Fenerbahçe’den Yunan takımına tokat gibi cevap!

04.05.2017

226 Kişi Okumuş

0 Yorum

Fenerbahçe’den Yunan takımına tokat gibi cevap!

Anadolu Efes’i 5. maçta yenerek seriyi 3-2 kazanan ve adını Final Four’a yazdıran Yunan temsilcisi Olympiakos, Final Four için çıkarttığı tişört ile gündem olmuştu, Fenerbahçe’nin cevabı ise gecikmedi.

KONSTANTİNOPOLİS YAZDILAR

İstanbul Boğazı ve Boğaziçi Köprüsü’nün yer aldığı tasarımda Ayasofya Camii’si de yer aldı. Tişörtte Ayasofya Camii’sine minare eklenmemesi ve altına İstanbul’un Yunanca yazılışı Konstantinopolis’in yazılması dikkat çekti.

Konstantinopolis yazısının hemen altında Final Four’u simgeleyen 2017 yazısında yer alan nazar boncuğu da bir başka dikkat çeken ayrıntı oldu.

FENERBAHÇE’DEN DE CEVAP GELDİ

Fenerbahçe Kulübü’nün resmi mağazası olan Fenerium, Olympiakos’un bu mesajına kısa süre içerisinde cevap verdi.

Fenerium’un twitter hesabından üzerinden ‘‘İstanbul, since 1453 (1453’ten beri İstanbul)” yazısı bulunan tişört görseli ”Doğrusu bu” mesajıyla paylaşılırken, Olympiakos’un resmi hesabı da etiketlendi.

RAKİP CSKA MOSKOVA

Fenerbahçe, CSKA Moskova, Real Madrid ve Olympiakos’un yer aldığı, İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu’nda 19-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek 2017 Turkish Airlines Euroleague Final-Four organizasyonunda Yunan temsilcisi, finale yükselmek için CSKA Moskova ile karşılaşacak.

Beşiktaş – Fenerbahçe derbisinin hakemi belli oldu

İlgili Terimler : , , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ