Caner Erkin’in yeni evinin kirası 43 bin TL

16.08.2017

363 Kişi Okumuş

0 Yorum

Caner Erkin’in yeni evinin kirası 43 bin TL

 

 

 

Caner Erkin ile Şükran Ovalı tatil dönüşü hırsız şoku yaşamış. Çiftin evde olduğu sırada kapıyı zorlayan hırsız amacına ulaşamamıştı. Eşi Şükran Ovalı’nın çok korktuğunu ve etkilendiğini söyleyen Caner Erkin, aylardır aradığı güvenli evi sonunda buldu.

Sabah Gazetesi yazarı Bülent Cankurt, Erkin’in yeni evine aylık 12 bin dolar  yani 42 bin 360 lira kira ödeyeceğini yazdı.

İşte Cankurt’un bügünkü yazısı…

ŞÜKRAN İÇİN PARAYA KIYDI

Hatırlarsınız; oyuncu Şükran Ovalı ile Beşiktaş’ta forma giyen futbolcu eşi Caner Erkin, Haziran ayında gittikleri İbiza tatili dönüşü hırsız şoku yaşamıştı. Çift, İstanbul Baltalimanı’ndaki evlerinde gece uyurken hırsız kapıyı zorlamış; Allah’tan içeri girememişti. Eşi çok tedirgin olan Caner Erkin’in o tarihten beri ev aradığını duyuyordum. Öğrendim ki, sonunda gönüllerine göre güvenli bir ev bulmuşlar. Eşinin kendisini güvende hissetmesi için paraya kıyan Caner Erkin, Bağdat Caddesi’nin tek lüks rezidansında bir penthouse kiralamış. Lüks sitesinin 44’üncü katındaki penthouse’lardan birini kiralayan Erkin, yeni yuvaları için aylık yaklaşık 12 bin dolar (yani dünkü kurla 42 bin 360 lira) kira ödeyecek.

İlgili Terimler : , , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ