Birleşme partisinde Sabriye’den olay gaf!

14.04.2017

227 Kişi Okumuş

0 Yorum

Birleşme partisinde Sabriye’den olay gaf!

Geçtiğimiz günlerde Survivor yarışmasında ‘birleşme partisi’ yapıldı. Yarışmacılar bundan sonra aynı adada mücadeleye devam edecek. 

Acun Ilıcalı’nın sunduğu birleşme partisinde ise renkli anlar yaşandı. Mustafa Sandal ve Emina Sandal’ın jüri olduğu bir şarkı yarışması yapıldı. Fatih Terim’de gecenin sürpriz konuğu oldu. 

Sırayla yarışmalacıların şarkı söylediği gecede büyük gaf Sabriye’den geldi. Sabah Yazarı Yüksel Aytuğ gözünden kaçmayan bu ayrıntıyı ise köşesine taşıdı. 

İŞTE O YAZI: 

Acun Ilıcalı’nın ‘Survivor’ ile ‘O Ses Türkiye’yi birleştirdiği ‘Söyle Söyleyebilirsen’, bu yıl da evlerimize neşe ve eğlence taşıdı. Bir kez daha gördük ki, memlekette her 15 kişiden en az üçü, yıldız olabilecek derecede şarkı söyleme yeteneğine sahip.

Ve yine gördük ki, her beş kişiden beşi, bir şarkı yarışmasında jüri üyeliği yapacak kadar bilge(!) Bu yılın içimizden çıkan süper starları Adem, Furkan ve Pınar’dı.
Onların değerini arttıran ise Serhat Akın ve Elif gibi yanlış notaları kurşun gibi kulağımıza kulağımıza sıkanlardı…

KAZANAN İSİM ŞAŞIRTMADI 

Adem, Furkan ve Pınar’ın finale kaldığı yarışmayı, ‘profesyonel şarkıcı’ Furkan’ın kazanması sürpriz olmadı.
Jüri üyeleri Mustafa Sandal ve eşi Emina’nın sempatik yorumlarına, Fatih Terim hocamızın ince esprileri de eklenince ortaya son derece eğlenceli bir şov çıktı. Hocamız, daha yarışma başlamadan sadece ada macerası sırasındaki bağırmalarına bakarak Adem’i favori göstermişti ve yanılmadı.

Demek ki hocamızın yıldız avcılığı sadece yeşil sahalarla sınırlı değil.
Gecenin gafı ise Sabriye’den geldi. Sabriye, Gelevera Deresi’ni okumaya hazırlanırken “Bu şarkı size gelsin Fatih Hocam” dedi. Ama gözü şarkının sözlerine ilişince, “Yok yok, gelmesin hocam” diyerek geri vitese taktı. Peki neydi türkünün sözleri? Hatırlayalım:
‘Koyverdun gittun beni Allah’undan bulasun / Kimse almasun seni yine bana kalasun…’

İlgili Terimler : , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ