1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Avrupa'ya Gitmeyeceğim

Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Trakya
    Konular
    3714

Post Avrupa'ya Gitmeyeceğim

alıntıdır

Fenerbahçe ile olan sözleşmesi31 Mayıs'ta bitecek olan Caner Erkin, Sabah gazetesine geleceğiyle ilgili önemli açıklamarda bulundu. Fenerbahçe'nin 19. şampiyonluğunda en büyük paylardan birine sahip olan Caner Erkin, "Hedefim uzun yıllar sarı-lacivert formayı giymek. Benim Avrupa'ya gitmem değil, Fenerbahçemiz'e Şampiyonlar Ligi'nde final oynatmamız önemli" dedi.

"UZUN YILLAR Fenerbahçe'DE OYNAMAK İSTİYORUM"

Geleceğiyle ilgili konuşan Caner, "Başkanımızla konuşup transfer konusunu sezon sonuna daha doğrusu şampiyonluk sonuna bıraktık. Şampiyon olduk, şimdi oturup konuşacağız. Bir sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum. Ben uzun yıllar Fenerbahçe ile yoluma devam etmek istiyorum. Benim en büyük hedefim Fenerbahçemiz'e Şampiyonlar Ligi'nde final oynatmak." dedi.

"ARDA TURAN BÜYÜK İŞLER YAPIYOR"

Caner Erkin, "Arda benim kardeşim. Birlikte G. Saray'da forma giydik. Milli Takım'da birlikte oynuyoruz. Onun oynadığı futbol ve yaptığı işlerle inanılmaz gurur duyuyorum. İnşallah kupayı da alırlar. Kimse Atletico Madrid'e şans vermiyordu ama finale kadar geldiler. Real Madrid'i de yenip kupayı almalarını istiyorum. Ama Türk futbolculardan çok Türk takımlarının Avrupa'da bu başarıları göstermesi gerek diye düşünüyorum." dedi.

"TÜRKİYE'DE SOL BEK YOK"

" Türkiye'de bir sol bek açığı var" diyen Caner, "Ersun Yanal beni çok iyi tanıyan bir hoca. Mazimiz eskiye dayanıyor. Sahada neler yapabileceğimi biliyor. Bana güvendi, sol bek olarak sahaya sürdü. Ben de onun güvenini boşa çıkarmadım. Formayı aldım ve bir daha vermedim. Onu mahcup etmediğim için çok gururluyum. Türkiye'de bir sol bek açığı var. Bugüne kadar çok değişik mevkilerde oynadığım için bir mevkiye tam olarak alışamadım. Ama bu sene sürekli sol bek oynadım. Bu sezonki performansımı sürekli oynamaya bağlıyorum. Sürekli oynadığınız zaman özgüveniniz yerine geliyor. Bir maçta yaptığınız hatayı diğer maç tekrarlamıyorsunuz. Sol beke gerçekten oturdum. Takımımız da çok önemli bir performans gösterdi. Uzun süredir aynı futbolcular bir arada oynuyoruz. Bunun da başarıda etkisi büyük." ifadelerini kullandı.

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Avrupa'ya Gitmeyeceğim

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler