslan burcunda meydana gelen yeni ay, bayram tatilinde tembellik etmek, keyifli aktivitelerle zaman geçirmek ve önümüzdeki on gün boyunca yeni başlangıçlar yapmamız için olanak tanıyacaktır. Önümüzdeki on günlük süreçte, kendi burcunuzun özellikle hangi alanlarda yenilenmek, ilerlemek ya da yeni başlangıçlar yapmak fırsatını bulacağını günlük burç yorumlarında tek tek ele aldım.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
    Akrep burcu, 8 Agustos 2013 için burç yorumu
    24 Ekim - 22 Kasım
    Önemli görüşmelerin hız kazanacağı, kariyeriniz ve iş hayatınız açısından yoğun tempolu ve yeniliklere açık ve size prestij sağlayacak plan ve projelerin öne çıkabileceği bir haftalık süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Aslan burcunda meydana gelen yeni ay, bayram tatilinde tembellik etmek, keyifli aktivitelerle zaman geçirmek ve önümüzdeki on gün boyunca yeni başlangıçlar yapmamız için olanak tanıyacaktır. Önümüzdeki on günlük süreçte, kendi burcunuzun özellikle hangi alanlarda yenilenmek, ilerlemek ya da yeni başlangıçlar yapmak fırsatını bulacağını günlük burç yorumlarında tek tek ele aldım.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
    Yay burcu, 8 Agustos 2013 için burç yorumu
    23 Kasım - 21 Aralık
    Eğitim ve seyahat başlıklarında yenilikler söz konusu olabilir. Seyahate çıkabilir, bu esnada yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz ya da yüksek eğitim olanaklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Maddi konularda da gelişmeler var. Tüm burçlar için gün geneli: Aslan burcunda meydana gelen yeni ay, bayram tatilinde tembellik etmek, keyifli aktivitelerle zaman geçirmek ve önümüzdeki on gün boyunca yeni başlangıçlar yapmamız için olanak tanıyacaktır. Önümüzdeki on günlük süreçte, kendi burcunuzun özellikle hangi alanlarda yenilenmek, ilerlemek ya da yeni başlangıçlar yapmak fırsatını bulacağını günlük burç yorumlarında tek tek ele aldım.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
    Oğlak burcu, 8 Agustos 2013 için burç yorumu
    22 Aralık - 20 Ocak
    Beklenmedik eğlenceler veya maddi fırsatların ön plana çıkabileceği bir haftalık süreçtesiniz. Ortak kaynak(kredi, burs, miras, nafaka, prim v.b) kullanımı gerektiren işlerden fayda sağlanabilir. Ya da partneriniz yeni maddi kaynaklar bulabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Aslan burcunda meydana gelen yeni ay, bayram tatilinde tembellik etmek, keyifli aktivitelerle zaman geçirmek ve önümüzdeki on gün boyunca yeni başlangıçlar yapmamız için olanak tanıyacaktır. Önümüzdeki on günlük süreçte, kendi burcunuzun özellikle hangi alanlarda yenilenmek, ilerlemek ya da yeni başlangıçlar yapmak fırsatını bulacağını günlük burç yorumlarında tek tek ele aldım.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
    Kova burcu, 8 Agustos 2013 için burç yorumu
    21 Ocak - 18 Şubat
    İkili ilişkilerinizi yenileyecek bir haftalık süreçtesiniz. Bağlayıcı sözler verebilir, evlilik v.b konuları devreye sokabilir ya da yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Mevcut ilişkilerin de tazelenebileceği bir süreç olacak. Tüm burçlar için gün geneli: Aslan burcunda meydana gelen yeni ay, bayram tatilinde tembellik etmek, keyifli aktivitelerle zaman geçirmek ve önümüzdeki on gün boyunca yeni başlangıçlar yapmamız için olanak tanıyacaktır. Önümüzdeki on günlük süreçte, kendi burcunuzun özellikle hangi alanlarda yenilenmek, ilerlemek ya da yeni başlangıçlar yapmak fırsatını bulacağını günlük burç yorumlarında tek tek ele aldım.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
    Balık burcu, 8 Agustos 2013 için burç yorumu
    19 Şubat - 20 Mart
    Sağlığınızı ve fiziksel durumunuzu ilgilendiren konularda yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir haftalık süreçtesiniz. Fiziksel anlamda kendinizi güçlü hissetmeniz için ve iş anlamında da belli konularda ufak tefek yeniliklere açık günler. Tüm burçlar için gün geneli: Aslan burcunda meydana gelen yeni ay, bayram tatilinde tembellik etmek, keyifli aktivitelerle zaman geçirmek ve önümüzdeki on gün boyunca yeni başlangıçlar yapmamız için olanak tanıyacaktır. Önümüzdeki on günlük süreçte, kendi burcunuzun özellikle hangi alanlarda yenilenmek, ilerlemek ya da yeni başlangıçlar yapmak fırsatını bulacağını günlük burç yorumlarında tek tek ele aldım.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

08 AĞUSTOS 2013 Günlü Burç Yorumunuz

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler