Bülent Ersoy’dan hakime Sakın söyleme

25.04.2017

578 Kişi Okumuş

0 Yorum

Bülent Ersoy’dan hakime Sakın söyleme
Bülent Ersoy'dan hakime: Sakın söyleme!Ünlü Sanatçı Bülent Ersoy sunucu Lerzan Mutlu’yu “tehdit” ettiği iddiasıyla yargılandığı dava kapsamında ilk kez hakim karşısına çıktı.

Bülent Ersoy'dan hakime: Sakın söyleme!Duruşmada savunma yapan Ersoy, “Lerzan duruşmaya gelse elimi öperdi. Kucağımda çekilmiş resmi var. O beni sever ben de onu severim” dedi. Duruşmada kimlik tespiti yapılan Ersoy, 50 bin lira aylık geliri olduğunu belirtti. Doğum tarihi sorulunca ise, “Doğum tarihini atla, orayı söyleme. Yaşım ortaya çıkıyor” yanıtını verdi.

Bülent Ersoy'dan hakime: Sakın söyleme!Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Oya Aydoğan’ı ziyareti sırasında basına açıklama yapan sanatçı Bülent Ersoy, Aydoğan’ın birlikte program yaptığı şarkıcı Lerzan Mutlu için, “Ben o kıza çok sinirliyim. O haddini çok aşıyor. Sen kime sesini yükseltiyorsun. Oya o kadar içine atan bir kız ki, cevap veremez sana. Dua etsin kafam dolu. Adamın canlı yayınını basarım” demişti.

Bülent Ersoy'dan hakime: Sakın söyleme!Bu ifadelerin ardından Lerzan Mutlu şikayetçi olmuş ve Ersoy hakkında, “tehdit” suçundan 6 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı.

Bülent Ersoy'dan hakime: Sakın söyleme!‘YAŞIM ORTAYA ÇIKAR DOĞUM TARİHİMİ SÖYLEMEM’

İstanbul 32.Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın bugünkü duruşmasında sanık Bülent Ersoy hazır bulundu. Şikayetçi Lerzan Mutlu ise duruşmaya gelmedi. Duruşmada kimlik tespiti yapılan Ersoy, 50 bin lira aylık geliri olduğunu belirtti. Doğum tarihi sorulan Ersoy “Doğum tarihini atla, orayı söyleme. Yaşım ortaya çıkıyor” dedi.

Bülent Ersoy'dan hakime: Sakın söyleme!BEN ONUN ANASINDAN BÜYÜĞÜM’

Savunmasında Oya Aydoğan ile çok yakın arkadaş olduklarını ve gece haberi alır almaz hastaneye gittiğini anlatan Ersoy, “Lerzan Mutlu ile bir münakaşa yaşamışlardı. Hastaneye geldiğimde bana mikrofon uzattılar. ‘Ne düşünebilirim dedim. En yakın arkadaşım hastanede çok kızgınım. Ben onun anasından büyüğüm. Benim kucağımda resmi var kendisi paylaşmış. Doğruları söylesin beni oraya getirtmesin’ dedim” dedi. Diva tehdit davasında hakim karşısında… Kucağımda çekilmiş resmi var

Bülent Ersoy'dan hakime: Sakın söyleme!‘LERZAN’IN KUCAĞIMDA ÇEKİLMİŞ RESMİ VAR’

Bugüne kadar kimseyi tehdit etmediğini söyleyen Ersoy, “Beni oraya getirtmesin dememin sebebi doğruları söylerim anlamında oldu. Hanımefendi programlarına devam etti. Hiç ürkmedi mi, korkmadı mı benim saldırganlığımdan? Aksine ben sustukça daha çok konuştu” dedi. Lerzan Mutlu’nun temiz kalpli biri olduğunu ve kendisini sevdiğini söyleyen Bülent Ersoy, “Ben de onu severim. Biz nerelere geldik bakın kucağımda çekilmiş resmi var. Biz aklıselim insanlarız. Duruşmaya gelse mutlaka elimi öpecekti” diye konuştu. Mahkeme dosyayı uzlaşma bürosuna gönderdi. Ersoy ve Mutlu uzlaşırsa dosya kapanacak ancak uzlaşamazlarsa dava görülmeye devam edecek.

İlgili Terimler : , , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ