AK Partili Kuzu’dan Mengü’ye şok sözler

14.04.2017

220 Kişi Okumuş

0 Yorum

AK Partili Kuzu’dan Mengü’ye şok sözler

CNN Türk’ten Nevşin Mengü’nün yeni anayasayla ilgili sözleri AK Partili Burhan Kuzu’yu kızdırdı. Soru diye kendisine CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun iddialarını yönelttiğini söyleyerek Mengü’ye tepki gösteren Kuzu, ünlü sunucuyu CHP ağzıyla konuşmakla suçladı.

AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu, CNN Türk’te referandumu ve yeni anayasayı anlattı. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile güçler ayrılığı ilkesinin daha da güçleneceğini söyleyen Kuzu, Nevşin Mengü’nün tüm yetki tek kişide toplanacak iddialarına ise sert çıktı.

“SİZ BENİMLE TARTIŞMAYA MI GELDİNİZ?”

Kuzu, Mengü’nün ardı ardına yeni anayasayla ilgili eleştirilerine “Siz konuyu benimle tartışmaya mı geldiniz yoksa sorularınıza cevap mı istiyorsunuz” diye tepki gösterdi. Mengü’nün itirazlarının sürmesi üzerine Kuzu şöyle konuştu:

“Bir soru içerisinde 50 soru sorulmaz. Siz aynen Kemal Bey gibi dolmuş vaziyette soru soruyorsunuz. Ben çok programa katıldım ama böyle bir program görmedim kusura bakmayın. Dediklerinizin çoğu yanlış ve Kemal Bey’in yalanları. Piyasaya sürdüğü yalanlar. Tek tek gidelim eğer program yapacaksak. Yok yapmayacaksak ayrı şey. O zaman da başka türlü davranalım.” 

İlgili Terimler : , ,

YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ