Erdoğan’ın dikkat çektiği tarih! Mart ve Kasım’a dikkat

18.04.2017

176 Kişi Okumuş

0 Yorum

Erdoğan’ın dikkat çektiği tarih! Mart ve Kasım’a dikkat

Tarihi referandum oylamasını İstanbul’da takip eden Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün de İstanbul’da bir dizi ziyarette bulundu.

Daha sonra Ankara’ya geçen Erdoğan, Ankara Esenboğa Havalimanı’nda kendini karşılamaya gelen kalabalığa seslendi. Erdoğan şu açıklamalarda bulundu…

BUNDAN SONRA DAHA GAYRETLİ OLACAĞIZ

“Bundan sonra çok daha gayretli, çok daha hızlı olarak 2019 Kasım’ına yürüyeceğiz. Şunu söyleyeyim, yapacağımız çok işimiz var. Hepimiz bunun farkındayız.

Erdoğan referandum sonrası Ankara’da böyle karşıladılar

DIŞARIDAN HAÇLI ZİNİYETİ BİZE SALDIRDI

Dışarıdan Haçlı zihniyeti bize saldırdı, içeriden uşaklarıyla saldırdılar.Fakat biz durduk, biz sadece Mevlamızın huzurunda rükuda ve secdede eğiliriz. Önümüzde atacağımız, çok çok önemli adımlar var. Bu bir ülkenin maddi noktadaki altyapı, üstyapı yatırımlarına yönelik bir de insanımıza yönelik. İnsanımıza yönelik olan yatırımlarda özellikle eğitim işin başını çekiyor, ahlâk ve maneviyat işin başını çekiyor.

GÜNEYDOĞU OYLARINI İNCELEDİM

Yaradılanı yaradandan ötürü sevdiğimize göre bazı yerlerdeki ayrılık niye? Ama elhümdüllillah gece Doğu ve Güneydoğu’yu inceledim. Devran değişti. Şimdi daha iyi olacak.

KASIM 2019’U UNUTMAYIN! 2019 İŞARET FİŞEĞİ ATILDI

Fakat Kasım 2019’u unutmayın. Dün akşam bir işaret fişeği atıldı. Mart 2019’a ve Kasım 2019’a. Zaferler bizi sarhoş etmeyecek. Ben biliyorum ki zafer anıtlarını ancak şehitler diker. İşte Ankaralı Külliye’de kendini ortaya koydu. Kahramankazan da kendini ortaya koydu. Bizim arslanlarımız, yiğitlerimiz, özel harekatta ne yazık ki 56 şehit verdik. Çubuk’da aynı şeyler oldu. İnşallah daha iyi olacak.”

İlgili Terimler : ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ