1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 31 TEMMUZ 2013 Günlü Burç Yorumunuz

Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Trakya
    Konular
    3714

Post 31 TEMMUZ 2013 Günlü Burç Yorumunuz

alıntıdır

Koç burcu, 31 Temmuz 2013 için burç yorumu
    21 Mart - 20 Nisan
    Mücadele ya da tartışma ortamlarında sizden beklenen güç figürü olma rolünü bir kenara bırakmalısınız. Olayları düzeltmeyi istiyor olabilirsiniz, ama gerilimin ortasında asla yer almamalısınız, asla! Tüm burçlar için gün geneli: Kendi tasarrufunuzda olan bir planınızı, programınızı, hayalinizi ya da sizi mutlu edebilecek herhangi bir şeyi uygulama konusundaki istekliliğinizi çevrenizdeki kişilerin anlamadığını fark etmenizi sağlayacak beklenmedik olaylar yaşanabilir. Ayrıca, kişiler, yardım istemeniz durumunda size yardım edecek olsalar bile, siz istemeden onların gönüllü olmasını beklemek hayalcilik olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa burcu, 31 Temmuz 2013 için burç yorumu
    21 Nisan - 21 Mayıs
    Gün akışını ya da belli planlarınızı bozan olaylar meydana gelebilir. Bu olayların üstesinden gelmenin en kolay yolu tartışmalara girmemek ve dramatik tepkiler veren kişilerden kaçınmak olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Kendi tasarrufunuzda olan bir planınızı, programınızı, hayalinizi ya da sizi mutlu edebilecek herhangi bir şeyi uygulama konusundaki istekliliğinizi çevrenizdeki kişilerin anlamadığını fark etmenizi sağlayacak beklenmedik olaylar yaşanabilir. Ayrıca, kişiler, yardım istemeniz durumunda size yardım edecek olsalar bile, siz istemeden onların gönüllü olmasını beklemek hayalcilik olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

İkizler burcu, 31 Temmuz 2013 için burç yorumu
    22 Mayıs - 21 Haziran
    Zaten iyice kaynama noktasına gelmiş konuların(maddi veya yaratıcılık isteyen işler) üstüne gitmek ve iyice ısıtmak doğru olmayabilir. Ani tepkilerden veya acele hareket etmekten kaçınmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Kendi tasarrufunuzda olan bir planınızı, programınızı, hayalinizi ya da sizi mutlu edebilecek herhangi bir şeyi uygulama konusundaki istekliliğinizi çevrenizdeki kişilerin anlamadığını fark etmenizi sağlayacak beklenmedik olaylar yaşanabilir. Ayrıca, kişiler, yardım istemeniz durumunda size yardım edecek olsalar bile, siz istemeden onların gönüllü olmasını beklemek hayalcilik olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç burcu, 31 Temmuz 2013 için burç yorumu
    22 Haziran - 22 Temmuz
    Ani gelişen olaylar dengenizi bozabilir. Ancak, tüm detaylara hakim olmadan veya tüm bilgileri edinmeden sinirlerinizi bozmamalı ya da tepki vermemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Kendi tasarrufunuzda olan bir planınızı, programınızı, hayalinizi ya da sizi mutlu edebilecek herhangi bir şeyi uygulama konusundaki istekliliğinizi çevrenizdeki kişilerin anlamadığını fark etmenizi sağlayacak beklenmedik olaylar yaşanabilir. Ayrıca, kişiler, yardım istemeniz durumunda size yardım edecek olsalar bile, siz istemeden onların gönüllü olmasını beklemek hayalcilik olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan burcu, 31 Temmuz 2013 için burç yorumu
    23 Temmuz - 23 Ağustos
    Diğerlerinin bazı şeyleri tam olarak nasıl yaptığını açıklamaya çalışmak yerine, olayların tümüyle dışında kalmanız yararınıza olur. Tüm burçlar için gün geneli: Kendi tasarrufunuzda olan bir planınızı, programınızı, hayalinizi ya da sizi mutlu edebilecek herhangi bir şeyi uygulama konusundaki istekliliğinizi çevrenizdeki kişilerin anlamadığını fark etmenizi sağlayacak beklenmedik olaylar yaşanabilir. Ayrıca, kişiler, yardım istemeniz durumunda size yardım edecek olsalar bile, siz istemeden onların gönüllü olmasını beklemek hayalcilik olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Başak burcu, 31 Temmuz 2013 için burç yorumu
    24 Ağustos - 22 Eylül
    Belli anlaşmanın, düzenlemenin ya da iş birliğinin bozulması bazı amaçlarınıza ulaşıp ulaşamayacağınız konusunda şüpheye düşmenize neden olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Kendi tasarrufunuzda olan bir planınızı, programınızı, hayalinizi ya da sizi mutlu edebilecek herhangi bir şeyi uygulama konusundaki istekliliğinizi çevrenizdeki kişilerin anlamadığını fark etmenizi sağlayacak beklenmedik olaylar yaşanabilir. Ayrıca, kişiler, yardım istemeniz durumunda size yardım edecek olsalar bile, siz istemeden onların gönüllü olmasını beklemek hayalcilik olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi burcu, 31 Temmuz 2013 için burç yorumu
    23 Eylül - 23 Ekim
    İş hayatınızı, aşk yaşamınızı veya maddi durumunuzu ilgilendiren beklenmedik bir karmaşa ya da karışıklık günün stresini arttırabilir. Durumla baş etmek için yıkılamayacak bir mantık kurmanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Kendi tasarrufunuzda olan bir planınızı, programınızı, hayalinizi ya da sizi mutlu edebilecek herhangi bir şeyi uygulama konusundaki istekliliğinizi çevrenizdeki kişilerin anlamadığını fark etmenizi sağlayacak beklenmedik olaylar yaşanabilir. Ayrıca, kişiler, yardım istemeniz durumunda size yardım edecek olsalar bile, siz istemeden onların gönüllü olmasını beklemek hayalcilik olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep burcu, 31 Temmuz 2013 için burç yorumu
    24 Ekim - 22 Kasım
    Belli şeyleri başkalarının itirazlarına rağmen devam ettirmeniz gerekmesi yıpratıcı olabilir. Onların yerinde olsanız neler yapabileceğinizi düşünmeniz size bir fayda sağlamayacaktır. Yeni yollar aramalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Kendi tasarrufunuzda olan bir planınızı, programınızı, hayalinizi ya da sizi mutlu edebilecek herhangi bir şeyi uygulama konusundaki istekliliğinizi çevrenizdeki kişilerin anlamadığını fark etmenizi sağlayacak beklenmedik olaylar yaşanabilir. Ayrıca, kişiler, yardım istemeniz durumunda size yardım edecek olsalar bile, siz istemeden onların gönüllü olmasını beklemek hayalcilik olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay burcu, 31 Temmuz 2013 için burç yorumu
    23 Kasım - 21 Aralık
    Bir süredir devam eden tartışmalı bir olayın beklenmedik gelişmeleri gerçek ve hayal arasında kalmanıza neden olabilir. Ani tepkiler vermemeli, sinirlerinize hakim olmalı ya da asla hayalci olmamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Kendi tasarrufunuzda olan bir planınızı, programınızı, hayalinizi ya da sizi mutlu edebilecek herhangi bir şeyi uygulama konusundaki istekliliğinizi çevrenizdeki kişilerin anlamadığını fark etmenizi sağlayacak beklenmedik olaylar yaşanabilir. Ayrıca, kişiler, yardım istemeniz durumunda size yardım edecek olsalar bile, siz istemeden onların gönüllü olmasını beklemek hayalcilik olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak burcu, 31 Temmuz 2013 için burç yorumu
    22 Aralık - 20 Ocak
    Bazı kişiler belli şekillerde davranmanız için size baskı uygulayabilirler. Kabul edilebilir bir çözümde uzlaşabilirsiniz, ama o yolu bulana kadar oldukça ter döküleceğe benziyor. Tüm burçlar için gün geneli: Kendi tasarrufunuzda olan bir planınızı, programınızı, hayalinizi ya da sizi mutlu edebilecek herhangi bir şeyi uygulama konusundaki istekliliğinizi çevrenizdeki kişilerin anlamadığını fark etmenizi sağlayacak beklenmedik olaylar yaşanabilir. Ayrıca, kişiler, yardım istemeniz durumunda size yardım edecek olsalar bile, siz istemeden onların gönüllü olmasını beklemek hayalcilik olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova burcu, 31 Temmuz 2013 için burç yorumu
    21 Ocak - 18 Şubat
    Maddi durumunuzu ya da sağlığınızı ilgilendiren kaçınılmaz bir durum, bazı alanlarda saha dışında kalmanıza neden olabilir. Hemen toparlanmaya bakın. Zira, bu durum önemsiz bir hal alabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Kendi tasarrufunuzda olan bir planınızı, programınızı, hayalinizi ya da sizi mutlu edebilecek herhangi bir şeyi uygulama konusundaki istekliliğinizi çevrenizdeki kişilerin anlamadığını fark etmenizi sağlayacak beklenmedik olaylar yaşanabilir. Ayrıca, kişiler, yardım istemeniz durumunda size yardım edecek olsalar bile, siz istemeden onların gönüllü olmasını beklemek hayalcilik olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık burcu, 31 Temmuz 2013 için burç yorumu
    19 Şubat - 20 Mart
    Karşınızdaki kişilerin inatları bir keçiyle diyalog kurmayı tercih etmenize neden olabilir. Ancak, diğer kişiler kafalarında yarın yeni bir gün diye düşünmeye başlamış olabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Kendi tasarrufunuzda olan bir planınızı, programınızı, hayalinizi ya da sizi mutlu edebilecek herhangi bir şeyi uygulama konusundaki istekliliğinizi çevrenizdeki kişilerin anlamadığını fark etmenizi sağlayacak beklenmedik olaylar yaşanabilir. Ayrıca, kişiler, yardım istemeniz durumunda size yardım edecek olsalar bile, siz istemeden onların gönüllü olmasını beklemek hayalcilik olabilir.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

31 TEMMUZ 2013 Günlü Burç Yorumunuz

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler