1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 11 HAZİRAN 2013 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 11 HAZİRAN 2013 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 11 Haziran 2013 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  İlişkilerinizi yönetmenin en parlak yollarını arayabilir, belli önerileri pratiğe dökebilirsiniz. İmkansız olana değil yapabileceklerinize odaklanmalısınız. Bir sonraki adımlarınızı duygularınızın yönlendirmesine izin verirseniz sonuçlar sizi yavaşlatabilir veya engellenebilir. Kötü ortamlardan veya olaylardan uzak durmalı ve yeni fırsatları kucaklamalısınız. Herkesin taleplerini yerine getirmek yerine, doğru önerilere kulak verin. Tüm burçlar için gün geneli: Sonunda, belli bir proje, macera ya da girişim hakkında daha adil ve yenilikçi fikirlere sahip olabilir ve belli işaretleri yanlış yorumlamayı ya da ufuk çizgisini tahmin etmeye çalışmayı bırakabilirsiniz. Bunun dışında, eğer gerçekten olumlu düşünüyor ya da huzuru sağlamak istiyor olsanız bile, kendinizi bir an da ciddi olmayan sözler söylerken bulursanız, karşınızdaki kişiler daha da ilgisiz ya da sizin hiç ilgilenmeyeceğiniz şekilde konuşmaya başlayabilirler benden uyarması Niobe’ce. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

  Boğa burcu, 11 Haziran 2013 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Yardıma açık olmanız durumunda şanslı bağlantılar kurma fırsatı bulabilirsiniz. Özel konulara dahil olmanız daha büyük fırsatların(seyahatler, eğitim, bilişim, medya v.b) kapısını açabilir. Aşk hayatınız ön planda ve ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.

  İkizler burcu, 11 Haziran 2013 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı girişimlerinizin ya da eğilimlerinizin başarılabileceğine dair işaretleri görmeye başlayabilirsiniz. Ancak, bu durumun diğer ihtiyaçlarınızı tatmin edip etmeyeceği üzerine de düşünmeye başlayabilirsiniz. Ufak tefek rahatsızlıklar yapmak istediklerinizle aranıza girmemeli. İşleri tamamlayabilmeye ya da halletmeye çalışmalısınız. Ancak, herşeyin fazlası zararlı olabilir. Değişiklikten çok, istikrara ve pratik olmaya önem vermeniz gerekiyor. Sonunda, belli bir proje, macera ya da girişim hakkında daha adil ve yenilikçi fikirlere sahip olabilir ve belli işaretleri yanlış yorumlamayı ya da ufuk çizgisini tahmin etmeye çalışmayı bırakabilirsiniz. Bunun dışında, eğer gerçekten olumlu düşünüyor ya da huzuru sağlamak istiyor olsanız bile, kendinizi bir an da ciddi olmayan sözler söylerken bulursanız, karşınızdaki kişiler daha da ilgisiz ya da sizin hiç ilgilenmeyeceğiniz şekilde konuşmaya başlayabilirler benden uyarması Niobe’ce. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

  Yengeç burcu, 11 Haziran 2013 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  İstikrarsız bir görünüm çizmenize neden olacak hareketlerden sakınmalısınız. Evinizi ve yaşam tarzınızı ilgilendiren değişiklikler yapmanız stresi azaltabilir.

  Aslan burcu, 11 Haziran 2013 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Etkili kişilerle birlikte olmanızı sağlayacak aktivite ve olaylara katılabilirsiniz. Eğlenmek ve düşüncelerinizi paylaşmak endişelerinizi gidermenize yardım edebilir. Başkalarına yapacağınız yardımlar tecrübe kazanmanızı sağlayabilir.

  Başak burcu, 11 Haziran 2013 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Anlaşmazlıklar kaçınılmaz olsa da, karşı tarafı dinlemeniz bakış açılarını anlamanıza yardım edebilir veya geleceğinizi ilgilendiren kalıcı zararlar almanızı engelleyebilir. Saygılı, düşünceli ve uzlaşmacı olmak önemli bugün.

  Terazi burcu, 11 Haziran 2013 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Herkesi memnun etmeyecek olsa bile, bugün istediğiniz şeyleri yapmalısınız. Kalbinizin sesini dinlemeli ve kim olduğunuzun ve neler başarabileceğinizin farkına varmalısınız. Özel yaşamınızda değişiklik yapmanız ne kadar zor görünse de, size iyi hissettireceği kesin gibi görünüyor.

  Akrep burcu, 11 Haziran 2013 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Sizi alışık olmadığınız yerlere götürecek veya alışılmadık tecrübeler yaşatabilecek aktivitelere ilgi duyabilirsiniz. Aşk hayatınız veya ikili ilişkileriniz ön planda.

  Yay burcu, 11 Haziran 2013 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  İsteklerinizi beyan etmeli ve kimin istekli şekilde yanıt verdiğini görmek için geri çekilmelisiniz. İkili ilişkiler açısından pek çok farklı yöne çekilebilirsiniz. Uzlaşmacı olmalı, ama duygusal şantaj yapan kişilere ödün vermemelisiniz. İlgi alanlarınızı korumak için belli değişiklikler yapmalısınız. Sonunda, belli bir proje, macera ya da girişim hakkında daha adil ve yenilikçi fikirlere sahip olabilir ve belli işaretleri yanlış yorumlamayı ya da ufuk çizgisini tahmin etmeye çalışmayı bırakabilirsiniz. Bunun dışında, eğer gerçekten olumlu düşünüyor ya da huzuru sağlamak istiyor olsanız bile, kendinizi bir an da ciddi olmayan sözler söylerken bulursanız, karşınızdaki kişiler daha da ilgisiz ya da sizin hiç ilgilenmeyeceğiniz şekilde konuşmaya başlayabilirler benden uyarması Niobe’ce. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

  Oğlak burcu, 11 Haziran 2013 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Zor bir seçim yapmaya zorlanabilirsiniz. Pratik çözümler ve net olmak stresin azaltılmasında veya hassas konuların çözümünde etkili olabilir. Ufukta aşk var ve en sonunda kendinizi iyi hissetmenize yardım edebilir.

  Kova burcu, 11 Haziran 2013 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  İletşim ağınızı genişletmeniz veya aktif olarak kullanmanız durumunda size sunacak veya paylaşacak şeyleri olan kişilerle karşılaşabiirsiniz. Rekabatten ve mücadeleden kaçmamalısınız. Bu özelliğiniz etkili pozisyondaki veya geleceğinizi etkileyebilecek durumdaki kişileri de etkilemenizi sağlayabilir.

  Balık burcu, 11 Haziran 2013 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Hoşa gitmeyecek özel durumlar ilerin karışmasına neden olabilir. Sakinliğinizi korumalısınız, maddi açıdan olumlu veya ses getirebilecek değişikliklerin yapılması gerekiyor. Romantizm ön planda veya sevgi içerikli ilişkiler stresi azaltabilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  11 HAZİRAN 2013 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •