Amerika’da yaşam boyu vizyon sahibi ödülü kazandı!

14.04.2017

189 Kişi Okumuş

0 Yorum

Amerika’da yaşam boyu vizyon sahibi ödülü kazandı!

Amerika Birleşik Devletleri’nin Miami şehrinde her yıl gerçekleştirilen HairVision International etkinlikleri kapsamında düzenlenen ödül programında, Uluslararası Yaşam Boyu Vizyon Sahibi Ödülü’ne (International Lifetime Visionary Award) Nova Hair’in Kurucusu Ertaç Şensoy layık görüldü.

Her yıl dünyanın dört bir yanından yüzlerce saç uzmanı ve saç ürünleri şirketlerinden temsilcilerin katılımıyla Amerika’da gerçekleştirilen HairVision’a bu sene Nova Hair ödül aldı. Şirketin kurucusu Ertaç Şensoy’a verilen bu ödülle ilgili konuşan Şensoy, “Şimdiye kadar aldığımız sertifikalar ve layık görüldüğümüz ödüller bizler için birer gurur madalyası değerinde.” dedi.

Saç sistemleri üreticisi olan OnRite Co. Inc. firmasının Türkiye’deki temsilcisi olan şirket,saç dökülmesi sorunu yaşayan kadınlar, erkekler ve çocuklar için kesin çözümler ortaya koyuyor.

SAÇ SEYRELME KONUSUNDA ÇÖZÜMER SUNUYOR

Bütünsel ya da bölgesel saç dökülmelerinin yanı sıra, saç seyrelmeleri konusunda da çözümler geliştirdiklerini söyleyen  Şensoy, “Dünyanın önde gelen kurumları tarafından verilmiş 15’ten fazla sertifikaya sahibiz. “American Hair Loss Council” tarafından, dünyada sadece 14 kişiye verilen master sertifikası bunlardan biri.” şeklinde konuştu.

İlgili Terimler : , , , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ