Aziz Yıldırım Işık Eyigüngör’e tokat attı

07.05.2017

223 Kişi Okumuş

0 Yorum

Aziz Yıldırım Işık Eyigüngör’e tokat attı

Yakın Doğu Üniversitesi ile Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı arasında oynanan play-off final ilk maçı sırasında yöneticileri arasında arbede yaşandı.

Beşiktaş taraftar grubu olan “Asya Kartalları”nı salona aldıkları için sinirlenen Aziz Yıldırım, Yakın Doğu Üniversitesi yöneticilerinin üzerine yürüdü. Yükselen tansiyon sonrası Aziz Yıldırım rakip başkana fiziksel müdahalede bulundu.

AZİZ YILDIRIM RAKİP BAŞKANA TOKAT ATTI

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, eski bir Fenerbahçe yöneticisi olan Yakın Doğu Üniversitesi Başkanı Işık Eyigüngör’e tokat attı.

 

Aziz Yıldırım’ın Işık Eyigüngör’e fiziksel müdahalede bulunduğu anlar ekranlara bu şekilde yansıdı.

YAPTIKLARI AHLAKSIZLIK

Olay sonrası basın mensuplarıyla konuşan Aziz Yıldırım, “Yaptıkları ahlaksızlıkları görüyorsunuz. Maç öncesinde oyuncularımızı ayartmaya çalışıyorlar, transfer teklifi yapıyorlar. Seyirci için bilet istiyoruz, bilet vermiyorlar. Üstüne üstlük salonu da Beşiktaş taraftarlarıyla dolduruyorlar. Fenerbahçe – Yakın Doğu Üniversitesi maçında Beşiktaş taraftarlarının ne işi var? Bu olay burada kapanmayacak.” diyerek gerginliğin sebebini açıkladı.

 

FENERBAHÇE’DEN AÇIKLAMA: YÖNETİCİLERİMİZE KÜFÜR EDİLDİ

Fenerbahçe Kulübü, Yakın Doğu Üniversitesi basketbol maçı öncesi yaşanan olaylar sonrası resmi siteden açıklama yaptı.

İşte o açıklama;

“Kadın Basketbol maçında protokol tribününde zorunlu olmasına rağmen yönetimimize yine yeterli yer verilmedi ve yöneticiler ayakta bekletildi. Zaten Yakındogu yöneticilerinin kontratlı oyuncularımıza teklif yapıldığı önceden biliniyordu. Tribünlere, Asya Kartalları’ndan bir grup getirilmiş, yöneticilerimize ve kulübe hakaretler ve küfürler eden bir grup. Bu nedenle kavga çıkıyor. Daha sonra yöneticilerimiz ve başkan farklı bir yere alınıyor. Şu an için ortam sakin gözüküyor.”

İlgili Terimler : ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ