Erdoğan’ın dikkatini çekmek için ağaca çıktı

02.10.2017

158 Kişi Okumuş

0 Yorum

Erdoğan’ın dikkatini çekmek için ağaca çıktı

 

 

Darbe girişiminden 22 gün sonra gözaltına alınan ve 19 Ağustos’ta sevk edildiği mahkeme tarafından tutuklanan 9’uncu Kolordu 109’uncu Topçu Alayı 1’inci Topçu Tabur Komutanı Yarbay Ramazan Kayacı’nın eşi Nazife Kayacı hukuk mücadelesi başlatırken, siyasileri de markaja aldı.

Erzurum’a gelen tüm liderlerle bir yolunu bulup görüşen ve yardım isteyen 2 çocuk annesi Nazife Kayacı, eşinin suçsuz olduğunu öne sürdü.

 

ERDOĞAN GELİNCE AĞACA ÇIKTI

30 Eylül cumartesi günü Erzurum’a gelen ve İl Danışma Toplantısı’na katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çevresindeki korumaları aşamayınca görüşemeyen Kayacı, açılış törenin yapılacağı alana gitti.

Nafize Kayacı, burada Erdoğan’ın oturacağı koltuğun hemen önündeki ağacın yanında beklemeye başladı.

Erdoğan, gelip koltuğuna oturduğu sırada Kayacı, ağaca tırmandı.

 

İNERKEN KOLLARINI YARALADI

Nafize Kayacı, çıktığı ağaçta Erdoğan’a seslenerek, “Yanınıza gelmek istiyorum” dedi. Erdoğan, bunun üzerine korumalara talimat vererek Kayacı’nın yanına getirilmesini istedi.

 

OĞLUYLA BİRLİKTE GİTTİ

Ağaçtan inerken kollarını yaralayan Nazife Kayacı yanındaki 12 yaşındaki oğlu Burak ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanına gidip boş koltuğa oturdu.

Eşinin suçsuz olduğunu ve serbest bırakılması için yardım istediğini belirten Kayacı’nın kollarındaki yaraları gören Cumhurbaşkanı Erdoğan şaşkınlığını gizleyemedi ve yanındaki Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ’a göstererek, “Sen ne yaptın kızım? Allah senin iyiliğini versin” dedi.

“SEN NE YAPTIN KIZIM”

Konunun takip edileceğini söyleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  Kayacı’nın kollarında oluşan yaraları görünce “Sen ne yaptık kızım? Allah iyiliğini versin” dedi.

 

 

 

İlgili Terimler : ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ