1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Milli Takımın Başında Olmak İstiyorum

Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Trakya
    Konular
    3714

Post Milli Takımın Başında Olmak İstiyorum

alıntıdır

Abdullah Avcı yönetimindeki milli takımın başarısızlığı sonrası Yılmaz Vural ismi de Ay-Yıldızlı ekip için yakıştırılmaya başlandı. Yılmaz hocayı sevenler ve futbol bilgisine güvenenler http: //yilmazvuralmillitakima.com blog sayfası açarak tecrübeli teknik adama destek vermeye başladı.

LİSTEYE YILMAZ VURAL DA EKLENDİ

Grup eleme maçlarını tamamladıktan sonra görevden alınacağına kesin gözle bakılan Abdullah Avcı'nın yerine kimin geçeceği konusunda farklı isimler gündeme getiriliyor. Fatih Terim, Şenol Güneş, Aykut Kocaman, Mustafa Denizli gibi isimlerin bulunduğu listeye geçtiğimiz yıl Elazığspor'la muhteşem bir çıkış yakalayan Yılmaz Vural da eklendi.

"MİLLİ TAKIM BENİM HAYALİM"

Milli Takım'ın başına geçeceği yönündeki iddialarla ilgili Haberler.com'un sorularını yanıtlayan Yılmaz Vural, bu göreve sıcak baktığını belirtti. Abdullah Avcı'nın başarılı bir isim olduğuna dikkat çeken Vural, "Abdullah Avcı bu süreçte büyük şanssızlıklar yaşadı. An itibariyle de görevinin başında. Milli Takım için farklı hocaların isimleri gündeme getiriliyor. Bunlardan biri de benim. Yıllardan beri Milli Takım'ın başında olmayı hayal ediyorum. Bu her teknik direktörün hayallerini süsler. Bu süreçte bana destek verenlere çok teşekkür ediyorum" dedi.

"BU SEZON TAKIM ÇALIŞTIRACAĞIM"

Bu sezon bir takım çalıştırmak istediği de sözlerine ekleyen Vural şu ifadelere yer verdi: "Allah bana ömür verdiği sürece bu göreve devam edeceğim. Mesleğimi çok seviyorum. Heyecanımı kaybetmediğim sürece bu görevi layıkıyla yerine getireceğim. Allah izin verirse dinlenmek için önümüzde uzun yıllar olacak. Bu sezon yeşil sahalarda olmayı istiyorum."

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Milli Takımın Başında Olmak İstiyorum

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler