Emekli olmak isteyen Advocaat’a sürpriz teklif!

25.04.2017

252 Kişi Okumuş

0 Yorum

Emekli olmak isteyen Advocaat’a sürpriz teklif!

Teknik direktör Danny Blind ile yollarını ayıran Hollanda Milli Takımı’nda yeni hoca adayları arasına Dick Advocaat da girdi.

Hollanda Milli Takımı için sportif direktörlük görevini yürüten Hans van Breukelen’in, geçtiğimiz günlerde Henk ten Cate ile teknik direktörlük için bir görüşme yaptığı ve bu hafta içinde de Türkiye’ye gelerek Advocaat ile görüşeceği kaydedildi.

TEKLİFE SICAK BAKIYOR

Breukelen’in, 1 Mayıs tarihine kadar yeni teknik direktörü belirlemeyi düşündüğü ifade edilirken, Dick Advocaat’ın uzun kariyerine zirvede bir nokta koyabilmek adına milli takımdan gelecek bir teklife sıcak baktığı da belirtildi.

Fenerbahçe taraftarından tarihi maça büyük ilgi

ADVOCAAT EMEKLİ OLACAĞINI AÇIKLAMIŞTI AMA…

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, 25. haftada Konyaspor’a 3-2 mağlup oldukları mücadelenin ardından meslek hayatına nokta koyacağını açıklamıştı.

Deneyimli hoca, “Fenerbahçe’den bu sezon sonunda ayrılıyorum. “Bu kararı aldım ve açıklamakta da bir sorun görmüyorum. Ben almasam bu kararı, yönetim alacaktı” ifadelerini kullanmıştı.

Daha önce 1992-1994 ve 2002-2004 yılları arasında Hollanda Milli Takımı’nı çalıştıran Advocaat’ın, yapılacak teklifin üzerine emeklilik kararından vazgeçebileceği iddia ediliyor.

İlgili Terimler : , , , , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ