Bodrum’da valenin saldırısına uğrayan kadın konuştu

17.08.2017

256 Kişi Okumuş

0 Yorum

Bodrum’da valenin saldırısına uğrayan kadın konuştu

 

 

 

İstanbul’da özel bir firmada satış temsilcisi olarak çalışan ve 2 yeğeni ile birlikte 2 günlüğüne Bodrum’a tatile geldiğini belirten Nezire C., o gün plajda iyi bir yer bulabilmek için erken saatte yola çıktıklarını ifade edip, şunları söyledi:

“Yeğenimin biri ile beach cluba girişimizde kapıdaki valelere rica ettik, arabayı kolay bir yere koysunlar diye. Çünkü 15 dakika sonra tekrar çıkıp, otogara gidip yeğenimi alacağım ve sonra yine geleceğim dedim. Eşyalarımızı yerleştirdikten sonra diğer yeğenimi almak için arabamın başına geldiğimde benden otopark ücreti istediler, ben de tamamen gitmiyorum, eşyalarım burada, geri geleceğim dedim. Ücreti vermezsen bir daha geri gelemezsin dediler, ben de bu konuyu yönetimle konuşurum, ücreti de veririm dedim. Otogara gittim. İkinci yeğenimi alıp geri geldiğimde arabamı parka beni de içeriye almayacaklarını söylediler. Ben de yönetimle görüşüp bu sorunu çözmek istedim, ancak kimseye ulaşamadım.

‘FAHİŞE’ DİYE BAĞIRINCA BEYNİM DÖNDÜ

Aracımın içinde iken tartışma başladı, yeğenim de arkada oturuyordu, o anda ‘Arkadaki araçlar geçsin, çek arabanı dışarı çık’ dediler. Ben de çıkmak istemedim, çünkü eşyalarım içerideydi ve valeler beni almak istemiyordu. Tartışma büyüdü, o anda ‘Seni kucağıma alır, götürürüm’ dedi valenin biri, ‘Sen de nereye götürüyorsun adliyeye mi’ dedim. İki günlük tatilimiz var, zehir etmeyelim diye sabırlı davranıyorduk. O anda birisi de bana ‘Fahişe’ diye bağırınca, beynim döndü ben de küfür etmeye başladım. Evet küfür ettim, ardından bana saldırınca da küfür ettim, çünkü sinirden ağlamaya başlamıştım. Şu anda bir ay önceden programlı işlerim için İzmir’deyim ve sonra İstanbul’a geçeceğim.

CEZALANDIRILMASINI İSTİYORUM

Olayda bana saldıran ve hakaretler eden iki vale işten atılmadıkça, tesis bu yaşadıklarımdan ötürü özür dilemedikçe davacı olmaktan vazgeçmeyeceğim. Şu anda ben ve iki yeğenim ifadelerimizi vermedik, ya İstanbul’dan ya da Bodrum’a gelerek vereceğiz. Avukatım ile görüşmelerim devam ediyor. Ancak bu olay nedeniyle benim ve yeğenlerimin psikoloji bozuldu. Bodrum gibi bir yerde böyle bir tesise bu tür valeler yakışmıyor, en ağır şekilde cezalandırılmalarını istiyorum.” dedi.

 

İlgili Terimler : , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ